HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Snake Squad - válčící hadí parta
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry (2647)


Bamboo Dino - veleještěr Dino Bamboo Dino - veleještěr Dino
(flash / akn / 2548  zobrazen / oblbenost 63%)

V dnešní vydařené hře, nazvané „Bamboo Dino“ se ocitnete ve skutečně pradávné minulosti, v níž naši Modrou planetu obývali dinosauři. Ztotožněte se tudíž s jedním takovým druhohorním praještěrem, který dokázal přežít až do doby, kdy se na Zemi objevili první lidé. Zjistíte ale brzy sami, že nemá na růžích ustláno, protože první lidé v něm vidí nebezpečí, a tak se rozhodli, že udělají vše pro jeho vyhubení. Zabraňte jim v provedení jejich hrůzného plánu a podle známého přírodního zákona, jež praví, že přežívají jen ti vždy nejsilnější, zlikvidujte všechno proradné lidstvo. Létejte nad jejich hlavami, vyhýbejte se předmětům, které po vás vrhají a pokuste se vždy usmrtit jejich vůdce. Poté, co to dokážete, bude vám umožněn vstup do dalších lokací hry a budete si moci nakoupit v „Shopu“ všemožná a potřebná vylepšení.

Zombie at the Gates - Zombie za vraty   Zombie at the Gates - Zombie za vraty
(flash / akn / 2588  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra je ve své podstatě bojem o přežití a jak už sám její název napovídá, „Zombie at the Gates“, vás zavede do dalekého nejmenovaného království. Panovník tohoto království, tedy sám pan Král, bohužel zjistil, že všichni jeho poddaní byli proměněni v krvelačné Zombie. Ztotožněte se tedy s tímto nešťastným Králem, a pokuste se přežít všechny útoky nemrtvých Zombií a zajistěte si dostatek finančních prostředků a také potřebných surovin na postavení stroje, pomocí kterého prchnete z území ovládaného krvelačnými Zombiemi. V každém levelu bude vaším úkolem zabít všechny nepřátele, kteří se objeví na hrací ploše a posbírat co největší množství peněz a potřebných surovin. Nemusím zdůrazňovat, že čím dál se vám podaří postoupit, tím odolnějším krvelačným Zombiím budete muset ve hře „Zombie at the Gates“ odolati.

Help Me - zachraňujte mimozemšťana  Help Me - zachraňujte mimozemšťana
(flash / logick / 2148  zobrazen / oblbenost 62%)

V této dnešní logické hříčce, nazvané „Help Me“, se ocitnete na neznámé vzdálené planetě, nacházející se kdesi hluboko v tmavém Vesmíru. Vaším úkolem je pomáhat Ufonům v létajícím talíři zachránit jejich kamaráda, který se ocitl pod povrchem této prapodivné planety. Posádka vesmírného korábu je tvořena sympatickými mimozemšťany, z nichž každý má jiné specifické schopnosti, kterými při vhodném využití, může pomoci zachránit uvízlého kamaráda. Čeká na vás celkem dvacet pět levelů s narůstající obtížností, vaším jediným úkolem je vždy vymyslet ten správný plán záchrany a poté jej uskutečnit. Za pomoci posádky létajícího talíře odstraňujte z cesty veškeré překážky, které v této vskutku chytlavé hře brání pod povrchem planety uvízlému kamarádovi v návratu na palubu Ufonského létajícího talíře, čeká tady na vás.

The Rise of Atlantis - vzestup Atlantidy The Rise of Atlantis - vzestup Atlantidy
(flash / logick / 3450  zobrazen / oblbenost 63%)

V této hře musíte spojovat obrazce minimálně o třech polích, obrazce zmizí a vám přibudou nové a navýšíte skóre. Cílem každého levelu je dostat speciální obrazec na spodní hranu hrací plochy, přičemž každé kolo je časově omezeno. Logická hra „The Rise of Atlantis“ nadchne rozhodně každého svojí bezvadnou hratelností a chytlavostí. Musíte tudíž odstraňovat symboly z herního pole a dostat tím všechny části mozaiky až na spodní linii. Do kolikátého kola vás online hra The Rise of Atlantis dovede? Přebytečných políček se zbavíte tak, že seřadíte v řádku tři stejné symboly vedle sebe a hrací pole se poté posune směrem dolů. Hra vyžaduje velkou soustředěnost a správné uvažování, díky němuž dosáhnete požadovaného cíle. Vyzkoušejte si tu, zda vaše logické uvažování funguje na skutečně požadované úrovni.

Pigeons Revenge - holub se mstí Pigeons Revenge - holub se mstí
(flash / akn / 2758  zobrazen / oblbenost 62%)

Poštovní holub byl již od malička cvičen tak, aby roznášel zprávy po okolí. Jeho pán mu nedával žádné krmivo a nutil ho jen léta ty nejdelší trasy, které vašeho opeřence velice vyčerpávaly. Jednoho dne se však holub rozhodl, že tuto práci dělat nebude a všem lidem se řádně pomstí. Vyhlédl si proto vysoký dům, podél kterého vede frekventovaná pěší zóna, a právě zde vykoná svoji pomstu. Kolem domu se ale kromě chodců prochází také maminka s kočárkem, ale protože je holub gentleman, rozhodl se, že kočárek trefí vždy pouze jednou. Hlídkuje zde však i policista, kterého není radno zasáhnout výkaly, protože muž zákona vlastní pistoli a vše by špatně skončilo. Po ulici také pobíhá kluk s prakem, který se holuba snaží sestřelit. Ukažte tedy také tomuto drzému holomkovi, jak vypadá správná holubova pomsta.

Bounce n Boom - vytřepte z něj duši    Bounce n Boom - vytřepte z něj duši
(flash / akn / 2650  zobrazen / oblbenost 63%)

Skutečně divoká a nesnadná, rychlá a postřehová hra, která prověří vaši schopnost rychle a přesně ovládat vaši počítačovou klávesnici, se nazývá „Bounce n´ Boom“, navíc tato hra potěší i milovníky silných automobilů. Vaším úkolem je co nejrychleji a nejpřesněji klikat na kurzorové klávesnice, tak jak vám to ukládá předloha na hrací ploše. Pokud tento úkol průběžně zvládnete, vaše auto začne poskakovat, postoupíte do dalšího, obtížnějšího kola, na vašem „Bounce O Meteru“ se posune ukazatel doprava. Po každé chybě se ale o něco zdržíte, hra končí, jakmile se váš Bounce O Meter“ zcela zaplní, zároveň se ukáže váš celkový výsledný čas. Pokud dokážete splnit tento úkol pod dvacet sekund, považujte se právem za mistry klávesnice a můžete se zapsat do nejlepších dosažených výsledků na homepage autorů.

Cruel Balls - smrtící dělové koule     Cruel Balls - smrtící dělové koule
(flash / akn / 2809  zobrazen / oblbenost 66%)

V dnešní dobrodružné střílečce, nazvané „Cruel Balls“, budete obsluhovat obrovské dělo, které vystřeluje dělové koule různých velikostí s obrovským destrukčním potenciálem. V každém levelu namiřte hlaveň kanónu na nepřátelskou budovu, bez jakékoliv lítosti ji proměňte na rozvaliny tak, aby koule, nebo padající trosky, pobily podivná stvoření, která se v budovách zdržují. Na začátku každého levelu pečlivě vyhodnoťte celkovou situaci na hrací ploše a zvolte takový směr a razanci koule, aby byl její účinek pokud možno co největší. Čím méně koulí na likvidaci nepřátel spotřebujete, tím více bodů k dobru obdržíte. Později budete moci používat i různé druhy dělových koulí, na něž se můžete přepínat, a které mají různý destrukční účinek. K dispozici máte jen předem stanovený počet koulí, buďte tedy přesní, šetřete koulemi.

Flaming Zombooka 2 - s bazukou na Zombie Flaming Zombooka 2 - s bazukou na Zombie
(flash / akn / 2680  zobrazen / oblbenost 62%)

V této hře bude vaším úkolem nejmenším počtem střeleckých pokusů sestřelit všechny Zombie, které se vyskytnou na vašem hracím poli. Pokud se vám to podaří, posunete se do dalšího levelu, kterých je ve hře skutečně požehnaně, neuvěřitelných čtyřicet pět. Velice důležité je ovšem především dobře zamířit a odhadnout správně razanci střel. Nejlepší ze všeho je zasáhnout Zombii do hlavy a nechat při tom na živu civilisty. „Flaming Zombooka 2“ je skutečně skvělá, dobrodružná a napínavá střílečka, která vás určitě chytne i díky tomu, že v ní nejde je o to, slepě se trefovat do všeho, co se hýbe., ale je nutné u hry přemýšlet. Zombie, které budou tentokrát vašimi cíli, se sice moc pohybovat nebudou, ale budete je muset vhodnými zbraněmi zasáhnout na co nejméně pokusů. Co myslíte, zvládnete všechno na výbornou?

Treasure Puzzle - hádanka s poklady Treasure Puzzle - hádanka s poklady
(flash / logick / 2778  zobrazen / oblbenost 63%)

V muzejní knihovně mezi jinými starodávnými listinami byla nalezena záhadná mapa tajuplného ostrova. Vše svědčí o tom, že na malém kousku pevniny uprostřed oceánu, by se měl nacházet velmi vzácný poklad. Vidina možného objevení pokladu láká každého dobrodruha, takže se nedivme, že také vy jste se jakožto skuteční milovníci dobrodružství vydali na pustý ostrov pátrat po ukrytém pokladu. Vaše cesta za pokladem však nebude snadná, čeká vás mnoho složitých úkolů. V herním poli přetahujte stejné symboly tak, abyste utvořili řadu či sloupec alespoň tří stejných symbolů. Pakliže se vám to podaří, tyto zmiznou a na vaše konto přibudou body, čím delší řadu stejných znaků se vám podaří vytvořit, tím více bodů získáte. Pozor ale na časový limit vpravo dole ve formě ubývající modré rysky na hrací ploše, buďte rychlí a pozorní.

Monsterland Junior vs Senior -   budíček Monsterland Junior vs Senior - budíček
(flash / logick / 2150  zobrazen / oblbenost 64%)

V této logické hře, vtipně a výstižně nazvané „Monsterland Junior vs. Senior“, na vás čeká dvojice sympatických hrdinů, připomínajících známý biblický příběh o Davidovi a Goliáši. Menší z nich je o mnoho hbitější, než jeho starší a zkušenější soupeř, který si navíc rád pospí. V každém herním kole se tedy budete muset postarat o to, aby čtvercový David probudil svého obdélníkového Goliáše. Klikejte na předměty na hrací ploše tak, aby se na konci každého kola tito dva hlavní hrdinové vzájemně dotknuli. Čím méně kliknutí myší ke splnění náročného úkolu budete potřebovat, tím vyšší bude vaše bodové ohodnocení. Dokážete se vypořádat s nástrahami všech třiceti dvou kol, seřazených podle vzrůstající obtížnosti, nebo totálně zklamete a ve hře se nedokážete dál prokousat ani přes úvodní jednoduchá kola?

<<  [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)