HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry (2647)


Lost Fluid  - ztracená tekutina Lost Fluid - ztracená tekutina
(flash / logick / 3248  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte bujnou fantazii? Pokud ano, tak si potom představte, že jste uprostřed Vesmíru ztroskotali se svou lodí a k vaší smůle se ztratila nejdůležitější část plavidla. Dokážete ji najít, dostat se zpět k lodi a uniknout? V hlavní roli dnešní logické arkády se představí modrá kulička, připomínající želé. Po pádu plavidla je váš úkol jasný, najít a dostat zpět ztracený mikročip, který řídil celou loď. Vydáváte se proto do světa plného trubek, skrz které prolézáte, protože máte omezené možnosti, co se týče dýchatelného vzduchu i výšky, kam dokážete vyskočit. Je nutné si zapamatovat cestu zpět i to, kam přesně vede která trubka. Ovládání je jednoduché a hra je přehledná i graficky docela pohledná, bohužel však i dost krátká. Podaří se vám tudíž překonat nástrahy a opravit vaši porouchanou loď, i odletět nazpět do širého vesmíru?

Smart Birds - chytří ptáčkové Smart Birds - chytří ptáčkové
(flash / logick / 3136  zobrazen / oblbenost 64%)

Zlomyslná čarodějnice uzamkla ptáčkům jejich mláďátka do dřevěných budek, tito jsou však naštěstí velice bystří a navíc i dobře vybavení na to, aby svá mláďátka s vaší pomocí z této pasti dostali. „Smart Birds“ je tudíž logická hra, založená na principu vytváření úseček, s kterými musíte spojit předem dané body. V každém levelu je vám k dispozici určený počet ptáčků, kteří jsou buď plně mobilní a můžete s nimi hýbat, jak chcete, anebo úplně imobilní. Jakmile se vám podaří rozestavit všechny jedince tak, aby se světlo najednou dotýkalo všech zamčených zámků, dveře se uvolní a mláďátka budou volná. K dispozici máte celkem třicet levelů a dva obtížnostní stupně , „easy“ a „hard“, přičemž v prvním stupni nejste vůbec ničím limitovaní, ale v tom druhém stupni vás tlačí čas, na vyřešení každého úkolu máte pouze jedinou minutku.

Scary Cannon - děsivé dělo Scary Cannon - děsivé dělo
(flash / akn / 3222  zobrazen / oblbenost 64%)

Různých klonů na „Angry Birds“, tedy po česky řečeno na „Rozhněvané ptáky“, existují stovky, ne-li tisíce. Není tomu jinak ani dnes u vydařené arkády „Scary Cannon“, v níž budete střílet z děla dělové koule tak, abyste sestřelili co nejvíce věcí, které vypadají jako rekvizity ukradené z nějakého strašidelného, hororového hradu samotného Drákuly. Ať už jsou to vydlabané dýně, či děsivé lebky, vždy budete muset použít přesnou mušku a dobrý odhad, abyste je všechny zlikvidovali. Ale dávejte si pozor, koulí máte vždy jen omezený počet. V této zábavné střílečce je vaším úkolem vystřelit ohnivou kouli z děla tak, abyste získali potřebný počet bodů pro postup do další úrovně. Na začátku každé úrovně se vám zobrazí, co máte zasáhnout, abyste dosáhli potřebného počtu bodů a postoupili ve vší slávě do další, mnohem těžší lokace.

Dragon FunFlap - veselá dračí zábava    Dragon FunFlap - veselá dračí zábava
(flash / arkdy / 3434  zobrazen / oblbenost 64%)

Co byste řekli tomu, kdybyste se mohli zmocnit pohádkové bytosti? Takový žlutý drak z Dragon FunFlap sice nevypadá kdovíjak děsivě, avšak zábava s ním je. Budete mu totiž muset pomoct prolétnout nekonečný les plný bodláčí či vosích hnízd. Cestou můžete sbírat i různé kouzelné runy, které vás například zmenší či vám umožní teleportovat se kamkoliv jen budete chtít. Ten, kdo doletí nejdál, získá nejvyšší skóre! Tak se trochu snažte! Dragon FunFlap. Jednoduchá, ale pekelně chytlavá platformovka, to je Dragon FunFlap. Snažte se sbírat všechny objekty a překonat nejvyšší skore. Na cestě vás samozřejmě čekají nejrůznější bonusy a také záludné překážky. Skákací hra s drakem je tu pro vás. Veselá , hezky graficky zpracovaná hra s malým dráčkem, kterého budete pomocí myši přemísťovat ze začátku na co největší vzdálenost Zahrajte si postřehovou hru Dragon FunFlap a pokuste se nahrát co nejvyšší skóre. Ve hře budete ovládat malého draka, který letí po trase plné překážek. Abyste se jim všem vyhnuli, je potřeba jeho let neustále vyvažovat, aby neletěl příliš nízko či příliš vysoko.

Candy Crush - tři stejné k sobě Candy Crush - tři stejné k sobě
(flash / logick / 4443  zobrazen / oblbenost 64%)

„Candy Crush“ je chytlavá hra z kategorie her „vytvoř, nebo „spoj tři stejné symboly“. Vaším úkolem je spojovat cukrovinky stejných barev do jedné řady, či sloupců, skládající se minimálně ze tří stejných prvků. Za každé spojení tří a více sladkostí získáte pak určitý počet bodů, který se proměňuje na červenobílou náplň na ukazateli vlevo. Pro postup do dalšího levelu musíte touto tekutinou naplnit hůlku umístěnou po levě straně herního pole. Mějte na paměti, že každé kolo musíte dokončit v daném časovém limitu, pokud se vám to nepodaří, hra končí. Pakli se vám podaří vytvořit řadu ze čtyř bonbonů, získáte zvláštně zabalený bonbon, který dokáže odstranit celou svislou nebo vodorovnou řadu. Při vytvoření pěti sladkostí stejné barvy poté získáte čokoládovou kuličku, která odstraní všechny bonbony stejné barvy z hrací plochy.

Escape from Yepi Planet - útěk z planety Escape from Yepi Planet - útěk z planety
(flash / logick / 3262  zobrazen / oblbenost 64%)

Logická hra s názvem „Escape from Yepi Planet“, vás zavede do hodně vzdáleného a velice nebezpečného Vesmíru, na povrch planety, nazývané jako „Zelená planetk“. Její obyvatelé žili po celou dlouhou historii poklidným, nikým a ničím nerušeným životem. To se však obratem změnilo ve chvíli, kdy se tato klidná planetka stala cílem vesmírných zbojníků v podivných létajících strojích. Dívka jednoho ze starousedlíků byla těmito nepřátelskými tvory unesena a hlavní hrdina se tak nyní vydává ji zachránit. Přijměte tedy proto jeho identitu, procházejte krajinou Zelené planety, pokuste se překonat veškeré nástrahy a udělejte vše pro osvobození vaší milované bytosti. Pokud zapojíte do hry svoje mozkové závity a budete spolupracovat s mástními obyvateli planety, vaše záchranná mise bude v této roztomilé hře, jistě úspěšná.

Rocket Panda - raketový panda Rocket Panda - raketový panda
(flash / arkdy / 3093  zobrazen / oblbenost 64%)

Protagonistou této dnešní postřehové hry "Rocket Panda" je medvídek Panda, kterému se jedné krásné noci zdál velmi zajímavý sen, který se nyní pokusí realizovat ve skutečnosti. Ve snu se mu totiž zdálo o raketovém batůžku, poháněném sladkými vdolečky. Díky tomuto vynálezu by tak mohl konečně opustit svou rodnou zemi. Jeho cílovou stanicí pro jeho nový život jsou Spojené státy sušenek, které náš malý mlsounek nadevšecko zbožňuje. Vystřelte tudíž medvídka z kanonu a pokuste se s ním doletět pokud možno co nejdál, během letu používejte jeho raketový batoh, díky kterému se budete více odrážet od země a zvířat. Za údery do ostatních zvířat budete získávat vdolky, za které budete moci nakupovat různé upgrady, nebo si zatočit kolem štěstí. Zadaří se vám doletět s medvídkem Pandou do jím vysněné země?

Unfreeze me 2 - rozmrazujte ptáčky Unfreeze me 2 - rozmrazujte ptáčky
(flash / logick / 3177  zobrazen / oblbenost 64%)

"Unfreeze Me 2" je skutečně velice hezky a nápaditě zpracovaná logická hra, ve které musíte v každém z celkových dvaceti levelů osvobodit roztomilá oranžová ptáčata. Tyto malé, nešťastné opeřence zamrazil do ledových kostiček velice zlý čaroděj a vaším úkolem je kostky ledu rozmrazit pomocí horké vody, kterou musíte vystřelovat z kanonů. Ve hře budete však muset také i hodně přemýšlet, abyste nastavili různé předměty po hracím poli tak, aby se vařící voda dostala k zamrazeným ptáčkům a osvobodila je. Pakliže se vám v každém daném kole navíc podaří naplnit vroucí vodou všechny zlaté vázičky, získáte tak navíc i mimořádné bonusové body. Hra je sice náročná na myšlení, ale jinak velice dobře hratelná a zábavná. Máte-li tudíž v lásce roztomilé malé opeřence, nenechejte je dál mrznout v ledovém zajetí, a osvoboďte je.

Wheely - doprava autíčka na start závodů Wheely - doprava autíčka na start závodů
(flash / logick / 3767  zobrazen / oblbenost 64%)

Vskutku neobvyklým hlavním hrdinou dnešní online hry s názvem „Wheely“ je malinlé červené autíčko, které sní o tom, že se jednoho dne zúčastní ostře sledovaných a dotovaných závodů. Na kýžený závodní okruh však vede dlouhá a náročná cesta, kterou bude muset sympatické vozidlo urazit, chce-li svůj tajný sen vyměnit za skutečnost. Pomozte tedy autíčku v realizaci jeho dávné touhy, klikejte na předměty na hrací ploše a v každém kole se vozidlu pokuste připravit takovou cestu, po které dojde až k červené vlaječce, která ohlašuje postup do následujícího herního kola. Čeká na vás celá řada všemožných překážek, s nimiž se budete muset vypořádat. Prokážete tedy dostatek důvtipu a dokážete se prokousat do pokročilejších fází hry „Wheely“, nebo naopak zklamete, a nad vaše síly budou již ihned úvodní levely?

Robot Cake Defender - vzhůru na roboty Robot Cake Defender - vzhůru na roboty
(flash / akn / 3283  zobrazen / oblbenost 64%)

Robot Cake Defender je velice náročná střílečka, u jejíhož hraní si skutečně ani na malou chviličku neoddychnete, protože se na vás v každém kole této hry, budou doslova valit desítky a stovky malých, středních i obrovských nepřátelských robotů. Váš úkol je sice na první pohled poměrně jednoduchý, ale nenechejte se mýlit, ve skutečnosti je zároveň velmi složitý. V každém kole totiž musíte ubránit dort před roboty, kteří byli naprogramováni tak, aby vám za každou cenu váš pracně vyrobený dort, totálně zničili. Pokaždé, když zabijete určitý, předem zadaný počet robotů, objeví se vám na hrací ploše bedýnky s různými bonusy. Tyto bonusy obsahují například náboje, miny, dokonce i obranně zátarasy. Tak copak, přátelé, podaří se vám ubránit sladký dort před plechovými darebáčky ve všech vám nabídnutých levelech?

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)