HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Snake Squad - válčící hadí parta
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry (2647)


Fishdom H2O - podvodní život Fishdom H2O - podvodní život
(flash / logick / 2628  zobrazen / oblbenost 66%)

Dnešní hra uspokojí všechny akvaristy a potápěče. Akvaristika je dosti finančně náročným koníčkem, což jistě potvrdí všichni její provozovatelé. Každý, kdo touží po tom, aby se mu v akváriu proháněly pestrobarevné rybičky nejrůznějších druhů a bujela všemožná podvodní květena, musí mnohdy sáhnout hodně hluboko do peněženky, aby mohl svoji touhu zrealizovat. Obstarat potřebné finanční prostředky lze všelijak, v této hře pak tak, že se s kyslíkovou bombou na zádech ponoříte pod vodní hladinu a na dně budete vyhledávat poklady podle předepsaného popisu. Když budete zaskočeni, zkuste použít nápovědu, mořský koník vám rád pomůže. Poté, co posbíráte všechny položky, budete se moci opět vynořit na hladinu a za získané peníze si budete ve hře do vašeho akváriua zase něco přikoupi, rybky, či rostlinstvo.

Mummy Blaster - likvidujte mumie Mummy Blaster - likvidujte mumie
(flash / logick / 2566  zobrazen / oblbenost 61%)

Jedná se o logickou online, v níž se přesunete do tajemných podzemních katakomb, kde na vás budou čekat krvežíznivé mumie, které se už dlouhá staletí rozpadají ve svých temných hrobech. Nyní se jim naskytla příležitost zaútočit na první živou bytost, kterou se pokusí zlikvidovat. Nedopřejte jim však toto potěšení a zlikvidujte je dříve, než se na vás stačí vrhnout. V každém kole této výtečné online hry budete mít k dispozici několik razantních výbušnin, které musíte rozmístit na hrací ploše na taková místa, aby se vám zdařilo zlikvidovat všechny hladové mumie. První kola jsou však poměrně jednoduchá, brzy však počne přituhovat a v úplném závěru už budete mít co dělat, abyste při hraní úkol splnili. Chytlavá hra vás rozhodně nezklame, čeká na vás celkem neuvěřitelných třicet levelů s postupně dále narůstající obtížností.

Bounzy 2 - zákeřné Zombie útočí Bounzy 2 - zákeřné Zombie útočí
(flash / akn / 2436  zobrazen / oblbenost 62%)

Na naší matičce Zemi se opět usadily krvelačné Zombie, které ohrožují na Zemi veškerý život. Jedním z posledních přeživších, který má naději se jich zbavit a zachránit lidskou rasu, je nebojácný voják v penzi. Ten se neohroženě se zbraní v ruce pouští do střeleckého souboje, ve kterém proti němu stane velká přesila krvelačných oživlých Zombií. Vaším úkolem v této chytlavé online hře bude trefovat Zombie pistolí do hlavy a spotřebovat při tom co nejméně nábojů. Jejich počet je totiž omezený a počet výstřelů se navíc počítá do celkového skóre. Někdy budete muset využít odrazu kulky, nebo nejprve z dráhy střely odstranit jiné předměty, které vaší střele brání v přesném zásahu, později budete mít k dispozici i výbušniny. Čeká na vás dvacet lokací, poté dosažené skóre můžete odeslat vaším jménem, či alias, do výsledkové tabulky.

Thaw - Ohnivý rozmrazovač Thaw - Ohnivý rozmrazovač
(flash / arkdy / 2472  zobrazen / oblbenost 64%)

Myslíte si, že se vám podaří s hlavním protagonistou hry „Thaw“, sympatickým „Ohnivákem“, projít všechny náročné levely a porazit věčnou a krutou paní Zimu, která okupuje vaše milované rodiště? Poskakujte tedy po hrací ploše a zapalujte všechny ohně, které jsou ukryty v podivných starověkých sochách. Postupně tímto způsobem bude roztávat všude všechen sníh a vy se budete moci zbavit mnoha ledových překážek, které vám doposud překážejí v další cestě. Používejte také výtahy, které vás dopraví do dalších pater spletitého bludiště hracího pole. Pokuste se vymyslet ty nejlepší a nejkratší způsoby, jak se zbavit veškerého studeného sněhu. Ze začátku můžete možná tak trošičku tápat, ale po krátké chvilce hraní, až pochopíte její styl a vychytáte fígle, se jistě rozkoukáte a chytlavá hra vás tudíž skutečně zaujme.

Flying Penguins - osvoboďte tučňáčky	Flying Penguins - osvoboďte tučňáčky
(flash / logick / 2396  zobrazen / oblbenost 64%)

Tito, na první pohled nemohoucí a rozkošní černí tučňáčci, musejí, lépe řečeno vy za ně, vyřešit jeden složitý problém, uvízli totiž na ledové kře a potřebují se odtud dostat. Bude tedy na vás, zda je ponecháte na holičkách, nebo se rozhodnete jim pomoci. K dispozici budete mít červené ptáky, vždy ale jen omezený počet, kteří mají schopnost tučňáčky odnést. Zpočátku to jde vše hladce, později se vám ale do cesty nachomýtnou vojáci a medvědi, pytláci, také nějaký ten lachtan a jiná zvířata, takže musíte dát nejdříve příkaz červeným ptákům k přetažení ochranných bariér, zbavit se medvědů a jiných nepřátel, pak teprve dát ptákům příkaz k přenesení tučňáčků samotných. Ve hře na vás čeká celkových dvacet levelů, kterými musíte projít postupně, aby se vám zpřístupnily další, přičemž obtížnost hry s postupem neustále narůstá.

Simple Motions II - hop a skok stále dál Simple Motions II - hop a skok stále dál
(flash / logick / 2124  zobrazen / oblbenost 63%)

V logické hře, nazvané „Simple Motions II, je vaším úkolem pomoci neidentifikovatelným, prapodivným, kulatým stvořením s obrovským okem. Pokuste se v každé lokaci vypořádat s veškerými nástrahami, které na vás čekají na hrací ploše, posbírejte všechny červené hvězdičky a dostaňte se vždy až k červené vlajce. Pokud dokážete tento úkol stoprocentně splnit, bude vám umožněn přístup do následující herní lokace. Ve všech lokacích budete mít k dispozici i bonusové předměty, z nichž každý oplývá nějakou vlastností. Rozmisťujte je promyšleně po herních lokacích území, a to tak, abyste stoprocentně využili jejich jedinečnou vlastnost. Jenom s jejich pomocí totiž dokážete vždy zdárně doputovat až na konec herního levelu. Dokážete tedy ve hře „Simple Motions II“ dojít až na samý konec třicáté páté herní lokace?

Romance of Rome - starověká legenda Romance of Rome - starověká legenda
(flash / logick / 2938  zobrazen / oblbenost 63%)

Legenda o Římu vám dává další šanci na to navštívit legendární Římskou říši. Láska a zrada, dobrodružství a ohrožení očekává vás v této úžasné skryté postřehové hře. Jako Marcus se vydáte do Říma, kde zažijete největší dobrodružství svého života. Dozvíte se, že poklady a jiné předměty císaře byly ukradeny a císař proto slíbil, že dá svoji krásnou mladou dceru za manželku tomu, kdo tyto poklady nalezne. Vydejte se tudíž do všech koutů císařovy říše, vydělávejte zlaťáky a hledejte originální trofeje, abyste si zasloužili ruku císařovy dcery. Dokončete vaši dobrodružnou cestu a splňte tak císaři jeho přání tak, že naleznete všechny ukradené artefakty. Jen tak se zapíšete nesmrtelně do dějin starořímské říše a získáte to nejcennější na světě, lásku té nejkrásnější dívky v Římě a pojmete ji za manželku, to zato stojí.

Letters from Nowhere - dopisy odnikud Letters from Nowhere - dopisy odnikud
(flash / logick / 2720  zobrazen / oblbenost 63%)

Madam Audrey má vskutku velice těžké časy. Její manžel totiž zmizel velice za záhadných okolností, ona však nepřestává věřit, že se ještě jednou vrátí nazpět domů. Jednoho dne však obdrží zcela neočekávaný dopis, se vší pravděpodobností napsaný jejím manželem. Vaším úkolem je tudíž pomáhat Audrey zjistit pravdu o jeho zmizení a dostat tak odpovědi na kladené otázky. Jedná se o dramatický a úchvatný příběh, musíte nalézt hromady záhadných dopisů a stovky skrytých objektů, které nalézáte v nových skrytých objektových dobrodružných herních dopisech odnikud. Projděte přes víc než třiceti záhadnými lokalitami, starým hřbitovem, maloměstem, uměleckým studiem najděte klíče k záhadě. Sbírejte a jiné předměty, abyste rozluštili záhadu. Kdo ví, co vše může stát za prostým dopisem odnikud? To je dnešní úkol pro vás!

Om Nom Zombies - když se rojí Zombie    Om Nom Zombies - když se rojí Zombie
(flash / akn / 2900  zobrazen / oblbenost 62%)

Název hry, který přeložen do češtiny zní „Pozor! Zombie“, patří do kategorie her, ve kterých na vás zaútočit oživlé Zombie. Bojujte tedy s nim se zbraní v ruce, zachraňujte všechny zástupce lidské rasy, kteří ještě přežili. V této půjde především o život malého, bezbranného děvčátka, která stojí na velké hromadě beden, k níž se nezadržitelně z obou stran přibližují všechny krvelačné Zombie z okolí. Jejich úmysl, vysát z děvčátka krev, je zcela zřejmý, je na vás, abyste jim v něm zabránili. Váš rozhled po hracím poli je však hodně omezený, navíc časem vám bude navíc ubývat energie ve vaší svítilně, takže bude stále hůř. Sestřelujte i bonusové předměty, jakými jsou baterie, které vám rozšíří zorné úhel. Se zabitých těl Zombií sbírejte střelbou munici, ale i bomby, dávejte pozor, abyste omylem nezastřelili malé, ustrašené děvčátko.

Small Town Detective - detektiv v akci  Small Town Detective - detektiv v akci
(flash / adventury / 3039  zobrazen / oblbenost 64%)

„Small Town Detective“ je logická hříčka, která dozajista potěší všechny milovníky adventur, ve které budete muset vyřešit řadu víceméně složitých úkolů. Ujměte se tedy samozvaného soukromého detektiva jménem Pul, působícího v nejmenovaném americkém městečku. Vaším úkolem je projít všemi lokacemi, sbírat předměty a kombinovat je mezi sebou a tak nakonec nalézt unesenou redaktorku místního novinového plátku. Seznamujte se tudíž postupně se všemi okolnostmi a záhadami tohoto skutečně velice komplikovaného případu, s trpělivostí pak rozplétejte podivně zašmodrchané klubko záhad a udělejte všechno pro konečné vyřešení tohoto složitého případu. Vstupujte také do rozhovorů s obyvateli městečka, sbírejte všechny potřebné předměty, a zachraňte v této napínavé hře nadějnou, lotry unesenou novinářku.

<<  [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)