HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - ostatn (163)


Virtual knee surgery - operace kolena. Virtual knee surgery - operace kolena.
(flash / ostatn / 11707  zobrazen / oblbenost 64%)

Zatoužili jste někdy po tom, abyste se stali lékaři? Potom se vžijte do toho, že jste studentem posledního ročníku Lékařské fakulty a vaším oborem je chirurgická ortopedie, takže budete muset pod dohledem zkušeného profesora ortopedie provést náročnou operaci na pacientově levém koleně. No nelekejte se, pan profesor vás v tom nenechá „plavat“, jeho zkušenosti jsou vám k službám, takže ho stačí poslouchat a máte vy i váš pacient vyhráno. Pokyny k operaci dostáváte mluveným slovem, ale naštěstí i textovou formou, takže pokud tento jazyk neovládáte, nemusíte se strachovat, stačí jen vybírat postupně všechny chirurgické nástroje podle textové nápovědy a budete úspěšně operovat tak, jako zkušený chirurg. Jestliže se neleknete provádět operaci, potom ihned začněte, snad vás choutky na medicínu přejdou :-).

Sag way - proklestěte si cestu za milou. Sag way - proklestěte si cestu za milou.
(flash / ostatn / 2970  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o brutální hru, jejíž aplikaci v praxi bych vám nedoporučovala, ne vždy byste si mohli dovolit tak sprosté a vulgární jednání, tak jak v této hře. Chystáte se totiž se svou dívkou na rande v druhé části parku, protože jste ale již netrpěliví a chcete se dostavit na schůzku co nejdříve, naskočili jste si na „jednokolku“ a už si to frčíte za svou milovanou. Problém je v tom, že po cestičce v parku, po které jedete i vy, se to jenom hemží starými lidmi, zřejmě již v důchodovém věku, kteří jedou na stejném kole jako vy a v v rychlejší jízdě vám jenom překážejí. Takže co naplat, musíte je tlouci hlava nehlava, nesmíte se v žádném případě dostat do levé poloviny hracího pole a takto si doslova klestit cestu vpřed. Ukazatel vzdálenosti, jakož i zdraví, máte nahoře nad sebou, tak si pospěšte, vaše milovaná už čeká.

Delibeery - pomozte včeličce. Delibeery - pomozte včeličce.
(flash / ostatn / 2669  zobrazen / oblbenost 64%)

Malá, ale velice pilná včelička se ocitla v podzemním bludišti a bez vaší pomoci se skutečně neobejde. V ručičkách drží veliký žalud, který musí dopravovat podzemními chodbami stále dopředu, dopomoci ji k tomu to je tudíž úkol pro vás. Musíte ji vést chodbami tak, aby nikde nenarazila do stěny, pokud se tak stane, ztrácíte jeden ze tří vám na počátku přidělených životů. Později se vám do cesty počnou stavět různé příšerky, i ty je nutné oblétávat, střet s nimi totiž znamená taktéž smrt včeličky. Čím dále se včelkou postupujete, tím je hra obtížnější, vaším úkolem tedy je dovést včelku co nejdále, potažmo až na samý konec a získat tak co největší počet bodů za úspěšně splněný úkol. Hra je vcelku dobře hratelná, skutečně jednoduše ovladatelná, jen se musíte snažit let včelky směrovat velice citlivým naváděním.

Dark Cut - rychle ošetřete raněného! Dark Cut - rychle ošetřete raněného!
(flash / ostatn / 3228  zobrazen / oblbenost 64%)

Po spuštění hry budete osloveni jako lékař chirurg s tím, abyste odstranili šíp z nohy raněného zvěda. Ti co ho k vám dovezli, ho velice nutně potřebují mít zpět na bojišti a to nejpozději do zítřejšího rána. Musíte se tedy pustit do operace, přičemž každý operační zákrok vám odebírá nějaký ten čas, jehož ukazatel máte vlevo nahoře na hrací ploše, což symbolizuje právě onen rychlý požadavek na vrácení pacienta zpět na bojiště a zároveň i (ne)šetrnost vašich zákroků. Pokud tedy vše zvládnete včas, aniž by zmíněný ukazatel spadl až na nulu, potom jste úkol splnili, o čemž budete na konci hry informováni, v opačném případě hra končí neúspěchem. Je tedy jen na vás samotných a na šikovném a jemném ovládání vaší myši a kurzorových kláves, zda úkol splníte a pacienta ošetříte a tak ho vrátíte zpět do boje, nebo zda-li jako lékař neuspějete.

Defend The Ashes - chytejte běžce! Defend The Ashes - chytejte běžce!
(flash / ostatn / 2664  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní docela zajímavá hra, jejíž úspěšné hraní nepotřebuje žádné zvláštní komentáře a vysvětlování, je tak trošku vybočením z tradičních online her. Vše co potřebujete k úspěšnému hraní pro vás autoři připravili v textové i obrázkové nápovědě, kterou si projděte kompletně ještě před zahájením hry samotné, jistě princip hraní rychle pochopíte. Grafika hry je kombinací kreslených postav a fotografií na pozadí a působí skutečně velice přitažlivě. Hra je i doprovázena vkusně volenou hudbou a zdařilými zvukovými efekty, které navíc působí skutečně realisticky a tudíž i věrohodně. Pusťte se tudíž do hraní a zabraňte běžcům dostat se do cíle, používejte k tomu všechny dostupné prostředky, které máte k dispozici v horní části hrací plochy. Vše tedy máte v rukou pouze vy samotní a je jen na vás, zdali ve hře uspějete.

Lady bug mating - chyba v páření. Lady bug mating - chyba v páření.
(flash / ostatn / 3253  zobrazen / oblbenost 64%)

Především vás musím upozornit, že tato hra není vhodná pro malé děti. Berušky se totiž rozhodly pářit a vy jste nyní těmi, kdo by jim v tom měli pomoci. Po spuštění hry spatříte malé berušky, které se pustily do pohlavního aktu. Nahoře na hrací ploše máte ikony kurzorových kláves, ze spodní části vyjíždějí také a jakmile se některé z nich přesně překryjí, potvrďte překrytí odpovídající kurzorovou klávesou, tak získáváte body k dobru. Vpravo nahoře se nachází duhově zbarvené srdce, pokud výše popsaný úkon neprovedete ve správný okamžik, potom vám ubývá v srdci zdraví, jakmile klesne na nulu, hra končí, z následné výsledkové tabulky pak zjistíte počet dosažených bodů. Pokud vše stihnete včas, postupujete do dalšího kola a vše se opakuje znovu. Hraní se však stává obtížnější, neboť hra se zrychluje.

Happy Pill - pilulka pro šťastný úsměv. Happy Pill - pilulka pro šťastný úsměv.
(flash / ostatn / 3221  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě vám není jedno, že jakmile hru spustíte, zjistíte, že vaši „smajlíci“ jsou smutní, jako „funus na státní útraty“. Pokud by smutek přepadl přímo vás, není nabízené řešení, které platí na „smajlíky, tím nejlepším řešením, polykat prášky se neztotožňuje se zdravým způsobem života a pokud je to možné, je třeba k zahnání chmur hledat vhodnější prostředky. Pomozte tedy těmto vám jinak docela známým kamarádům zahnat z jejich čel chmurné mraky a rozveselte je, čekají už na to a nemohou se dočkat. K dispozici máte kouzelnou pilulku, kterou musíte pomocí vaší počítačové myši nasměrovat ke „smajlíkovi“, o kterém se domníváte, že je na řadě jako první, ostatní už proběhne samo. Pokud rozveselíte takto všechny kamarády, je to OK, ale pozor, jakmile si některý z nich dá čtvrtou porci, uchechtá se k smrti.

Muizen Meppen - myš jako odpalovací míček Muizen Meppen - myš jako odpalovací míček
(flash / ostatn / 3191  zobrazen / oblbenost 64%)

Dravý krokodýl a skromná šedá myška, napadlo vás vůbec někdy, co by se asi muselo stát, aby se tito tak zcela odlišní tvorové dali spolu dohromady? Vás by to zřejmě nenapadlo, ale autory dnešní hry ano, takže pokud máte chuť a zájem, pusťte se do hraní. Ovládat budete zeleného krokodýla s basebalovou pálkou a vaším míčkem bude již zmíněná myška, souhlasící očividně s tím, že bude představovat odpalovací míček. Hra se ovládá pouze levým tlačítkem vaší myši, myšku kliknutím na její levé tlačítko donutíte ke skoku a dalším kliknutím, ovšem ve správnou chvíli, přimějete krokodýla k odpálení myši do dálky. Cílem hry je dosáhnout v pěti pokusech co nejvíce bodů za dosažené délky dopadů myšky, výsledný počet takto získaných bodů pak můžete pod svým jménem či alias odeslat na homepage autorů.

Poop Shoot - racek řádící na pláži. Poop Shoot - racek řádící na pláži.
(flash / ostatn / 3180  zobrazen / oblbenost 64%)

Je parné léto, tedy čas školních prázdnin a dovolených. Spousta lidí tak tráví svůj zasloužený odpočinek u moře a užívá si sluneční pohody na lehátkách na pláži, či na vodě. Pokud jim ale chcete tuto jejich pohodu narušit, potom si spusťte tuto hru, kdy v roli racka budete všem „dovolenkářům“ jejich pohodičku znepříjemňovat. Jako racka vás bude krmit zřejmě velice nepřejícný dědek, vaším úkolem potom je doletět nad některého se vyhřívajícího se človíčka a s prominutím ho pokálet, za což ještě ke všemu získáváte body k dobru. Kdo chce kálet, musí jíst, takže si u dědy doplňujte potravu, sledujte malou mapku a kálejte a kálejte. Účelem hry tedy je pokálet vždy všechny člobrdy, získat tak navíc v pevně stanoveném časovém limitu co nejvíce bodů a postoupit do dalšího kola. Hra končí tehdy, jakmile nezvládnete časový limit.

Song - zpívající koníčci Song - zpívající koníčci
(flash / ostatn / 3443  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o hru, kdy vaším úkolem bude drezůra čtyř vám svěřených koní, ale taková, jakou jste ještě neviděli ani v tom nejlepším světoznámém cirkuse. Nebudete totiž se svými svěřenci nacvičovat žádné přeskoky, či akrobatické prvky, ale světe zboř se, budete je nutit a cvičit k tomu, aby vám zazpívali píseň a pokud se vám to povede, pak si můžete vyslechnout i jejich „písničku“. Zazpívají vám postupně podle toho, na kterého si kliknete myší a věřte mi, že ten jejich „zpěv“ vskutku stojí za vyslechnutí. Takže neváhejte a vyzkoušejte si to sami, vždyť zpívající koníček a tady máte dokonce hned čtyři, to tu vskutku ještě nebylo a hned tak také jinde to určitě nespatříte. Není to sice bůhví nějaká super hra, ale rozhodně se při pohledu na ty šklebící se koňské zpívající tlamy zasmějete a smích je přece kořením života. Ještě jedna rada na závěr, zkuste je přimět zazpívat všechny čtyři dohromady, takový "koncert" jste ještě určitě neslyšeli :-)!

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)