HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Detektiv (free hra)

DetektivDetektivDetektivDetektiv

Jistě se najdou spousty milovníků detektivek, kteří, pokud se k některé takové knize dostanou,dokáží ji doslova hltat od začátku až do konce bez jediné přestávky, dokud se na konci příběhu nedozvědí, kdo je vrahem. Především pro tyto vyznavače detektivních příběhů je určena tato freeware, ale hned dopředu vás upozorňuji, že se jedná o "dílko", snese-li ovšem takto strašlivě provedená hra takové pojmenování, velice nechutné, diletantské, až urážející.

Statut: freeware

Typ: ostatn

Velikost: 340 KB

Vrobce: Mony Soft  Web

Zobrazen celkem: 3970

Zobrazen tento msc: 3762

Hodnocen oblbenosti (1747x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Je o mně notoricky známo, že až nepřiměřeně fandím českým autorům freeware a navíc, pokud jsem při surfování po Internetu narazila zcela náhodně dokonce na českou adventuru, zajásala jsem radostí a ihned jsem si ji stáhla. Po spuštění hry jsem se nejdříve zarazila, potom zkoprněla a nakonec ve mně propuklo zděšení, aby se mne zmocnila doslova panika. Tato hra je jakýmsi velice nevydařeným pokusem o skloubení kreslené hry s textovou, ale takový paskvil snad ještě nikdy nespatřil světlo tohoto světa. To, co se autoři této hry opovážili pustit do světa, je nehoráznost, volající až do nebe o pomstu.

Nejenže si takto poštvou proti sobě čtenáře, ale kazí tak pověst všem českým skvělým autorům freeware a svými mailovými adresami, přidanými k posílání pošty i jedněm erudovaným, nejčtenějším a nejznámějším stránkám v ČR, ale tito jsou pak házeni kritiky od nás, dokonce z celého světa do jednoho pytle s takovými nedouky a nevzdělanci. Může vás tedy napadnout otázka, proč vám tuto hru nabízím ke stažení, když ji tak negativně hodnotím. Odpověď je prostá a velice jednoduchá. Je to sousto hlavně pro ty, kteří mají rádi recesi. Tak hrozné zpracování po stránce grafické, kombinované s texty, ve kterých se nacházejí hrubé pravopisné chyby, za které by i žáček 2. třídy základní školy obdržel pětkrát podtrženou nedostatečnou a doma výplatu od rodičů vařečkou, nemůžete rozhodně nikde jinde spatřit, než právě tady.

Pokud tedy hru rozbalíte, zjistíte, že k ní autoři přibalili i návod. Jestliže máte silné nervy, snad se jen zasmějete a mávnete nad tím rukou, více však bude určitě těch, kterým doslova zaskočí v hrdle a vyschne v ústech, neboť nejenže neznalost rodného jazyka autorů hry zde vrcholí, ale dopustili se i něčeho neomluvitelného, urážky čtenáře, což už je zcela neodpustitelné. Hru doporučuji ke stažení a zahrání proto jen těm, kteří se rádi hodně pobaví nad hloupostí a neschopností druhých, kteří se pouštějí do něčeho, co vůbec neumějí a nerozumějí tomu, co dělají. Jsem přesvědčena, že by se celý tento kolektiv měl věnovat něčemu jinému, kde nenadělá tolik škody. Samozřejmě, že tím mám na mysli autory této kuriosní hry, kterou nelze nazvat jinak, než propadákem!!!
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)