HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

3D Shooter (free hra)

3D Shooter3D Shooter3D Shooter3D Shooter

Jedná se o simulátor střelby na jakési cvičné střelnici. O nic jiného, než co nejpřesněji zasáhnout ukazující se terče ve hře skutečmě nejde. Přesto se ale domnívám, že střelce začátečníky by mohla hra vskutku zaujmout a docela i pobavit. Přesvědčte se ale raději sami.

Statut: freeware

Typ: simultory

Velikost: 289 KB

Vrobce: Absolutist  Web

Zobrazen celkem: 4998

Zobrazen tento msc: 4680

Hodnocen oblbenosti (1778x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%Střílení není jednoduchou záležitostí, nejde jen o to vystřelit, ale hlavní je se přesně trefit, že ano? Tato hra tedy bude simulovat klasickou střílečku. Proč simulovat? No to je přece nad slunce jasnější, jde o to nučit se zasáhnout cíl, což nemusí být tak docela jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Můžete to tedy brát i jako průpravu na mnohem těžší a složitější hry. Jistě jste ještě nehráli hru, která by vás připravovala na hraní jiných her a tady se vám tato možnost přímo sama nabízí.

Hra tedy simuluje něco jako útok nepřátel, prověřuje schopnosti a přesnost vašeho zaměření a rychlosti. Po spuštění hry si vyberete úroveň, jsou zde tři možnost s jedním až třemi terči a po vybrání se dáte do střelby. Z překrásné krajinky se k vám budou přibližovat terče, do kterých se musíte strefovat. Na každou hru máte 60 sekund a samozřejmě se počítá počet dosažených bodů. Hra se tedy dá využít i jako soutěžení s vašimi sourozenci, či kamarády. To však ještě zdaleka není vše, terče se k vám přibližují rozdílnou rychlostí podle úrovně, kterou jste si vybrali. Dále se započítávají rozdílné body podle toho, do kterého místa terč zasáhnete, máte k dispozi i zvětšený ukazatel zásahů.

Popravdě řečeno hra není nic moc a zkušené pařany pravděpodobně nezaujme, ale jsou tu i jiní, kterým se může zalíbit. Navíc vás zde nemůže nikdo zabít, nemusíte sbírat žádné bonusy a životy, jen si musíte občas kliknutím na zásobník znovu doplnit potřebné náboje. Vaším jediným nepřítelem je tedy výhradně čas, těch 60 sekund, které máte na střelbu totiž uběhne rychleji, než se nadějete. Tak se do toho pusťte, ostrostřelci, vše je připraveno, právě začínáme.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)