HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Goal Zone (free hra)

Goal ZoneGoal ZoneGoal ZoneGoal Zone

Mnoho povolaných, ale málo vyvolených, to je známé rčení, které platí i ve sportu. Ne každý si může totiž vyzkoušet, pokud se ocitne v hokejovém zápase sám před brankářem, zda vsítí gól, tady to ale můžete zkusit.

Statut: freeware

Typ: ostatn

Velikost: 1270 KB

Vrobce: Martin Bérubé  Web

Zobrazen celkem: 3475

Zobrazen tento msc: 3355

Hodnocen oblbenosti (1501x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Jistě řada z vás, příznivců kolektivních sportů, má svá oblíbená družstva, kterým při vzájemných sportovních střetnutích soustavně, nepříčetně a velmi zaujatě fandí, mnohdy až nevhodným způsobem. Běda, pokud zjistíte, že vašim miláčkům a oblíbencům v mači někdo ublížil, to se potom snese na hlavu takového viníka přehršel hrubých nadávek a přiznejte si sami, že byste ho za takový přestupek nejraděj roztrhali na cucky. Vinu samozřejmě připočtete i sudímu, který píská do kapsy soupeřům, je nevidomý, jako slepýš, zkrátka na vině jsou všichni ostatní, neboť vaši chlapci jsou prostě jedničky, kterým všichni křivdí a vy to tak přece samozřejmě nemůžete nechat.

Běda však, jakmile vám spadnou dolů z očí růžové brýle mámení a zjistíte nepochybně, že vaši oblíbenci prostě na soupeře nemají a tudíž určitě prohrají. Z jednostranně zaujatých fandů se pak obratem stávají ostří kritici, z vašich hochů se stávají neschopní lenoši a blbečci, kteří nedokáží proměnit ani ty nejvyloženější nabídnuté šance. Obdiv vystřídají uštěpačné poznámky, jako „kam jsi dal oči“, „jak to hraješ blbečku“, „máš dřevěné nohy“ a mnoho dalších, snad to znáte mnohem lépe než já. Samozřejmě, že také brzy nabudete přesvědčení, že byste dokázali hrát sami mnohem lépe a o výkřiky typu „pusťte mne tam, já vám ukáži, jak se hraje“, není také nouze.

Podobné fandy mají všechna sportovní odvětví, ale pokud se jedná o „národní“ sporty, nezná soudnost fandů mezí. Nevěříte mému tvrzení? Pak vám tedy musím připomenout diskusi mezi fanoušky českého a slovenského týmu, která nedávno probíhala na BW v OFF TOPIC u příležitosti MS v hokeji 2003, stálo by rozhodně za to ji vyhledat a přečíst. Proč o tom tady ale vykládám? Ukázat všem a hlavně sobě, jak byste si počínali sami před brankářem v hokejovém zápase ve vyložené gólové šanci, můžete právě zde v této předkládané hře. Dostanete nádhernou přihrávku, před vámi je již jen osamocený brankář, tak se pokuste ho překonat, uvidíte, že to není vždy tak jednoduché.

Francouzský autor Bérubé tentokrát upustil od svých tolik oblíbených témat vesmírných, tankových a jiných stříleček a domnívám se, že se mu tento, byť i velice skromný sportovní výtvor opět podařil. Ve hře máte jediný, zato však velice důležitý úkol, během tří třetin, trvajících každá pouhých 60 sekund, nastřílet po nádherné přihrávce co nejvíce gólů. Není to tak jednoduché, jak by se mohlo jevit na první pohled. Gólman je zřejmě mistrem svého řemesla a je připraven vykrýt každou vaši střelu, musíte se tedy pohybovat ze strany na stranu a tak ho pokud možno přelstít. Nad jeho brankou máte dvě světélka, červené a zelené.

Pokud tedy vsítíte gól, rozbliká se červené světlo, rozsvícení zeleného znamená ukončení třetiny. Po skončení celého zápasu se objeví i výsledková tabulka, kam se můžete zapsat svým jménem. Překvapila mne i skutečnost, že autor tentokrát nezapomněl přidat i nějaký ten zvuk, svištění hokejky při střelbě a jakési cinkání při vstřelení branky, spolu s blikáním již zmíněného červeného světélka. Budiž mu proto i toto málo připsáno k dobru. Hra je provedena v 2D úpravě a této skutečnosti je samozřejmě i poplatná i její kreslená grafika. Má velice snadné, až jednoduché ovládání, vystačíte si s pouhými kurzorovými klávesami, zato je však využijete všechny. Pravá a levá slouží k posunovaní hokejisty do stran, do jehož role se vžijete, je nutné a dobré je používat k přelstění brankáře, kterého velmi bedlivě sledujte, kterou část brány právě vykrývá. Podle toho pak střílejte kurzorem vpřed, střela pak letí horem, nebo použijte kurzor vzad, střílíte pak tak zvaně po zemi. Domnívám se, že hra stojí za stáhnutí, jsem i tak trochu přesvědčena, že po jejím absolvování i o hodně pozměníte svůj dosavadní fandovský postoj.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)