HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Sparpuch 3 (free hra)

Sparpuch 3Sparpuch 3Sparpuch 3Sparpuch 3

Nedávno jsme vám nabídli českou freeware Sparpuch, jejímž tématem a inspirací byl nesmiřitelný vedený souboj v duchu sportovního zápolení dvou věčných rivalů na sportovním fotbalovém poli, mezi věčnými pražskými rivaly, Spartou a Slávií. Nejinak tomu je i zde, hra však doznala důkladnou inovaci a došlo i k řadě vylepšení, které jí přidaly na kráse a hlavně na jejím spádu. Přesvědčíte se ale o tom sami.

Statut: freeware

Typ: sportovn

Velikost: 1640 KB

Vrobce: Marisoft  Web

Zobrazen celkem: 3180

Zobrazen tento msc: 3092

Hodnocen oblbenosti (1487x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Nový Sparpuch 3 je vskutku svým provedením dílkem, které se již vyrovná velice silné konkurenci v oblasti freeware podobných her. Nejenže tuto hru už spustíte roztaženou na celou obrazovku, ale je i pěkně ozvučena a doprovázena v každém kole jinou a velice příjemnou hudbou. I když jejím tématem je opět dobře známá vzájemná nesnášenlivost pražské Sparty a Slávie, jsou její pojetí a hlavně námět hry zcela odlišné a dovolím si tvrdit, že naprosto originální, což samozřejmě hře přidalo na půvabu. Navíc zde autor pro vás připravil veliké překvapení, které už u freeware vůbec jen tak nenajdete, ale o tom až na závěr této recenze.

Hrát tedy budete opět za osamoceného Sparťana, jehož pohyb ovládáte kurzorovými klávesami pravá-levá a který se pohybuje po zeleném trávníku. Střílíte mezerníkem, ale ne nějakými střelami, nýbrž fotbalovými míči, tak jak tomu má ve fotbale býti. Ptáte se po kom? No to je snad nad Slunce jasnější, seshora si to k vám míří spousty andílků, oděných do dresů Slavie, působí to tak, jako by se spouštěli na nějakých padácích. Vaším úkolem je nenechat je dopadnout na zem, jinak byste přišli o jeden ze tří počátečních obdržených životů. Postupem do dalších kol začíná přituhovat, Slávistům začínají pomáhat další hráči, odění do jiných klubových barev a ty již musíte sestřelit nadvakrát. Po první trefě jen změní svoje tričko na slávistické a teprve potom je míčem můžete sestřelit.

Vše je ještě ztíženo tím, že tato před tím zcela neškodná pimprlata, se začínají bránit, tedy začnou střílet po vás, nikoliv však míče, ale opravdové střely, zřejmě jim už došla trpělivost nad vašimi úspěchy. Po zásahu střelou tak opět ztrácíte jeden život. Ale to stále není vše, po úspěšném zakončení několika kol se objeví na obrazovce sám slávistický Boss, kterého zmárnit je už vskutku složitější, později potom druhý, jehož inteligence již vzrostla, takže závěr hry zde skutečně vygradoval. Aha, dlužím vám to překvapení, pokud se vám hra bude zdát příliš těžká, tak vám autor nabídl možnost použití čítů. Ve hře stiskněte klávesu C a do kolonky napište tato hesla: marisoft přidá 1 život, sparpuch přidá 100 životů, pelhřimov přeskočíte k prvnímu Bossovi, počítač-přenesete se do kola s druhým Bossem. To je tedy vše, přeji příjemnou pařbu!
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)