HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Bikini blocks - super Tetris (free hra)

Bikini blocks - super TetrisBikini blocks - super TetrisBikini blocks - super TetrisBikini blocks - super Tetris

Jistě se mnou budete rádi souhlasit, když vám teď řeknu, že her na téma TETRIS existuje takové množství, že spočítat by všechny jejich klony by byly veliká a možná i nekonečná práce i pro fundovaného statistika. Předkládáme vám ale jednu velice povedenou hru s tímto námětem od autorů "Troylus Games", kterou rozhodně nelze přehlédnout a mávnout nad ní rukou s prohlášením, "takových už jsem hrál(a)". Nejenže hra samotná je vskutku nefalšovaným originálem, s množstvím zcela nových herních prvků, ale, což je nesmírně zajímavé a pro pány všeho věku i přitažlivé, při dokončení každého levelu (a věřte mi, že jich je přehršel), budete odměněni. Pokud chcete vědět jak, potom neváhejte a přečtěte si naši recenzi, určitě budete touto hrou nadšeni.

Statut: freeware

Typ: ostatn

Velikost: 3500 KB

Vrobce: Troylus Games  Web

Zobrazen celkem: 4245

Zobrazen tento msc: 4028

Hodnocen oblbenosti (1765x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Jak už jsem naznačila v krátkém popisku k tomuto velice vydařenému klonu, nebo chcete-li variantě na téma TETRIS, jedná se o námětově zcela nově a originálně zpracovanou soutěžní hru, která vůbec nekopíruje jí podobné předcházející hry, ale právě zcela naopak přináší do hry prvky, přispívající nejen ke snadnějšímu hraní, ale i množství nové, nečekané a příjemné zábavy. Nejdříve vám tedy musím říci, že samotné hrací pole je rozděleno na dvě vertikálně členěné části, v té nalevo probíhá samotná hra, kde postupně padají dolů dobře známé kostky různých barev a tvarů. Vizuálně jste ale upozorňování dole na spodní liště, jak veliká je základna padající kostečky, což vám umožňuje a usnadňuje její správné umístění. Polohu padající kostky měníte pomocí levého CTRL, uspíšit její klesnutí dolů až na základnu pak lze přidržením kurzorové klávesy šipka dolů, umisťování na vyhlédnutou pozici pak provádíte přerušovaným kliknutím na kurzorové klávesy pravá, levá. V horním okénku (liště) máte údaje o průběžném skóre, pod ním na druhé liště pak LEVEL, ve kterém se právě nacházíte. Pod tím pak v prvním okénku NEXT spatříte tvar následující kostky, který bude padat po kostce, kterou právě usměrňujete, pod tímto okénkem je druhé okno s nápisem SWAP. Pokud je toto okno zelené a kostka, která je v něm zobrazena, se vám hodí lépe než ta v NEXT, potom klikněte na kurzorovou šipku „nahoru“ a tak ji vyměníte jako následující, jestliže je toto okno červené, výměnu provést nelze!

V pravém poli zpočátku nemáte celkem nic, pokud ovšem neberu v úvahu lišty s názvem autorů hry, ale jedna z nich, barevně značně odlišená, pak ukazuje číslo (tento údaj s postupem do vyšších kol se zvětšuje), které znamená, kolik řádků musíte poskládat, abyste nakonec spatřili to, co určitě spatřit chcete a to velice pěknou fotografii hezké slečny, přioděné jen do bikinek. Pokud se vám tedy podaří odhalit fotku krásky celou, bude vám pogratulováno a přejdete do dalšího kola a celé vaše počínání si zopakujete. Těchto krásek tímto způsobem můžete odhalit velké množství a mohu vám prozradit, že je věru na co koukat, zmíněné slečny jsou vskutku jedna hezčí, než druhá. Tímto popsaným způsobem jsou tedy hráči, zejména pak pánové všeho věku, motivováni k dalšímu pokračování ve hře, což ovšem neznamená, že chci tvrdit, že hra je vhodná pouze pro ně, neboť každá žena se přece, soudím tak alespoň sama podle sebe, ráda podívá na ladné křivky nádherného mladého ženského těla.

Hra má dokonalé grafické zpracování, programátor i grafik si dali vskutku na své práci záležet, řekla bych dokonce, že ji doslova vypiplali. Po celou dobu hraní vás bude doprovázet milá, libozvučná až podmaňující hudba, která tak jenom podtrhne a umocní příjemný pocit ze hry. Autoři hru doplnili i vskutku výbornými a zcela věrohodnými zvukovými efekty, takže mi nezbude nic jiného, než konstatovat, že se jedná o velice promyšleně zpracované a vydařené dílo a co jiného mohu tudíž udělat, než vám ji s klidným svědomím a upřímně doporučit k zahrání.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)