HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Dungeon Runners - online RPG. (free hra)

Dungeon Runners - online RPG.Dungeon Runners - online RPG.Dungeon Runners - online RPG.Dungeon Runners - online RPG.

Když profesionální tým herních vývojářů vydá kvalitní MMORPG jako freeware je jasné, že to sice nebude žádná konkurence pro World of Warcraft, ale nikoho by nenapadlo, že může být freewarové MMÓčko tak dobře zpracované. Autoři Dungeon Runners jsou vývojáři od známého a úspěšného distributora těch nejúspěšnějších online her. NCsoft slaví úspěchy s druhým nejlepším MMO světa Guild Wars, nebo velice oblíbenou sérií Lineage. Hra byla vydána za účelem získání nových hráčů, kteří si ještě nepřičichli k žánru MMORPG. Dungeon Runners,jak už je podle názvu anglicky mluvícím hráčům hned jasné, je o procházení dungeonů plných NPC monster, které je nutné během cesty zabíjet. Za to získáte zkušenostní body a často i velice cenné věci, jako například zbroj, zbraně, či lektvary.

Statut: freeware

Typ: ostatn

Velikost: 1317 KB

Vrobce: NCsoft  Web

Zobrazen celkem: 7277

Zobrazen tento msc: 6357

Hodnocen oblbenosti (1401x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

!!!POZOR!!!

Zabíjení potvor je prakticky jediný způsob, jak toto vybavení získat, ale o tom až později. Jediné, co musíte pro hraní Dungeon Runners udělat, je stáhnout si z oficiálních stránek klienta, který si stáhne asi 400MB z internetu a můžete začít s instalací. Vzhledem k objemu dat potřebných k instalaci a faktu, že hru je možné hrát pouze po internetu, nemá cenu zkoušet hru stáhnout, či hrát na počítači s pomalým internetem. Hra ke spuštění dále vyžaduje rovněž nainstalovaného PlayNC klienta pro update a balíček NET Framework. Po nainstalování a vytvoření acc se konečně můžete pustit do tvorby avataru. Moc veliký výběr na rozdíl od ostatních RPG nemáte, neboť je k dispozici pouze jedna rasa a to člověk. Mimo to můžete nastavit obličej, vlasy, jejich barvu a pohlaví. Po vytvoření avataru se dostanete k jakémusi dungeonu pro začátečníky a rovnou si můžete začít různé questy.

Co se týče questů, jistě vás zaujme humorné zadání úkolů typu: Běž do dungeonu a zjisti, zda mají všechna monstra povolení k pobytu. Bohužel plnění úkolů je dost nudné, neboť se vždy týká pouze „kosení“ potvůrek v dungeonu. Každopádně fanoušci Diablovek si přijdou na své, neboť kamera je umístěna shora, rozhovory probíhají podobně a především systém rovnání v inventáři je totožný. Ovládání je jednoduché a je možné hrát pouze myší. Je veliká škoda, že si vývojáři nedali práci se skilly a tak jediný skill, který v DR můžete trénovat je combat, neboli boj. V hlavním městě můžete však najít trenéry, kteří vás mohou za menší obnos naučit nové bojové triky a kouzla. Když už jsme u ekonomiky ve hře, rád bych se zmínil o obchodování, které je ve hře velice omezené. Není možné obchodovat s ostatními hráči, ale pouze s NPC a to také není ono.

Například u NPCčka prodávajícího lektvary, můžete koupit kolik lektvarů chcete a můžete zde i prodat co chcete. U postavičky prodávající zbraně můžete věci prodat. Ale co to? Lepší věci nejde koupit, ale také obléct, takže je můžete buď zahodit nebo raději prodat. Musíte tedy žít z toho co dá dungeon. Pokud chcete nosit tyto věci, nebo si věci ukládat do banky, musíte si připlatit měsíčně 5$ a to si ještě před dosažením 10. levelu hodně rozmyslíte, protože hra bohužel brzy omrzí.Pokud máte kamaráda, který hru hraje, můžete si ho přidat do seznamu přátel a poté s ním vytvořit partu, čímž dosáhnete rozdělování zkušenostních bodů a dropů. Takže od silnějšího kamaráda můžete získat dost dobré věci.

Pokud se ptáte na soundtrack, ptáte se dobře. Hra disponuje velice pěkným hudebním doprovodem a zvukovými efekty. To se nedá říci o dabingu NPC, který vypadá, že ho nahrávali v tunelu. Grafické zpracování je nenáročné a přitom velice kvalitní a co se týče animací jsou velmi realistické. Hru bych opravdu doporučil hráčům, kteří chtějí hrát MMORPG, ale nevědí, zda je to bude bavit. Stejně tak bych hru doporučil nezkušeným hráčům, pro které je hra jednoduchá a nenáročná.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)