HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Wettmelken (free hra)

WettmelkenWettmelkenWettmelkenWettmelken

Jestliže jste se ještě nikdy nepokusili podojit kravičky, naskýtá se vám tady nyní obrovská příležitost si to vyzkoušet vlastnoručně. Být dojičem krav není vůbec snadné, na což určitě přijdete velice brzy sami, pokud si ovšem stáhnete tuto netradiční hru od německých autorů.

Statut: freeware

Typ: ostatn

Velikost: 560 KB

Vrobce: Qlympics  Web

Zobrazen celkem: 3633

Zobrazen tento msc: 3473

Hodnocen oblbenosti (1478x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Jakmile hru spustíte, přečtěte si nápovědu, popis a účel hry, dále se nabízí možnost porovnat si nejvyšší dosažené výsledky a nakonec se dovědět něco málo o autorech samých, vše je ale napsáno samozřejmě bohužel v němčině. Hra se ovládá velice jednoduše a to výhradně levým tlačítkem myši, ale přetahování je téměř choulostivé, až příliš citlivé. Nalézáte se tedy na travnaté loučce, ohrazené plotem a postupně se budou objevovat další kravičky, které vás vyzývají, abyste je rychle podojili, budete se tudíž muset hodně ohánět.

Vžijete se do role řídícího pracovníka, který rozhodne o tom, která kráva bude podojena přednostně. Ve své práci však disponujete pouze dvěma dojiči, které pomocí levým tlačítkem myši přidržíte, tak je uchopíte a přesunete k té nejpotřebnější kravičce. Kravička, které se už z přemíry vlastního mléka dělá špatně, se o podojení hlásí sama a to tak, že se přímo nad její hlavou objeví červená šipka. Pokud tam po delší dobu nepřenesete příslušného dojiče, tato šipka se změní v červený vykřičník, čímž signalizuje, že se již kravička nachází v kritickém stavu.

Pokud na to nereagujete, kravička zemře. Pak se objeví buldozer, který mrtvolky odtlačí z louky pryč. Potom se objeví další nové kravičky a celý proces začíná znovu, takže na odpočinek nemáte ani pomyšlení. Hra je velice ztížena tím, že na dojení máte stanoven časový limit, který činí pouhých 90 sekund. Častokrát však skončíte tak, že vám uhynulo již příliš velké množství kraviček, takže časový limit ani zdaleka nespotřebujete. Po skončení hry se ukáže výsledková tabulka, kam se můžete zapsat vašim jménem a dokonce tam i vepsat vaši e-mailovou adresu a odeslat tak dosažený bodový zisk autorům hry, také se tak zapíšete do tabulky nejlepších dosažených bodových výsledků.

Vzhledem k tomu, že hra je zpracována ve flashi, můžete se těšit na dokonalou grafickou úpravu, velmi dobře vyvedenou i barevně. Co se týká samotného námětu hry, jde o zcela originální nápad, škoda jen, že celá hra probíhá pouze v jednom obraze. Také trocha hudby by rozhodně nezaškodila, uslyšíte totiž pouze jakési neidentifikovatelné skřípání, zřejmě tak vržou nedočkavé krávy vlastními zuby.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)