HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - ostatn (163)


QWERTY Warriors - písmenní válečníci. QWERTY Warriors - písmenní válečníci.
(flash / ostatn / 2360  zobrazen / oblbenost 64%)

Zajímavá a zcela neobyčejná „střílečka“ na vás čeká v tom případě, pokud si tuto dnešní hru spustíte. K dispozici máte dělo, ale střílet přímým způsobem z něj nebudete. Proti vám seshora dolů postupují nepřátelé, tedy vojáci a jejich vojenská technika, kteří se chrání štíty, které jsou popsány názvy, složenými z různého počtu písmen. Nepřátelé na vás nestřílejí, pokud je ovšem nenecháte sestoupit až blízko k vám na dostřel. Aby se tomu tak nestalo, musíte co nejrychleji na klávesnici vašeho počítače kopírovat jména, která před sebou nepřátele tlačí na štítech, tím způsobem z vašeho děla střílíte a pokud jim štít rozbijete, zlikvidujete je. Občas se objeví i nějaké ty bonusy, jako například doplnění zdraví, zdvojený útok, nebo dokonce možnost výbuchu, který zničí všechny válečníky na celém bitevním poli.

Spitwad - souboj v plivání. Spitwad - souboj v plivání.
(flash / ostatn / 3304  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě si vzpomenete na dětská léta, kdy mezi různé druhy „zábavy“ patřilo i „flusání“ krup, nebo rýžových zrnek z trubičky. Stačilo sehnat si skleněnou trubičku, bylo možno se spokojit i s brčkem od limonády a když ani to nebylo po ruce, potom postačilo utrhnout kus slámy. Pak už jen stačilo vyčkat a využít matčiny nepřítomnosti, rychle se vkrást do spižírny a nabrat hrst krup, nebo rýže a vydat se do ulic. Jistě jste též zažili ten nádherný pocit, když jste z takto připravené „zbraně“ zasáhli krk kamaráda, či náhodného chodce, kteří se marně pídili po tom, co se to vlastně děje, neboť vy jste hned po výstřelu rourku strčili za košili a tvářili jste se jako „já nic, já muzikant“. Ne že bych vám tuto hru ve skutečnosti doporučovala, ale tady si ji můžete vyzkoušet ve dvou, nebo proti počítači, aniž byste riskovali, že slíznete řádnou facku.

Blob Farm - přebarvujte kapky. Blob Farm - přebarvujte kapky.
(flash / ostatn / 2732  zobrazen / oblbenost 63%)

V této hře máte poměrně docela jednoduchý úkol, totiž přebarvovat pomocí přetahování myší červené kapky, padající z jakéhosi dutého válce na hrací plochu na zelené a to tak, že je budete namáčet do kaluže zelené barvy, za což potom získáváte body k dobru. Počet těchto kapek máte na spodním ukazateli, účelem hry je potom dosáhnout co největšího počtu bodového hodnocení, přičemž docílený bodový zisk lze odeslat na homepage autorů. Na tom by nebylo nic těžkého, kdyby se občas na hrací ploše neobjevil nějaký ten nepřejícný „kazisvět“, který vám chce vaše počínání překazit. Tak například spadne na kapky těžké závaží, objeví se skákající míč, dokonce i nebezpečná střela, která kapky ničí a kazí vám tak dosažený bodový zisk. Dobře hratelná hra je opatřena i lehkou hudbou, kterou lze vypnout.

Play Nice - proti komárům. Play Nice - proti komárům.
(flash / ostatn / 3154  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě dobře znáte z vlastní zkušenosti, jak obtížným a protivným hmyzem jsou komáři, kteří sají krev každému, koho napadnou a znepříjemňují tak život lidem svými štípanci. Po spuštění hry tedy spatříte uplakanou dívenku, jejíž pokoj je plný tohoto otravného hmyzu, pomozte tedy dívce se těchto malých bestií zbavit. K dispozici nemáte žádný sprej, ani plácačku, ale tenisovou raketu s míčkem a pinkáním tudíž musíte komáry zasahovat, jedině tak se jich zbavíte. Musíte však být šikovní, pinkat si nemůžete tak dlouho, jak byste si přáli. Dole vlevo je lišta s ikonkami míčků a po každém pinknutí vám jeden ubude. Pokud nezlikvidujete komáry včas, hra končí. Později na obtížnosti přibývá, objeví se i červení komáři, ty likvidovat nesmíte, jinak skončíte taky. Po stránce grafické hezká hra je i dokonale ozvučena.

Monsters of Rock - rockoví zběsilí muzikanti. Monsters of Rock - rockoví zběsilí muzikanti.
(flash / ostatn / 2719  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní hře bude vaším úkolem měnit hudbu divoké rockové kapely tak, abyste dosáhli co nejlepšího bodového hodnocení a stali se tak skutečným rockerem, potažmo dokázali, že se v této hudbě vyznáte a dokážete se v ní orientovat. Můžete si vybrat z pěti nabídnutých songů, ze čtyřech hudebních skupin, navolit jednu ze tří možných obtížností a pracujte s oběma kytarami po stranách tak, aby váš oponent obdržel do uší co největší randál, to mu ubližuje. Počet takto vámi vytvořených zvukových útoků potom vylepšuje vaše skóre, i když protivník se snaží o totéž. Nahoře máte ukazatel, měřící nejen vaše (ne)úspěchy, ale také ubíhající čas. Účelem této hry je tudíž dosáhnout co největšího bodového hodnocení a dosáhnout zároveň i největšího skóre ve váš prospěch. Po uběhnutí času se objeví závěrečná výsledková tabulka.

Sewer Escape - křečkův únik z kanálu. Sewer Escape - křečkův únik z kanálu.
(flash / ostatn / 3251  zobrazen / oblbenost 64%)

Malý, bezbranný křeček se bůhví proč, ocitl na dně jakéhosi kanálu. Jeho přáním je dostat se z této pasti ven na povrch, ale bez vaší pomoci to nedokáže. Naštěstí má dole na dně několik kamarádů, kteří ho dokážou pomocí páky vystřelit vzhůru do kanálu a bude záležet již pouze na vás, zdali křečka dostanete až na samý povrch. Stačí jen kliknout na jeho kamarády a malý křeček vzlétne kanálem vzhůru. V tom okamžiku klikejte na jeho postavičku, tak se bude posunovat stále výše, nezapomeňte sbírat bonusy, neboť i tyto vedou k úspěšnému zakončení hry. Je to velice zajímavá hra, kladoucí ale nároky na vaši trpělivost, neboť dostat křečka až na samotný povrch, to je úkol jen pro ty nejzdatnější z vás. Vkusně zvolená doprovodná hudba a skvělé zvukové efekty vás rozhodně pobídnou k tomu, abyste se dál snažili.

Bumper Craft - jste šikovní a obratní? Bumper Craft - jste šikovní a obratní?
(flash / ostatn / 2476  zobrazen / oblbenost 64%)

Ovládat budete jakési motorové plavidlo, jehož původ mi ovšem zůstal záhadou. Jisté ale je, že jej musíte vést tak, abyste se vyhýbali všem překážkám a nárazem na některou z nich vaše plavidlo nepoškodili, nebo dokonce nezničili. Vaším cílem je ikonka snad vodního víru, do kterého musíte dojet a tak přejdete do dalšího kola. První kolo je vlastně takovým zahřívacím kolem, či rozcvičkou, v němž se seznámíte s ovládáním a zjistíte, co se vlastně od vás očekává. Později ale začne přituhovat, objeví se různé druhy překážek, jako jsou například hroty, či dravé ryby, narazíte i na zelenou příšerku, kterou už musíte rozstřelovat a která se po zásahu rozpadá na několik dalších malých potvůrek. Čeká na vás celkem třicet neuvěřitelných herních prostředí, veškeré informace naleznete na horní liště, hra je i příjemně ozvučena.

Frat Boy Blind Date Horror - přetěžké občerstvení. Frat Boy Blind Date Horror - přetěžké občerstvení.
(flash / ostatn / 2940  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedete si to takhle autem, máte hlad a žízeň, když tu před sebou uvidíte bufet, kde by se něco na zub i k napití určitě mělo najít. Neváháte tedy příliš dlouho, auto zastavíte a jako správný řidič i zabrzdíte a už si to s velice příjemnými pocity hasíte pro občerstvení. Ale jak zjistíte záhy sami, v každém lokále vám hrozí nějaké to nebezpečí, s kterým jste nepočítali a ani počítat nemohli. Jste obtěžováni a nenechají vás ani v klidu si nakoupit, musíte tudíž být rychlí a hned v prvním kole po nakoupení utéci korpulentní dámě, která pokud vás zachytí dříve než stačíte utéci dveřmi, naplácá vám na zadek, co se toho do vás vejde. Jestliže se jí po nakoupení včas vyhnete a projdete dveřmi, získáváte body a postupujete do dalšího kola, no tady vás bude prohánět líbání chtivá ženština. Co bude dál? No to už vám ale neprozradím!

Dangerous Dave and brutal Bob - nebezpečný Dave a brutální Bob. Dangerous Dave and brutal Bob - nebezpečný Dave a brutální Bob.
(flash / ostatn / 6482  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě znáte mnoho her, kdy malý, hezký a zcela bezbranný tučňáček se stává terčem her zlého Yetiho, který si z něj udělal odpalovací míček a pálkou se jej snaží vystřelit co do největší vzdálenosti. Zřejmě inspirování takovýmto počínáním Yetiho se nechali unést i dva dnešní nerozluční kamarádi, Dave a Bob, z nichž jeden vystupuje v roli cyklisty a druhý samozřejmě má úlohu pálkaře. Oba dva se ocitnete na vrcholu skály, Dave si nasedne na bicykl a Bob se ujme pálky a můžete začít. Stačí kliknout na Boba levým tlačítkem myši a Dave se rozjede, ve vhodný okamžik klikněte na Boba ještě jednou, ten se pálkou rozmáchne a Dave už letí vzduchem, jako střela. Je nutné vystihnout ten správný okamžik k odpálení Daveho, aby letěl co nejdále, je tedy zřejmé, že cílem hry je odpálit Daveho do co největší vzdálenosti.

Pitfall Y2K - jak z pasti ven? Pitfall Y2K - jak z pasti ven?
(flash / ostatn / 3385  zobrazen / oblbenost 63%)

Malý Alien, nebo chcete-li vesmírný cizinec se dostal do nesnází. Zřejmě vypadl z nějakého létajícího talíře a co čert nechtěl, dopadl do vchodu jeskyně, jejímž kráterem se řítí obrovskou rychlostí stále níž. Vaším úkolem je tudíž vést ho tak, aby nenarážel do stěn, to mu totiž ubírá podstatnou část jeho života a přitom posbírat co nejvíce barevných kostiček, za což dostáváte body k dobru. Cílem hry je tedy těchto bodů nasbírat co nejvíce a to dříve, než vám Alien zemře díky nárazům o jeskynní stěny. Jedná se o jednoduchou hříčku, ve které si můžete především ověřit váš postřeh a hbitost vašich prstů na klávesnici vašeho počítače. Hra je objemově velice malá, vždyť těch 32 KB je skutečně velice nepatrný herní objem, je však s podivem, že se ji autorům ještě navíc i podařilo perfektně ozvučit, což je obdivuhodné.

<<  [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)