HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Nuclear Nibble 3D (free hra)

Nuclear Nibble 3DNuclear Nibble 3DNuclear Nibble 3DNuclear Nibble 3D

Píše se rok 2053 a na Zemi se dostala housenka, která chce zlikvidovat všechny nukleární odpady a zažehnat tak nebezpečí, hrozící Zemi. Zkuste si v této 3D freeware vlézt do její kůže a pokoušejte vlastní štěstí, hlavně však dovednost, šikovnost a hbitost vašich prstů, rozehrajete tak dokonalý koncert na klávesnici vašeho PC.

Statut: freeware

Typ: ostatn

Velikost: 1670 KB

Vrobce: Jocelyn Perreault  Web

Zobrazen celkem: 3601

Zobrazen tento msc: 3444

Hodnocen oblbenosti (1501x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Už samotný fakt, že se autorům podařilo vytvořit tuto hru v provedení 3D (je to vlastně předělaná původní verze 2D hra) svědčí o tom, že se skutečně máte na co těšit. Ovládat tedy budete zelenou housenku, která musí požírat předměty, hlavními jsou jaderný odpad a také se setkáte s prémiovými bedničkami. Hra je vlastně jakýmsi klonem na téma Had, tyto hry určitě dostatečně znáte. Musíte rychle měnit směr pohybu, sbírat předměty, nesmíte přitom narazit do žádné překážky a samozřejmě ani do vlastního těla, které se rychle po pozření každého sousta prodlužuje. Tím získáváte cenné body do celkového hodnocení.

Dříve než kliknete na Start, zapište se do příslušné kolonky svým jménem, potom si můžete zvolit v nabídce obtížnost hry a nastavit lze i počet životů, maximálně však pět. Pak už spustíte hru a housenka sama pospíchá dopředu pomocí kurzorových kláves, jenom usměrňujete její pohyb do stran. Zajímavě je vyřešen pohled, na rozdíl od ostatních podobných her zde hrajete z vlastního pohledu, což samozřejmě dodává hře na půvabu. Sebrané prémiové předměty mohou váš pohyb na určitou dobu zpomalit, přenést vás do dalších kol, ale pozor, jsou i takové, které vám hru pořádně ztrpčí a zkomplikují.

Domnívám se, že po stránce grafické je Nuclear Nibble skutečnou hvězdou ve srovnání s ostatními hrami tohoto typu. Právem mu patří náš společný obdiv, ta malá zelená příšerka, plazící se po zemi, je velice důmyslně a promyšleně zpracována. To stejné platí i o celém okolí, zvláštní pozornost, pokud na to ovšem budete mít při té rychlosti pohybu čas, věnujte světelným efektům a různým odleskům, je to prostě veledílo. Když k tomu přidáme i fakt, že hra je výtečně ozvučena, mohu s klidným svědomím doporučit jediné, stahujte a hrajte, určitě se pobavíte a budete spokojeni, ne-li dokonce nadšeni.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)