HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Fantazie pod vodou - i tady se žije (free hra)

Fantazie pod vodou - i tady se žijeFantazie pod vodou - i tady se žijeFantazie pod vodou - i tady se žijeFantazie pod vodou - i tady se žije

Tentokrát jsem pro vás vybrala z Tatkovy tvorby hru, která snad ani v tom pravém slova smyslu hrou jak je znáte ani ve skutečnosti není. Líbila se mi však proto, že kromě hezkého grafického ztvárnění je velice svým až něžným provedením velice vhodná pro ty naše nejmenší, na které bychom také neměli zapomínat. Není tolik her, ušitých na míru pro naše caparty, ale o této hře to mohu směle prohlásit. Dovolím si tvrdit, že hra má docela pohádkový příběh, neboť ve skutečnosti by ti naše malá pimprlata by něco podobného nikdy spatřit ani nemohla. Takže, pokud máte takovéto dítě doma, pusťte je na chvíli k počítači.

Statut: freeware

Typ: ostatn

Velikost: 1795 KB

Vrobce: Tatko  Web

Zobrazen celkem: 4430

Zobrazen tento msc: 4192

Hodnocen oblbenosti (1623x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Musím našeho autora českých freeware Tatku hodně pochválit za vytvoření této nádherné hry, která svým pohádkovým námětem je přímo jakoby stvořena pro ty nejmenší caparty. Málo kdo si totiž dovede představit, jak takový život pod vodní hladinou vypadá a ujišťuji vás, že i kdybyste měli k dispozici ty nejmodernější a nejdražší potápěcí přístroje, což si ovšem málokdo může dovolit, to co spatříte tady byste pod vodou stejně nespatřili, neboť se jedná skutečně o pohádkový výtvor autora. Zmínila jsem se v popisku o tom, že tato hra ve skutečnosti ani hrou doslova není, dovolte mi proto, abych vám to vysvětlila. Ocitnete se tedy pod vodní hladinou, v nádherně zpracovaném kouzelném pestrobarevném prostředí, můžete si vybrat hned ze tří nabízených, ale pouze jedno je vámi ovlivnitelné, i když prohlédnout si dvě zbývající stojí také vskutku zato, jsou také totiž přímo fantastická.

O co tedy v této hře-ne hře vlastně jde? Ocitnete se v roli jakéhosi trenéra, či cvičitele, snad nejlépe by se pro vaši následující činnost hodilo označení pečovatele, nebo ošetřovatele. Hry ovládáte pouze myší, pokud ji přemístíte na spodní okraj hracího pole, objeví se vám lišta a právě zde vaše činnost začíná. Určit z ní si můžete už výše mnou zmíněná hrací prostředí, ale odtud i ovlivňujete počínání a chování před vámi plovoucími rybičkami. Můžete je vyzvat, aby se napapali, pak se ke každé z nich snese láhev zřejmě s velice chutným pokrmem, můžete jim poručit, aby se šli vykakat, poslechnou a tak hezké nočníčky jste určitě ještě neviděli. Jestliže nabudete dojmu, že zábavy bylo už dost, můžete je tedy poslat do hajan, objeví se pro každou z nich postýlka, do které poslušně zalehnou a navíc se na ně seshora snesou i teplé přikrývky.

Nemusím snad ani zdůrazňovat, že po stránce grafické je hra vyvedena vkusně, s patřičnou dávkou bujné autorovy fantazie navíc téměř dokonale, takže předpokládám, že se všem prckům, jímž ji především předkládám, určitě zalíbí. Ostatně všechny hry tohoto autora jsou známé především nádhernou grafikou a jen věčný a zavilý škarohlíd by na nich mohl hledat nějaké neexistující „mouchy“. Za pozornost stojí a vzhledem k tomu, že vám zde nehrozí žádné nebezpečí, se zaposlouchat i do doprovodné hudby a zvukových efektů, i toto je totiž silná zbraň tohoto skvělého autora.

Takže co dodat? Jsem přesvědčena, že všichni caparti najdou v této hře zalíbení a Tatkovi v duchu poděkují, já už to ale za vás za všechny už udělala sama předem. Takže mi zbývá už jen jediné a poslední, popřát vám všem dobrou zábavu a hlavně, vezměte si z rybiček příklad, jste vždycky všichni takhle poslušní, jako ony? No a pokud patříte již k těm odrostlejším hráčům, potom nekritizujte, nepleťte se do dětského světa fantazie a zahrajte si raději něco jiného, pro vás jsem tuto hru rozhodně nevybrala.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)