HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Flight Attack (free hra)

Flight AttackFlight AttackFlight AttackFlight Attack

Jo, takový protiletadlový střelec určitě tvrdý chleba má, když musí ve dne v noci hlídat oblohu a bránit ji před nepřátelskými bombardéry. Jak se asi cítí, popřípadě jak vypadaly jeho trenýrky po akci, si můžete vyzkoušet dnes i vy ve hře Flight Attack.

Statut: freeware

Typ: simultory

Velikost: 4510 KB

Vrobce: Holiday Games  Web

Zobrazen celkem: 4378

Zobrazen tento msc: 4013

Hodnocen oblbenosti (1751x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Nečekejte ovšem žádnou super realistickou hru. Flight Attack je pojednán spíše poněkud vtipnější formou. Nepřátelská letadýlka budete sestřelovat ve stylu legendární hry Moorhuhn. První věc, kterou můžete spatřit, je vaše městečko, jenž leží poblíž nějaké větší zátoky. Náhle se však ozvou alarmy a vy jste okamžitě nasazen do akce. První prolétající bombardéry nemají proti vám nejmenší šanci. Ale čím déle odoláváte útokům, tím více nepřátel se na vás hrne. Bombardéry na město pochopitelně shazují bomby. Jedna svržená bomba se rovná jednomu ztracenému životu. Těch máte ovšem rovných 120, takže není nutno hned klesat na mysli po prvním neúspěchu.
Letadélka nelétají v jedné rovině. Některá jsou k vám blíž, tudíž jsou ihned na dostřel. Ale o to méně dostanete bodů při jejich sestřelení. Ovšem pozor. Bombardér, který je k vám blíže a podaří se mu svrhnout bombu na město vám ubere podstatně více životů, než bombardér, který je od vás na míle daleko. Letadla létající daleko od vás jsou logicky za více bodů, ale o to méně vám uberou života při svržení své “chlouby“. Kdo by čekal, že bude strategicky střílet pouze letadélka blíž k vám, je na omylu. Pokud vám mohu poradit, střílejte po všem, co se hýbe, jinak nemáte šanci vyhrát.

Stěžejním elementem této hry rozhodně nebude grafika. To jistě pozná každý hráč. Flight Attack tvoří pouze foto města, jako textura do pozadí, jeden model bombardéru a nějaký ten kouř a výbuch. Jinak se vše opakuje dokolečka dokola. Co se zvuku týče, ten celkem ujde. I když zde působí opět ten známý faktor, jeden zvuk na všechno. Takže zvažte sami, jestli je pro vás Flight Attack ta pravá hra, ale zábavu vám garantuji.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)