HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry (2647)


Polar Bob - odvážný lední medvěd       Polar Bob - odvážný lední medvěd
(flash / arkdy / 3257  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve hře „Polar Bob“ se ocitnete v nehostinných částech naší planety, kde v krajině věčného sněhu a ledu žije dobrodruh, lední medvídek jménem Bob. Když se jednoho dne tento odvážný tvoreček dozvěděl, že půvabná princezna byla unesena gangem zlodějských tučňáků, nerozmýšlel se ani sekundu a vydal se odhodlaně na záchrannou misi. Ztotožněte se proto nyní s tímto statečným stvořením, a vydejte se za dobrodružstvím, a pokuste se udělat vše pro osvobození urozené princesové krasavice ze spárů zfanatizovaných tučňáků. Posaďte si na záda „jet pack“, spusťte jeho motory a pokuste se doletět co nejvýše. Během cesty vzhůru se snažte sesbírat co nejvíce bonusů a cenných mincí, za které si po skončení každého pokusu ve hře můžete dokoupit různé zlepšováky, které vám ulehčí další herní pokusy.

Jim Loves Mary - Jim miluje Mary Jim Loves Mary - Jim miluje Mary
(flash / logick / 4208  zobrazen / oblbenost 63%)

Dnešní zamilovaná a hodně romantická „hopsačka“, nazvaná "Jim Loves Mary", což v překladu do naší mateřštiny znamená „Jim miluje Mary“, potěší především dívenky, pro které je také určena. Hlavními hrdiny této arkády jsou chlapec jménem Jim a dívka jménem Mary, kteří tvoří zamilovaný pár. Jejich zamilovanost má ale jeden háček a to ten, že rodina Mary je rozhodně proti vztahu jejich dcery s Jimem. Vaším úkolem tedy je pomoci zamilovanému páru k tomu, aby se spolu mohl nadále bez výhrad stýkat. V cestě za jejich nekonečnou láskou stojí celkem dvacet kol, cílem každého levelu je, aby se Jim a Mary setkali. Také se vždy pokuste posbírat všechna tři srdce, což vám zajistí plný zisk bodů. Pomůžete tedy této mladé dvojici v realizaci jejich vzájemné lásky, nebo uvíznete ve spárech dívčiny jim nepřejícné rodiny?

Hit the Duck - pobijte co nejvíc kachen Hit the Duck - pobijte co nejvíc kachen
(flash / logick / 3447  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato freeware rozhodně není pro citlivé hráče, rozhodně pak už ne pro ty, kteří milují malá káčata. Budete totiž muset vzít do rukou zbraň a postřílejte v přísném časovém limitu co nejvíce kačenek. Pokud budete hodně úspěšní, tedy pokud postřílíte velké množství kachen, můžete se pak svým jménem, či alias, zapsat do tabulky nejlepších střelců. Po spuštění hry se před vámi otevře opona a na stylistickém divadelním moři se počnou vynořovat kachničky. Vy se jich snažíte v časovém limitu sestřelit co nejvíce, pokud získáte potřebný počet bodů, postoupíte do dalšího kola. Skrze bodové kritérium postupujete dále a objeví se i další živé cíle, za podstatně větší bodový zisk, stačí jen se trefit. Ale pozor, za střelbu mimo cíl body ztrácíte. Díky zmíněné možnosti zapsat dosažené skóre, se notně zvyšuje hratelnost této střílečky.

Winter Insomnia - hladový ježeček Winter Insomnia - hladový ježeček
(flash / logick / 4323  zobrazen / oblbenost 64%)

V této hře, nazvané „Winter Insomnia“ se jako sympatický a věčně hladový ocitnete ježeček v lese, v jehož nehostinné, a sněhem hustě pokryté krajině, není vůbec jednoduché sehnat něco k jídlu. Pomozte proto nyní tomuto sympatickému ježkovi v obstarávání potravy. V každém z celkových třiceti herních lokací, která jsou seřazena vzestupně podle narůstající obtížnosti, bude vaším úkolem posbírat všechna slaďounká jablíčka, která se nacházejí na hrací ploše. Kromě nezbytné potravy můžete sbírat i drahocenné zlaté hvězdy, které se rovněž nalézají v herní krajině, přičemž klikáním na jednotlivé předměty si připravujte cestu. Využívejte například toho, že sympatický ježek se může vznést k oblakům, pokud disponuje balónkem. Dokážete se vyrovnati s rozličnými překážkami, jež vám hra neustále staví do cesty?

Mad Burger - šílený karbanátek Mad Burger - šílený karbanátek
(flash / arkdy / 3404  zobrazen / oblbenost 64%)

Děj této vskutku parádní postřehové hry, nazvané "Mad Burger", se odehrává v letním táboře, který je plný školáků, kteří tady se svým třídním učitelem tráví školu v přírodě. V této hře se ztotožníte s rolí šikovného kuchaře, který vlastní karavan s lahodnými hamburgery na okraji kempu. Když si vašeho karavanu s jídlem povšimne pan učitel školáků, tak si u vás zaplatí hamburgery pro všechny děti z kempu. Vaším úkolem je házet žemle s grilovaným masem hladovým dětičkám, za což obdržíte příslušný počet peněz. Za získané peníze si můžete ve virtuálním obchodě nakupovat nejrůznější vylepšení, díky kterým potom hozený hamburger doletí zase o něco dále. Pusťte se tedy raději ihned do hry a postarejte se o to, aby žádné dítě včetně pana učitele, netrpěli hlady, takže je všechny postupně zásobujte chutnými hamburgery.

Raving Rabbids Travel in Time - toaleťák Raving Rabbids Travel in Time - toaleťák
(flash / erotick / 4189  zobrazen / oblbenost 65%)

Ve hře "Raving Rabbids Travel in Time" na vás již čeká parta králíků, disponujících výbušninami v podobě role toaletního papíru, což jak uznáte sami, je vskutku střelivo vysoce unikátní a v této hře i nebývale razantní. Vaším úkolem bude tyto prapodivné vybuchující svitky toaletního papíru, házet po nic netušících pravěkých lidech a postarat se tak o to, aby na konci každé z dvaceti sedmi lokací, nezbyl na hrací ploše ani jeden z těchto pravěkých Neandrtálců. Vaším úkolem je navíc docílit tohoto stavu na co nejmenší počet hodů „hajzlpapírem“. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalšího kola. Přičemž mezi jednotlivými lokacemi, jste informování o vaší bodové úspěšnosti a celkové, stavu ve hře. Tak rozum do hrsti, toaletní papír do ruky a vzhůru na dosud nic netušící Neandrtálce, ať se řádně seznámí s moderní super technikou.

Gang Blast  2 -  znovu na bandity Gang Blast 2 - znovu na bandity
(flash / akn / 4303  zobrazen / oblbenost 64%)

Vloni jsme vám nabídli první díl této střílečky, dnes vám nabízíme její pokračování. Střílečka „Gang Blast 2“ vás zavede na území Divokého západu, kde se to jen hemží různými podivnými desperáty. Staňte se proto nyní šerifem a vypořádejte se s těmito bandity, kteří znepříjemňují život slušným obyvatelům západní části Spojených států. Čeká na vás celkem dvacet pět levelů, seřazených vzestupně podle obtížnosti. V každém kole bude vaším úkolem odstranit pomocí nábojů vystřelovaných z vašeho koltu z hrací plochy veškeré desperáty. Snažte se úkol splnit co nejrychleji a za použití co nejnižšího počtu výstřelů, abyste dosáhli nejvyššího bodového zisku. Využívejte předmětů, které se nacházejí na hrací ploše, například sudů s dynamitem. Dokážete ve hře očistit Divoký západ veškerých zločinců, a desperátů?

Bobble Shooter CZ - dobře miř a střílej Bobble Shooter CZ - dobře miř a střílej
(flash / arkdy / 3707  zobrazen / oblbenost 64%)

Na téma spojování tří stejných barev naleznete jistě na Internetu spousty takových her, nám však jednu takovou poslal český autor Tomáš Hrstka z týmu AIMIA. Jde o vydařený klon klasické hry „Bubble Shooter“, v níž vystřelujete barevné kuličky a snažíte se spojit nejméně tři a více kuliček stejné barvy. Hra je vytvořena jako "mód na přežití", hra se stále zrychluje, čím déle vydržíte hrát, tím více bodů získáváte. Hra je samozřejmě počeštěná, má i vlastní českou skóre tabulku, do které si dosažený bodový zisk můžete zapsat svým jménem, nebo alias. Jen pozor na to, že v tabulce jsou již zapsaní skuteční přeborníci, takže chcete-li se do ní umístit, musíte dosáhnout skutečně excelentního bodového zisku. Čím víc kuliček spojíte, tím více bodů získáte. Hra se soustavně zrychluje, ale musíte vydržet ve hře co nejdéle.

Kick Ass Homer - nakopte Homerovi zadek Kick Ass Homer - nakopte Homerovi zadek
(flash / logick / 4582  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavními hrdiny dnešní úsměvné kratochvíle jsou otec a syn Simpsonovi, známé postavičky z televizního seriálu. Homer je známý svou zálibou v dobrém jídle, zejména pak lahodných pochoutek, Bart zase po celém Springfieldu platí za velkého uličníka. Pomozte tudíž nyní Bartovi v realizaci jednoho z mnoha jeho uličnických plánů a pokoušejte se Homera udeřit baseballovou pálkou tak, aby doletěl co nejdále. Během letu do něj můžete několikrát cvrnknout a dodat mu tak více energie, díky které doletí zas o něco dále, v průběhu letu rovněž můžete sbírat bonusy. Za vaše herní snažení budete po zásluze odměňováni finančními prostředky. Jakmile ve hře „Kick Ass Homer“ nashromáždíte dostatečný finanční obnos, vydejte se do „Kwik-E-Martu“, v němž vám „Apu Nahasapeemapetilon“ prodá, většinou ale hodně drahá vylepšení.

Pour the Fish - nenechejte rybku leknout Pour the Fish - nenechejte rybku leknout
(flash / logick / 4628  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavní hrdinkou dnešní logické hry, nazvané „Pour the Fish“, je sympatická ryba, která se jednoho dne zcela znenadání přes netěsnící kanalizací ocitla se na suchu. Protože pobyt mimo vodní prostředí pro každou rybičku představuje naprosté ohrožení na jejich životech, udělejte tedy vše pro to, aby se nešťastnice dostala co nejdříve k životadárné vodě. Čeká na vás celkem dvacet levelů s postupně narůstající obtížnosti řešení. Na začátku každého kola uvidíte na hrací ploše jednu, či více ryb a určité množství vody. Vždy si prohlédněte situaci na hrací ploše a rozhodněte se, které úpravy bude nutné podniknout, aby se voda dostala k lekající rybičce. Jestliže pak dokážete přijít na optimální způsob a dostatečné množství vody se dostane až k rybě, bude vám potom umožněn vstup do následujícího levelu.

<<  [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)