HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Driver II (free hra)

Driver IIDriver IIDriver IIDriver II

Máte rádi vůni benzínu a prohánění se po silnicích v autě? Myslíte si, že dokonale ovládáte svoje vozidlo? Dovedete kličkovat mezi protijedoucími auty? Tak si to tady můžete vyzkoušet, pravidla silničního provozu netřeba dodržovat!

Statut: freeware

Typ: sportovn

Velikost: 200 KB

Vrobce: Aleš Krátký  Web

Zobrazen celkem: 3126

Zobrazen tento msc: 2992

Hodnocen oblbenosti (1482x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Hned na začátku hry si ji roztáhněte na celou plochu a než se nadějete, hra se spustí sama, takže můžete být i docela zaskočeni. Alespoň mně se několikrát stalo, že moje autíčko se rozjelo tak rychle vpřed, že než jsem stačila zareagovat, už jsem bourala a na obrazovce se objevilo smutné CRASH. Takže aby se vám toto nestalo, můžete si svůj vůz přibrzdit levou kurzorovou šipkou a hned se vám pojede lépe a snadněji.

Samozřejmě, že projíždět celou trať tímto šnečím tempem, by nebyla žádná hra, ani zábava, od toho ovšem máte pravou kurzorovou šipku, která vám zase přidá plyn. Je nutné se všem autům, jedoucím proti vám, se vyhýbat a kličkovat tak pomocí kurzorových kláves nahoru a dolů jako nějaký, ten velice spěchající řidič tak, jako se s takovými experty můžete často setkat na našich silnicích.

Nahoře na liště máte MENU, odkud můžete po bouračce, nebo po dokončení hry začít hrát novou hru, podívat se na CREDITS, či hru ukončit. Dole v zeleném poli se vám ukazuje průběžně spotřeba benzínu, po dojetí do cíle pak spotřeba konečná. Když se vám tedy podaří dojet až do samotného cíle, spatříte obdivné „Bravo, dojeli jste do cíle“ Hra je velice krátká, což je její nedostatek, trať mohla být delší a také bych uvítala nějaké ty zatáčky, samozřejmě chybí jakýkoliv zvukový doprovod, což ovšem s přihlédnutím k velikosti stahovaného souboru, není nic divného.

Jen musím upozornit zkušené pařany, že pro ně to není to pravé ořechové, hra se může zalíbit začátečníkům, nebo tě našim nejmenším občánkům. Ostatním hru ke stažení nedoporučuji, předejdete tak vlastnímu zklamání a snad i rozčarování.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)