HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Bowling (free hra)

BowlingBowlingBowlingBowling

Bowling, neboli kuželky, to je známá a zábavná hra, která má svoje příznivce i zavrhovatele, jako ostatně každá jiná hra. Ve skutečnosti se však hraje většinou na drahých a moderně vybavených dráhách v hernách, ale vy si ji můžete vychutnat ve vlastním poklidném domácím prostředí u vašeho počítače, nic více již k tomu nepotřebujete, jen vaše šikovné prsty.

Statut: freeware

Typ: sportovn

Velikost: 450 KB

Vrobce: 3D GAMES  Web

Zobrazen celkem: 3834

Zobrazen tento msc: 3621

Hodnocen oblbenosti (1486x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Před dvěma dny jsme vám nabídli hru od smíšeného českého a slovenského tvůrčího kolektivu „3D Games“ Alien AGENCY, která, jak se můžete přesvědčit sami, dosáhla už i za tak krátkou dobu veliké popularity, stáhlo si ji už téměř 200 čtenářů, což je na poměry Herního Světa docela úctyhodné číslo. Proč o tom hovořím? Hru Alien AGENCY zpřístupnili pro veřejnost její autoři koncem října letošního roku a mezi jejich prvotiny patří freeware Bowling a Superflight, z nichž tu první jmenovanou vám už nabízíme dnes a druhou z nich si můžete stáhnout již hned zítra.

Jde o to, že obě tyto posledně jmenované hry vznikly v březnu 2003 a i když je sám Peter Adamčík na domovské stránce hodnotí, jako „nic moc“, nemohu s ním ale vůbec souhlasit. Samozřejmě, pokud srovnáte Alien AGENCY s těmito prvotinami, sami zjistíte, jaký tito bezesporu nadmíru nadaní autoři učinili pokrok, je vidět, že je práce baví a chtějí to někam dotáhnout, což se jim ovšem dle mého názoru v současnosti již podařilo. Prostě pro ně platí to známé a otřepané: „Kdo umí, ten umí, kdo neumí, jen čumí……“. Tím rčením ovšem nemyslím samozřejmě vás, milí přátelé, ale některé „rádoby“ autory, kteří dokáží spackat, na co jen sáhnou.

Hra Bowling je skutečně hrou jednoduchou, ale zato dobře hratelnou, zpracována je pokročilou grafikou, je vidět, že autoři, i když tehdy zcela začátečníci, si na ní dali vskutku záležet. Sice ještě není ozvučena, ale to snad ani nelze předpokládat, že by do tak miniaturního stahovacího objemu nějaký ten zvuk, nebo dokonce doprovodnou hudbu mohli ještě vtěsnat navíc.

Vlevo nahoře vidíte zelený ukazatel a na něm tři červené rysky. Směr úderu určujete přidržením mezerníku, pokud se vám podaří pustit mezerník přesně na prostřední rysce, s největší pravděpodobností srazíte všech deset kuželek najednou. Pakli se vám to nepodaří, máte druhý pokus, pak se snažte pustit mezerník na pravé, nebo na levé rysce, tak nasměrujete kouli na požadovanou stranu. Poté se vám zapíše dosažený počet bodů do prvního z deseti okének. Z toho jednoznačně vyplývá, že těchto základních pokusů máte deset. Jakmile skončíte, ukáže se vám celkový dosažený počet bodů ve hře, lze si ho poznamenat a začít novou hru, můžete si k počítači i pozvat kamaráda a tak mezi sebou soutěžit, kdo z vás je lepší.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)