HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Wuschels World (free hra)

Wuschels WorldWuschels WorldWuschels WorldWuschels World

Malinký bílý panáček Wuschel, který se již objevil ve spoustě freeware her, se opět vrací na naše obrazovky. A nutno dodat, že je ve vynikající formě. Takže je jen na vás, jak s tím vynaložíte. Ale vězte, že se někdy pořádně zapotíte…

Statut: freeware

Typ: ostatn

Velikost: 1500 KB

Vrobce: Ben Entertainment 

Zobrazen celkem: 3277

Zobrazen tento msc: 3160

Hodnocen oblbenosti (1492x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Hop a skok. To bude hlavní heslo dnešní hry. Mohu vám hned zkraje slíbit, že si pekelně zaskáčete a zároveň necháte prověřit své reflexy a strategické myšlení. Wuschel je totiž v pěkné bryndě a vy ho z ní jako obvykle musíte vytáhnout živého a zdravého. Ze začátku to nebude vůbec těžké, řekl bych spíše až primitivní, ale jak váš svěřenec postupuje po dvojrozměrných mapách - kde máte za úkol dojít z místa A do místa B, aniž by se vás dotkli nebo sestřelili nepřátelé – dál a dál, zjistíte, že to zas až taková legrace není. Ale naštěstí jsou po mapě rozesety nejrůznější bonusy. Pokud vám tedy ubude jeden z vašich tří drahocenných životů, není nic snazšího, než sebrat magický červený křížek. A co takhle si trochu přilepšit do důchodu? No, spořit by měl Wuschel již teď, a tak jistě není na škodu sebrat nějaký ten peníz navíc.

Kromě skákání a utíkání můžete samozřejmě konat i jiné prospěšné činnosti. Tak například střelba. Náš malý Wuschel má na zádech pěknou bazuku a každé kolo tři náboje. Jak s nimi naložíte je jen na vás. Ten nevině vypadající maník se nezdá, ale umí toho celkem dost, co říkáte? A co když k tomu ještě připočtu možnost šplhání na stěnu? Lze to sice pouze na určitých stěnách, ale přece jenom to není nemožné. S těmito dovednostmi už snad nebude problém dohrát hru dokonce.

Tak to bychom měli pointu hry. Teď přichází chvíle audio vizuálního zpracování. Grafika je velice příjemná, ovšem nedá se říci, že by byla špičková. No a zvuky? Ty jsou omezené na opravdový základ. Podtrženo a sečteno, Wuschels World je vysoce zábavná hra, kterou nelze jen tak zahodit a překročit. Vřele doporučuji si ji zahrát, jistě nebudete litovat.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)