HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

AlieNs GardenFurys: online (free hra)

AlieNs GardenFurys: onlineAlieNs GardenFurys: onlineAlieNs GardenFurys: onlineAlieNs GardenFurys: online

Již potřetí se vracíme ke hře Michala Gajdoše, slovenského autora freeware z týmu Darkmoon-Soft, neboť nastal čas seznámit vás s touto, zřejmě již konečnou verzí vám již dobře známé hry. Ano, je tomu skutečně už tak, „Garden furys online“ je konečně tu. Pokračování nové karetní hry z produkce „Darkmoon-Soft“, tentokráte již ve slibovaném online provedení, spatřilo konečně světlo tohoto světa. Stahujte tedy tuto verzi a bojujte s reálnými, nikoliv jenom s virtuálními hráči, sestavte si vlastní herní balíček a soutěžte v nových skvělých turnajích. To vše a mnohem více tudíž naleznete v novém „Garden furys online“, kteroužto hru vám mohu jen opět doporučit. Není mnoho her od českých, nebo slovenských autorů freeware, které lze hrát online, nepromarněte tedy tuto vám nabízenou příležitost, nebudete litovat.

Statut: freeware

Typ: simultory

Velikost: 10185 KB

Vrobce: Michal Gajdoš  Web

Zobrazen celkem: 7130

Zobrazen tento msc: 6606

Hodnocen oblbenosti (1374x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Karty a zase karty, mnoho hráčů se bez nich neobejde, jejich odpůrci je pak nazývají čertovými, nebo dokonce pekelnými obrázky. Ať už je tomu tedy jakkoliv, v každém případě existují již tisíce let, i když závislost na nich, pokud se hraje o peníze, může vést skutečně až k tragickým koncům, kdy na hazardních hrách přišli o všechen svůj majetek a skončili sebevraždou. Musím však dodat, že s příchodem počítačů se karty objevily i v počítačových hrách, některé z nich jsou přímo součástí všech druhů počítačového systému Windows, jiné a časti i hazardní, naleznete na mnoha webových stránkách. Jedná se o mariáš, nebo i o poker a mnoho různých karetních her, jejichž výčet však pro dnešní hru není podstatný a tudíž ani důležitý. Dnes vám ale nenabízíme žádný poker, nebo variaci mariáše, tady budete s kartami nemilosrdně bojovat a to dokonce s možností online, tedy proti živým soupeřům.

Určitě znáte mnohé karetní hry a to nejen ty počítačové, v nichž dostanete vždy k dispozici několik karet a to s různými vlastnostmi a hodnotami a v karetním souboji se poté snažíte porazit vaše karetní soupeře, nebo chcete-li, protihráče. „AlieNs GardenFurys online“ tedy sice vsadil na stejný herní princip, avšak veškeré hlavní středisko hry se přesouvá na zahrádku. V ní potom za vašeho přispění, neboť přispění vašeho soupeře, kterého si můžete vybrat a který je rovněž připojen k Internetu a chce hru rovněž hrát, bojují proti sobě „Furíci“, což je vskutku velice dobře ozbrojená zelenina různého typu, přičemž každá z karet má tři základní vlastnosti, jimiž jsou útok, obrana a její hodnota.

Na samém začátku hry tedy mají oba soupeři balíček karet, přičemž pouze čtyři z nich jsou aktivní. Ve hře se střídáte mezi vámi a soupeřem, musíte si tedy vybrat vždy jednu z nich, čímž zaútočíte na vašeho soka, nebo se budete naopak bránit jeho útoku. Karty tedy nejsou jen tak ledajaké, jedná se totiž o humorné nakreslené obrázky zeleniny a o jejich důvtipné popisy, které dělají ze hry „AlieNs GardenFurys online“ skutečně hodnotný, originální a až mimořádně chytlavý herní kousek. I ti hráči, kteří snad přece jen nemají rádi karetní hry, by si měli tento herní titul taktéž vyzkoušet, zvláště ti pak, kteří rádi u her přemýšlejí a nebojí se do hry zapojit vlastní mozkové závity. Díky originálnímu nápadu, skvělé grafice i s citem vybrané doprovodné hudbě totiž předpokládám, že hra zaujme a pobaví široký okruh hráčů.


 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)