HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Sky Knights (free hra)

Sky KnightsSky KnightsSky KnightsSky Knights

Autor Ikkju, který předčasem vytvořil hru Sail Duel, kde jste veleli bitevní lodičce a bojovali proti počítači řízenému nepříteli. Dneska tomu nebude jinak, z moře se přesunete do nebeských oblak, kde budete svádět kruté boje o nadvládu vzdušného prostoru.

Statut: freeware

Typ: simultory

Velikost: 1796 KB

Vrobce: Ikkju  Web

Zobrazen celkem: 5392

Zobrazen tento msc: 4896

Hodnocen oblbenosti (1775x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Autor Ikkju, který předčasem vytvořil hru Sail Duel, v níž jste veleli bitevní lodičce a bojovali proti počítači řízenému nepříteli. Dneska tomu nebude jinak, z moře se přesunete do nebeských oblak, kde budete svádět kruté boje o nadvládu vzdušného prostoru.

Po spuštění hry si vybíráte mezi Singleplayer a Multiplayer, z názvu těchto položek je zřejmé o co jde. Singleplayer je zaměřen proti počítači řízenému protivníkovi. Po výběru typu hry se dostanete do menu, kde si vybíráte typ letadla. Všechny jsou z první světové války, takže naleznete zde dvouplošníky, například ruské, nebo československé, k výběru máte celkově 6 typů letadel. Ke každému letadlu jsou popsané jeho údaje a vlastnosti, takže se dozvíte i o manévrovatelnosti, spotřeby paliva nebo kapacitě munice.

Po výběru letadla se spustí samotná hra. Objevíte se na bíle ploše, okolo je několik palem a dvě letadla. Letadlo je v počátcích na zemi, takže je nutné nastartovat a pak vzlétnout, jinak není možné střílet po nepřátelském letadle. Až se dostane letadlo nahoru, tak začne bitva. Ovládání je poměrně jednoduché, kromě pohybových kláves, zde najdeme další, jako stoupání, klesání a střelba. Takže to není nic extra složitého, žádné zasouvání podvozku atd. Každé letadlo je limitováno množstvím munice a paliva. Tyto suroviny se vyskytují na zemi a jsou náhodně umístěné. Takže pokud dojde palivo, tak letadlo musí klesnout až na zemi a posbírat tyto bonusy a pak zase vzlétnout.

Po grafické stránce jde o průměr, jednoduchá grafika však má i své kouzlo, je nenáročná a přehledná. Co však není zase tak dobré, je inteligence nepřátel, která poněkud pokulhává. Avšak tato hra není dělaná jen pro singleplayer, ale je tady multiplayer, kde si můžeme zahrát proti kamarádovi na jednom PC a to je potom zábava. Singleplayer mi moc nepřirostl k srdci, ale multiplayer vám vřele doporučují. Takže neváhejte, stahujte a hrajte, stojí to skutečně za to.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)