HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

K-Racer (free hra)

K-RacerK-RacerK-RacerK-Racer

Dotankujte palivo, zvolte správnou směsici a vzorek pneumatik, usedněte do vozu, připněte se, nasaďte ochranné brýle, připravit, pozor, start!!! A že pojedete jako o závod, na to se můžete spolehnout. Dnešní hra totiž nasadí svižné tempo, takže se držte.

Statut: freeware

Typ: ostatn

Velikost: 910 KB

Vrobce: Kidstation  Web

Zobrazen celkem: 3506

Zobrazen tento msc: 3354

Hodnocen oblbenosti (1480x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

S tím tempem bych to ale zase tak moc nepřeháněl. K-Racer je totiž hra věnovaná výhradně pro děti, a to se vším všudy. Nejenom graficky, ale i co se ovládání týče (K-Racer ovládáte myší). I když graficky na tom hra není vůbec špatně! Ostatně, je dělaná ve starém dobrém flashi, takže vizuální kvalita je zaručená. Jenom je prostě doladěná pro dětské osazenstvo, takže nečekejte přejeté spoluobčany na chodníku a jejich mozky létající dva metry vysoko. Krev tam není kvůli dětem, protože na stanicích typu Nova toho mají plno od rána do večera, ale kvůli estetice. Vzhledem k rozpoložení herní mapy by se tam krev ani nehodila. Jedete, respektive závodíte, na mostě, který se co nevidět rozpadne na cucky a vám hrozí pád do vody. To by jistě neskončilo nijak oslavně, takže musíte jet, seč vám síly a motor stačí. Bohužel, ani jedna z pěti příšerek to nemá k vytouženému cíly tak jednoduché. Po cestě se setkáváte s ostatními soupeři, jenž z neznámých důvodů jezdí v protisměru přímo do katastrofy.

Je to trochu paradox jezdit co nejrychleji do předu, abyste si zachránili krk a proti vám jedou soupeři, znepříjemňující vám život za cenu života vlastního. Ale budiž. Dětská psychika je křehká a já jim nebudu kazit radost z hraní. Snad ještě jen podotknu, nebo spíše poradím, ať si dávají pozor na ukazatele stavu paliva. Vaše autíčko totiž není na sluneční nebo mimozemský pohon, jako tomu je například v jiných titulech, ale jezdí si poctivě na benzín. Ten si ale můžete v průběhu hraní bez problému doplnit power-upem. Stejně tak můžete oddálit i vodní pohromu nebo zvýšit svoji rychlost. Možností je mnoho, je jen na vás, kterou si vyberete. Předpokládám, že přirozená lidská “vyčůranost“ vám nedá a využijete všechny ze zmiňovaných bonusů. Takže mně nezbývá, než vám popřát mnoho zábavy. A pokud jste mladšího věku, přát vám ji ani nemusím, poněvadž právě pro vás je hra stvořená. Ale pozor, i já vynaložil maximální úsilí k dohrání K-Raceru, takže změřte své síly všichni.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)