HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

CRAZY PONG (free hra)

CRAZY PONGCRAZY PONGCRAZY PONGCRAZY PONG

Ping-Pong je věčné a vděčné téma mnoha autorů freeware u nás a dokonce na celém světě. Nic proti tomu, toto téma není samotné, které vybízí autory ke zpracování různých variant a klonů i na jiné hry. Zdá se však, že autoři této hry, MonySoft, neznají ani základní prvky při tvorbě ani tak jednoduchých her, jako je tato. Přesvědčte se však raději sami.

Statut: freeware

Typ: sportovn

Velikost: 1200 KB

Vrobce: Mony Soft  Web

Zobrazen celkem: 3135

Zobrazen tento msc: 3057

Hodnocen oblbenosti (1487x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Tvůrci hry jsou zřejmě přesvědčeni, že ať už stvoří cokoliv, pro hráče jejich paskvilů bude dobré všechno. Jednak tady zvolili přestaré, snad tisíckráte omílané téma, jednak „stvořili“ hru, více než nepovedenou, spíš bych měla říci, že další propadák. Věřte mi, že podobných her na toto téma jsem už odehrála desítky, snad i stovky, ale něco tak děsivého jsem doposud ještě neviděla. Mrzí mne to o to více, že se jedná o české autory, českým autorům fandím, ale po odehrání této zrůdy jsem zůstala zděšená. Naštěstí je MonySoft v oblasti českých tvůrců freeware ojedinělou černou ovcí, takže mne zlost záhy přešla, neboť nebudu házet MonySoft do jednoho pytle s ostatními českými autory, necítili by se tam s MonySoftem dobře.

Proč hodnotím hru tak negativně? Především do ní nevložili ani náznak nějaké originality, ba naopak hru zcela odflákli, což je ovšem u nich zcela normální. Domnívám se, že autorům jde především o to, aby hry dodělali co nejdříve, šijí všechny svoje hry „horkou nití“, jde jim tudíž jen a jen o kvantitu, ale kvality her jsou pro ně neznámým pojmem a tak hráče nejen podceňují, ale přímo je svými výtvory doslova urážejí. Grafika hry nesnese ani známkování „nedostatečná“, prostě neznám takovou školní známku, neboť takový výtvor oznámkovat nelze, snad jen jim ještě přidat čtverku s chování. Hra je plná chyb, které nelze za žádnou cenu odpustit, ani omluvit.

Je určena pro jednoho hráče, při čemž hrajete proti vlastnímu počítači. Ve hře je možno si vybrat jednu ze tří obtížností, pokud si vyberete střední, nebo nejtěžší, nemáte vůbec šanci vyhrát, počítač vás doslova vždy „převeze“ jen s tím rozdílem, že ve střední obtížnosti vydržíte hrát o něco déle, než dopadnete jako oni přísloveční „hubkaři“. Mohli byste se, ovšem mylně domnívat, že si tedy zahrajete na obtížnost nejlehčí. Musím vás ale zklamat, v této volbě se zase naopak chová váš počítač jako úplný debil, takže vyhrát nad ním lze tak přesvědčivě, že on nezíská ani jediný bod, což dosvědčuje můj třetí screenshot. Hru tedy mohu doporučit jenom těm hráčům, kteří se rádi vztekají (střední a velká obtížnost), nebo těm, kteří rádi vyhrávají za každou cenu (lehká obtížnost).
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)