HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Snake Squad - válčící hadí parta
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry (2647)


Chickaboom - sestřelujte kuřata Chickaboom - sestřelujte kuřata
(flash / akn / 2462  zobrazen / oblbenost 63%)

Velice zdařilá a navíc i zábavná online hra rozhodně přijde vhod i těm našim nejmenším hráčům. Vaším úkolem je sestřelovat z nebe za pomoci bublin ze žvýkačky neposedná poletující žlutá kuřátka, která uletěla od slepičky. V každém kole tedy musíte zasáhnout všechny malá stvoření bublinami, přičemž počet bublin máte omezený, takže s nimi příliš neplýtvejte. Kolik bublin vám ještě zbývá, spatříte v pravém horním rohu hrací plochy, kolik kuřat ještě máte sestřelit, se ukazuje v levém horním rohu hrací plochy. Lze tvořit větší bubliny, které se pak roztříští a trefí více kuřátek, nebo se zaměřit na jednotlivá kuřata a sundávat je malými bublinami, více se vám ale vyplatí vytvářet větší bubliny, ty menší vypouštějte až ke konci, když již kuřata nelétají pohromadě, jen tak se prostřílíte do dalšího kola, pozor na modrého ptáčka.

Level 2 Editor - pomáhejte chlapíkovi   Level 2 Editor - pomáhejte chlapíkovi
(flash / logick / 2166  zobrazen / oblbenost 64%)

Skutečně vydařená a chytlavá logická hra, nazvaná „Level 2 Editor“ vskutku pořádně prověří schopnosti vašeho logického myšlení. Pomozte chlapíkovi v červené kšiltové čepici na jeho náročné cestě přes třicet pět lokací celým herním světem a postarejte se o to, aby v každém levelu, seřazených vzestupně dle obtížnosti, bezpečně doputoval až na konec. Nečeká na vás však vůbec jednoduchý úkol, protože cesta ke dveřím, které umožňují vstup do následujícího levelu je vždy plná nebezpečí a všemožných překážek, s nimiž se musíte nějak vypořádat. Na začátku každého levelu pečlivě prostudujte situaci na hrací ploše, navolte si optimální cestu, a poté se po ní vydejte. K dispozici vám je omezený počet dlaždic a výbušnin, které můžete na herním území rozmisťovat, a umožnitt si tak s jejich pomocí ve hře „Level 2 Editor“ cestu.

Tony Robinsons - Tony a psík cestují   Tony Robinsons - Tony a psík cestují
(flash / logick / 2211  zobrazen / oblbenost 63%)

V této vtipné logické hopsačce, nazvané příznačně „Tony Robinson Weird World of Wonders“, budete ovládat dva nerozlučné přátele, človíčka a jeho pejska. Ztotožněte se tedy s těmito dvěma sympaťáky a společně spolu překonávejte všechny nástrahy rozličných světů. Nejdříve se musíte vypořádat s nástrahami starověkého Říma, potom na vás čeká dobrodružství v Egyptě, Řecku a nakonec i ve Velké Británii. Postupujte tudíž tímto podivným herním světem stále kupředu, vyhýbejte se nepřátelům, sbírejte klíče, které vám odemknou dveře do dalších lokací, a vzorně spolupracujte s vaším pejskem. Využívejte ve hře všech předností pejska, kterého si stráže na rozdíl od vás nevšímají, také toho, že je menší než vy a tak se dostane pro klíč tam, kam byste se vy jinak nikdy nedostali, jen tak ve hře obstojíte, a dojdete do cíle.

Slapathon - uliskejte oba fotbalisty   Slapathon - uliskejte oba fotbalisty
(flash / sportovn / 3917  zobrazen / oblbenost 61%)

Zábavná „fackovací“ hříčka jistě pobaví a zaujme všechny příznivce kopané, sledující zápasy ve fotbalovém Mistrovství Evropy. Jistě neopominete příležitost nafackovat proslulým fotbalistům, Lionelovi Messimu a Cristianu Ronaldovi, taková příležitost se vám již rozhodně nenaskytne. Vyberte si tudíž ihned po spuštění hry jednoho z výše jmenovaných hráčů, a poté mu dejte pořádnou „nakládačku“, samozřejmě že nejlépe je ztřískat postupně oba. Na „vylepšení“ jejich obličejů máte vždy šest pokusů, čím s větší razancí se trefíte, tím více bodů k dobru získáte. Nebojte se, ruce si nenamůžete, k dispozici máte totiž pingpongovou pálku, lahvičku s gelem na vlasy, nebo Argentince, či Portugalce bácněte Zlatým míčem, udělejte jim z obličeje „fašírku“. Výsledné body poté můžete odeslat vaším jménem na stránky autorů hry.

Dear Explorer - milý odvážný průzkumník Dear Explorer - milý odvážný průzkumník
(flash / logick / 2086  zobrazen / oblbenost 65%)

Jednoho krásného letního večera si hlavní hrdina hry této dnešní hry vyšel na procházku se svojí překrásnou dívkou. Rychlý konec romantické siesty však znenadání způsobil tajemný přízrak, zahalený do pláště a kapuce, který milenecký pár překvapil na opuštěném místě. Podivný tvor totiž unesl nebohou dívku a zmizel s ní v temné jeskyni. Nešťastnému mládenci tak nezbývá nic jiného, nežli odvážně vyrazit do potemnělé sebrat jeskyně na záchrannou výpravu, jelikož je mu jeho přítelkyně nepostradatelná. Ztotožněte se tudíž s tímto hrdinou, a odhodlaně se vydejte do temné sluje a vysvoboďte jeho milou ze spárů bestiálního únosce. Procházejte ve hře potemnělou jeskyní, sbírejte odkazy, mapy, náboje, trička a zlaté mince, za které si nakoupíte různé zlepšováky, střílejte nepřátele, a zachraňte milou ze spárů bestie.

Fancy Wizard - fantastický kouzelník Fancy Wizard - fantastický kouzelník
(flash / logick / 2407  zobrazen / oblbenost 61%)

Ve velice chytlavé a vydařené logické arkádě, nazvané „Fancy Wizard, budete ovládat šikovného a milého kouzelníka v červené čapce a ve stejnobarevném hábitu. Čeká na vás až neuvěřitelných osmnáct levelů, kterými musíte postupně projít a dostat se tak až na konec této vynikající hry. Samozřejmě obtížnost řešení se postupně navyšuje, jedno je však stále stejné, vždy musíte kouzelníka dovést až ke dveřím, tak postoupíte do dalšího kola. Čeká však na vás spousta různých překážek a nepřátel, naštěstí můžete po hrací ploše pomocí kouzelné hůlky rozmisťovat pomocné postavičky, které pomohou kouzelníkovi se vypořádat se všemi nástrahami, kopírovat jeho pohyb, můžete jim dávat i příkaz hůlkou k zastavení a tak dovést kouzelníka až cíle. Zapojte tedy do hry vlastní mozkové závity a uvidíte, že toto všechno zvládnete.

My Undead Neighbours the Awakening     My Undead Neighbours the Awakening
(flash / arkdy / 2664  zobrazen / oblbenost 63%)

Vydařená a dobrodružná akční hopsačka, nazvaná „My Undead Neighbours the Awakening“, což v češtině znamená něco jako „Sousedé ze záhrobí“, vás rozhodně potěší a pobaví. Hlavní hrdina je podivný chlapík, který maž neuvěřitelnou schopnost, dokáže likvidovat nepřátele za pomoci paprsků, šlehajících mu z očí. Městečko bylo napadeno zákeřnými oživlými mrtvolami, tedy Zombiemi, které sežerou každého lidského jedince. Kníratému chlapíkovi proto nezbývá nic jiného, než co nejrychleji prchat do bezpečí, všechny budovy však již stačily Zombie obsadit. Vaším úkolem tudíž je prohánět se po hrací ploše, sbírat zlaté mince různé hodnoty a klíče, navíc samozřejmě likvidovat všechny Zombie, na které ve hře narazíte. Zahrajte si tedy tuto skutečně chytlavou hru, a vyčistěte budovy městečka od všech lidožroutských Zombií.

Teddys Excellent Adventure - hrdinaTeddy Teddys Excellent Adventure - hrdinaTeddy
(flash / arkdy / 2726  zobrazen / oblbenost 64%)

V této opravdu excelentní arkádě, s názvem „Teddys Excellent Adventure“, na vás čeká dosud spokojená rodinka, která si vyrazila na piknik do přírody. Kromě rodičů a dcerky se tohoto výletu zúčastní i plyšový medvěd, nejoblíbenější hračka mladé dívenky. Medvídek je však smolař, po chvíli vypadne z okna auta ven. Holčička propukne v usedavý pláč, protože se zdá, že její milovaný Míša hračka je navždy ztracen. Ztotožněte se tedy nyní se sympatickým plyšovým medvídkem, a zkuste projít tajuplným územím, a doputujte až k dívence, která bude vaším příchodem určitě nadšená. Musíte ale překonat všechny nástrahy a nebezpečí v herních lokacích a udělat všechno pro to, abyste se šťastně shledali s vaší milovanou holčičkou. Na cestě používejte aktivní předměty na hrací ploše, mluvte také se všemi přítomnými živočichy.

Cat Around the World - kočka světoběžník Cat Around the World - kočka světoběžník
(flash / logick / 2022  zobrazen / oblbenost 61%)

V této skutečně velice vydařené logické hříčce, nazvané „Cat Around the World“, což v češtině zní jako „Kočka Světoběžník“, na vás čeká sympatické zrzavé kočičí stvoření. Ztotožněte se tedy s touto mlsnou číčou, která se zaměřila na chutné pečivo a pomozte jí, aby si na něm smlsla. Na její cestě světem pak v každém herním kole bude vaším úkolem zajistit, aby se lahodné jídlo dostalo až k hladové, mlsné kočičce. Proto tudíž nejdříve na začátku každé lokace pozorně pečlivě zjistěte situaci na hrací ploše, a poté podnikněte takové změny na herním území, které povedou k nakrmení kočičího mlsouna. Vaše skóre ve hře zvýšíte tak, že budete taktéž sbírat drahocenné zlaté hvězdičky. Mezi každým kolem, dle času, který jste potřebovali k vyřešení úkolu, budete vizuálně ohodnoceni počtem bodů a získaných zlatých hvězdiček.

Portal Panic - panika v portálu Portal Panic - panika v portálu
(flash / akn / 2531  zobrazen / oblbenost 60%)

Akční hra, nazvaná „Portal Panic“, rozhodně potěší všechny hráče, kteří si libují v akčních hrách s rychlým spádem a chytrou zápletkou. Hlavní hrdina hry, která je situována do daleké budoucnosti, musí najít své přátele, kteří byli uneseni teroristickou organizací a jsou jejími rukojmími. Potíž spočívá v tom, že se teroristé skrývají v jiném časovém prostoru, do kterého se může hrdina dostat jenom přes mnoho portálů. Poskakujte proto s hlavním hrdinou po hrací ploše a hledejte jednotlivé brány, které vás převedou do dalšího prostoru, ve kterém by se mohli skrývat zmínění teroristé. Hra se jeví jako velice svižná, velmi dobře hratelná, jen buďte ve střehu, banditi na vás čekají doslova za každým rohem. Hra je navíc velice chytlavá, na některých místech se sama ukládá a patří do kategorie her, které se hned tak rychle neomrzí.

<<  [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)