HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Snake Squad - válčící hadí parta
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry (2647)


Tony Crazy Escape - šílený úprk         Tony Crazy Escape - šílený úprk
(flash / adventury / 2753  zobrazen / oblbenost 63%)

V této vskutku vydařené adventuře, budete hrát za sympatického mladíka s tužkou za uchem, který se shodou nešťastných náhod ocitl v neznámém, a ne zrovna přátelském světě. Přijměte tedy nyní identitu tohoto jinocha jménem Tony a pokuste se z tajuplného světa uniknout zpět do našeho světa. Váš úkol ale avšak nebude vůbec jednoduchý, abyste se zvládli vrátit zpět, budete se muset vypořádat s veškerými nástrahami, které vám do cesty klade zlolajný čaroděj, disponující nadstandardními schopnostmi. Procházejte proto tímto nadpřirozeným herním světem, sbírejte užitečné předměty, vstupujte do interakcí s obyvateli neznámé krajiny a po dlouhé a strastiplné cestě doputujte až k záhadami obestřenému zámky, v němž dlí podlý čaroděj. Dokážete tudíž ve hře, typické adventuře „clik and point“, dojít až na její konec?

Amorous looks - nebezpečné námluvy Amorous looks - nebezpečné námluvy
(flash / arkdy / 2420  zobrazen / oblbenost 63%)

Víte, co je to Kudlanka nábožná? Naláká k milostným hrátkám svého partnera a po jejich ukončení ho sežere. Dnešní hra doslova odpovídá tomuto konstatování, ve hře graficky velice jednoduché, ale o to více zábavné, tomu tak skutečně je. Postavičky všech aktérů ve hře jsou znázorněny písmeny „I“, ale chovají se vskutku velice opravdově. Mladý jinoch se zamiloval do sličné slečny, ovšem jeho láska k ní má veliký problém, protože jeho vyvolená je skutečná Zombie. Pokud tedy zamilovaný jinoch nechce přijít o život, musí si svou milovanou Zombii vždy držet na dostatečnou vzdálenost. V bezpečí se jinoch ocitne až tehdy, když svoji lásku , která se ho drží jako klíště, dovede až do klece, vy pak přejdete do následujícího levelu. Sami se převědčte, že rčení v jednoduchosti je síla, platí v plném rozsahu i pro tuto vskutku chytlavou hru.

Splatter Bugs - ničte radioaktivní hmyz Splatter Bugs - ničte radioaktivní hmyz
(flash / akn / 2600  zobrazen / oblbenost 62%)

V této, vskutku vydařené akční hře, nazvané „Splatter Bugs“, na vás čeká velice nepříjemná bitva na život a na smrt s velice agresivním radiací zmutovaným létajícím hmyzem. Nalétávající hmyzí nepřátelé s nenasytným sosáčkem si totiž na černé skládce uprostřed hustého lesa pochutnali na radioaktivním odpadu, tak zmutovali a rozhodli se, že dají lidem za vyučenou. Proto nyní již ani chvíli nemeškejte a s vervou se pusťte do boje se zmutovanou hmyzí havětí. Likvidujte útočící hmyz pomocí elektrického výboje a nepřipusťte, aby vaši nepřátelé vlétli oknem do místnosti. Za každého zneškodněného nepřítele budete odměněni odpovídajícím finančním obnosem. Jakmile se vám podaří získat dostatečné množství peněz, budete si moci ve hře nakoupit různá vylepšení, která zvýší účinnost vaší zbraně, a též zlepší vaši obranu.

Out of Wind - roztočte mlýny Out of Wind - roztočte mlýny
(flash / logick / 2239  zobrazen / oblbenost 62%)

Tato logická hříčka, nazvaná „Out of Wind“, což lze přeložit do našeho rodného jazyka jako „Bezvětří“, vás přenese do vzdálené vesnice, až kdesi na samém okraji světa. Tato dobře prosperující vesnička využívala k výrobě energie pouze větrné mlýny a její obyvatelé žili spokojeným a nikým nerušeným poklidným životem. Vše se však změnilo ve chvíli, kdy znenadání vítr přestál vát, nepohnul se ani lísteček a široko daleko nastalo naprosté bezvětří. Vžijte se tudíž do nezáviděníhodné situace nebohých obyvatel vesničky, kteří jsou zcela odkázáni na výrobu energie pomocí větrných mlýnů, a zkuste najít způsob, jak uvést mlýny do pohybu bez pomoci větru. Na začátku každého levelu logické si pozorně prohlédněte situaci na hrací ploše, poté rozmisťujte všechna ozubená kola tak, aby se mlýny opětně rozběhly, tak vesničany potěšíte.

Jumping Finn - zachraňte princeznu  Jumping Finn - zachraňte princeznu
(flash / arkdy / 2624  zobrazen / oblbenost 64%)

V oddechové arkádě nazvané příznačně „Jumping Finn“ se ocitnete v pohádkovém světě za devatero horami a devatero řekami, ve kterém nemilosrdný ledový král unesl nevinnou princeznu a poté ji uvěznil v nepřístupném hradě uprostřed nehostinné krajiny jeho smutném království. Osud nebohé princezny však naštěstí není lhostejný dvojici sympatických hrdinů, kteří se rozhodli vydat na záchrannou výpravu. Na jejím konci, jak alespoň dvojice dobrodruhů se smyslem pro spravedlnost věří, se jim podaří osvobodit princeznu ze spárů krutého ledového panovníka. Na záchranné misi však používají podivný způsob pohybu, jeden z kamarádů toho druhého nakopne do zadku, a pak už jen sleduje, jak plachtí vzduchem. Vžijte se nyní do role zachránců a pokuste se ve hře doletět co možná nejdále, tak zachráníte ubohou vězněnou princeznu.

Archers Oath - lukostřelcova přísaha    Archers Oath - lukostřelcova přísaha
(flash / logick / 2357  zobrazen / oblbenost 63%)

V této hře, příznačně nazvané „Archers Oath“ se ocitnete v dávném středověku a stanete se tajemným lukostřelcem v kapuci, který na poslední chvíli zachraňuje nespravedlivě odsouzené osoby před krutou smrtí na šibenici. Čeká tu na vás celkem pětadvacet levelů, seřazených postupně podle vzrůstající obtížnosti, ve kterých bude vaším úkolem pomocí střelby šípů z luku přestřelit provaz, na kterém visí nevinný ubožák. K dispozici máte více typů šípů, z nichž každý má jiné specifické vlastnosti. Váš toulec ale není bezedný a počet šípů je v každém kole omezený. Proto vždy dobře přemýšlejte, pro jaký šíp sáhnete, aby se vám nestalo, že si vyplýtváte všechny šípy a nezbude vám nic jiného, než bezmocně sledovat, jak houpající se ubožák zemře, proto vždy velmi pečlivě ve hře promýšlejte další postup, zbrklost se nevyplácí.

Amigo Pancho 2 - přítel Pančo 2 Amigo Pancho 2 - přítel Pančo 2
(flash / logick / 2291  zobrazen / oblbenost 62%)

Ani ne před rokem jsme vám nabídli předcházející díl této veselé hříčky, nyní zde máte její pokračování. Znovu budete muset pomáhat známému Mexičanovi jménem Pancho, pohybujícímu se pomocí nafouknutých balónků, dostat se bez úhony přes různé překážky až do horního okraje hrací plochy a tak přejít do dalšího, již obtížnějšího levelu. Pancho se nyní nachází v americkém městě na východním pobřeží Spojených států, odkud se chce pod vlivem veselého popíjení dostat až na střechy amerických mrakodrapů. Pomozte mu tedy tento jeho záměr splnit, nenechejte ho, aby si napíchl na ostré výčnělky, odstraňujte překážky a využívejte všechny pomůcky, jen tak ho dovedete až na konec dvaceti pěti zábavných kol. Pokud ale některá z překážek balónky propíchne, zřítí se a budete nuceni kolo zopakovat.

Bomb the Aliens - s bombami na Vetřelce Bomb the Aliens - s bombami na Vetřelce
(flash / strategie / 3598  zobrazen / oblbenost 64%)

V této velice chytlavé střílečce s názvem „Bomb the Aliens“ musíte ubránit naši Modrou planetu před útokem nepřátelských vesmírných Ufonů, jejichž cílem je úplná likvidace lidské rasy a zničení Země. Různobarevní nepřátelé z dalekého Kosmu už skoro dosáhli splnění svých strašlivých záměrů o vyhlazení lidského pokolení, avšak ještě nemají zcela vyhráno, neboť stále zbývá hrstka odhodlaných přeživších. Vžijte se tedy do role jednoho z posledních lidí a pokuste se odvrátit blížící se katastrofu, která by měla pro lidstvo hrůzné následky. Nemilosrdně likvidujte obrovskou přesilu Vetřelců, útočících na vaši základnu. Za každou sekundu, kterou vydržíte vzdorovat, získáte určitou finanční sumu. Pokud se vám podaří nashromáždit dostatečný obnos peněz, budete si moci za ně v hře dokoupit různá vylepšení vašich zbraní.

Jungle Wars - zlikvidujte všechny piráty Jungle Wars - zlikvidujte všechny piráty
(flash / akn / 2830  zobrazen / oblbenost 64%)

V této online hře, nazvané hře „Jungle Wars“, se ocitnete v zarostlé džungli, která se nachází na tajuplném ostrově uprostřed rozlehlého oceánu. Na tomto osamělém kousku souše, který je porostlý hustým tropickým porostem, se však nacházejí spousty krvelačných pirátů, od kterých musíte tento ostrůvek očistit. Čeká na vás celkem dvacet různých levelů, ve kterých musíte pomocí výbušných bomb zlikvidovat všechny korzáry. Mimo zmíněné bomby jiné zbraně nemáte, piráti se ukrývají na různých místech a mnohdy se i skrývají za přepážkami, takže musíte hodně přemýšlet, jak tento úkol splnit. Naštěstí vám pomáhají přátelé, se kterými si můžete bomby přehazovat, tak toho využívejte, neboť jen tak můžete být úspěšní. Pokud zlikvidujete všechny piráty, přecházíte do dalšího, ale již obtížnějšího kola.

Easter EX Avenger - velikonoční mstitel Easter EX Avenger - velikonoční mstitel
(flash / arkdy / 2494  zobrazen / oblbenost 63%)

Dnešní dobrodružná bojová hra, s názvem „Easter EX Avenger“, vás zavede do podivného světa, jehož obyvatelé žili v klidu a míru až do té doby, než se zlomyslný velikonoční zajíček dopustil krutého činu. Proradný ušák totiž zlikvidoval všemi váženou kraslici, což si žádný spravedlivý obyvatel tohoto světa nemůže nechat líbit. Vžijte se tedy do role mstící se kraslice, která byla s nebohou obětí v příbuzenském vztahu a udělejte vše pro to, aby byl zajíc za svůj skutek potrestán. Procházejte tímto nebezpečným světem, bez milosti se vypořádejte s veškerými členy zajícových přisluhovačů a pomstěte smrt příbuzné kraslice. Sbírejte tabulky čokolády, které vám poslouží jako náboje do vaší střelné zbraně, kterou budete ve hře likvidovat vaše nepřátele. Podobnou hru jsme vám nabídli již dřív od jiných autorů, můžete porovat.

<<  [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)