HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - ostatn (163)


Sorority Panty Raid - malý zlodějíček fetišista. Sorority Panty Raid - malý zlodějíček fetišista.
(flash / ostatn / 6413  zobrazen / oblbenost 64%)

Jako americký mladík se na vycházce dostanete až k domu, s názvem „SORORITY HOUSE“, pro nezasvěcené prozradím, že se jedná o spolek amerických žen a dívek. Nahlédnete dovnitř oknem a spatříte v místnosti pobíhající dámy, hledající své kousky spodního prádla a všemožné kosmetické prostředky. Náhle se ve vás probudí zlodějské, nebo snad dokonce fetišské sklony a vlezete tudíž oknem do první místnosti. Vaším úkolem je v každé místnosti posbírat všechny předměty, rozházené na podlaze, jejichž popis a znázornění máte na spodní straně hracího pole. Obtížnost splnění úkolů tkví v tom, že vás žádná s žen nesmí zahlédnout, takže se musíte po každém sebrání předmětu ukrýt v různých koutech, pakliže vše seberete, otevře se vám přístup do dalšího levelu, pokud vás však některá žena spatří, vyrazí vás z okna.

Smack n Bash - palicí na příšerky. Smack n Bash - palicí na příšerky.
(flash / ostatn / 3402  zobrazen / oblbenost 64%)

S palicí na různé druhy příšerek a jejich likvidace, to je námět a cíl dnešní hry. Vaším úkolem je pomocí palice zatloukat z děr vylézající potvůrky zpět a to vše v zadaném časovém limitu, za takto zpět zatlučené mršky získáváte body. Jelikož cílem hry je získat co největší počet bodů, je nasnadě, že se jedná o hru postřehovou, neboť jen s rychlostí a dobrým postřehem se můžete získanými body co nejvíce napakovat. V dalších kolech potom budou vylézat z děr i malá modrá stvoření, ty nechejte na pokoji, každé zpětné zatlučení takového tvora vám body ubírá. Později se na scéně objeví i žraloci, ty ovšem musíte zatlouci zpět jen tehdy, pokud mají tlamu zavřenou, jestliže zatlučete žraloka, který již tlamu otevřel, přijdete o palici a rovněž i o další body. Narazíte i na dárkové balíčky a nakonec i na trhaviny.

Edgar leafgame - Edgardovy patálie. Edgar leafgame - Edgardovy patálie.
(flash / ostatn / 2916  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice jednoduchá, ale dobře promyšlená hra je především určená té naší nejmenší hráčské drobotině, neboť je velice snadno ovladatelná a její obtížnost je zanedbatelná. Ručně kreslená grafika tak trochu připomíná pohádkové kresbičky Ondřeje Sékory, je dokonce doprovázená milou hudbou a vkusně ozvučena. Ovládat budete malého panáčka, na kterého padají seshora různé druhy listů, jejichž zachycení vám navyšuje i váš bodový účet. Občas se vám podaří sebrat i deštníček, tu chvíli se nemusíte vyhýbat ani padajícím kaštanům, které by vás jinak zraňovaly. Ve hře se nenachází žádné násilí, takže vše probíhá v klidu a naprosté pohodě. Cílem hry je vydržet a nasbírat co největší počet bodů. Jistě uznáte, že za alespoň chvilkové zahrání a pobavení hra stojí, navíc malým dětem udělá rozhodně radost nad vlastní sikovností.

Sheep Pool - podivný ovčí palouček. Sheep Pool - podivný ovčí palouček.
(flash / ostatn / 3104  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě velmi dobře znáte rčení, „dřív než tebe uhlídám pytel blech“. No nyní jsem poznala nový příměr, neboť v této hře je vskutku uměním uhlídat pouhých šest oveček, aby nešláply, nebo nevlezly tam, kam nemají. V roli hezkého a milého pejska jménem Frisbee se ocitnete na jakémsi podivném paloučku se zmíněnými ovečkami, který připomíná spíše kulečníkový stůl. Vaším úkolem tedy bude nahnat očíslované ovečky do příslušných chlívečků, označených stejnými čísly od jedné do šesti. Hra je velice ztížená tím, že na vše máte časový limit a ovečky musíte umísťovat v pořadí od jedné do šesti, nikoliv na přeskáčku. Pokud nedodržíte správný postup, hra končí a to i tehdy, jestliže do některého otvoru spadnete sami. Pakliže se vám vše povede, získáte tolik bodů, kolik jste jich ušetřili před uběhnutím časového limitu.

Gung-Ho - dispečerem na výrobním pásu. Gung-Ho - dispečerem na výrobním pásu.
(flash / ostatn / 3346  zobrazen / oblbenost 64%)

Japonští pracující lidé jsou tak jako v této hře v práci velice pilní a houževnatí, dokáží pracovat bez oddechu celé hodiny, aniž by ztratili byť jen špetku ze své výkonnosti. Práce na výrobní lince je však velice fádní a jednotvárná, takže u ní posléze může „schrupnout“ i jinak nesmírně pracovitý japonský dělník. Vžijte se tedy do role jakéhosi dozorce, či dispečera a pomocí vysílačky probuďte ihned každého, kdo u práce zaspí. Úkol to však není jednoduchý, neboť usínajících dělníků stále přibývá a vy musíte přísně dbát na to, aby průběžná produktivita práce nikdy neklesla pod šedesát procent, jinak hra končí. Všechny potřebné informace máte na hrací ploše, hlavně hlídejte ve spodní části diagram produktivity práce a usnuvší dělníky rychle buďte. Hezká a vtipná hra vás rozhodně zaujme a pobaví, hodně štěstí.

Magical eye - magické oko. Magical eye - magické oko.
(flash / ostatn / 3445  zobrazen / oblbenost 64%)

Magical-eye je velice zajímavou hrou, inspirovanou známými příběhy Harryho Pottera. Vždy ihned poté, co se v oblasti CD her objeví další pokračování tohoto známého a oblíbeného seriálu, tento podnět probudí k činnosti spousty autorů freeware a tito roztočí svoji fantazii tak říkajíc „na plné obrátky“. I dnešní velice vydařená hra je tedy jednou z takových mnou zmíněných freeware a milovníci příběhů Harryho Pottera si skutečně přijdou na své. Jedná se o jednoduchou, ale hodně zábavnou hru, ve které uplatníte hlavně svoji rychlost a dobrý postřeh. Oklamat musíte totiž nebezpečného vědce či profesora, který vám vypouští na hrací plochu různé předměty, které musíte sbírat vaší ikonkou brýlí. Není to však tak jednoduché, tento profesor má totiž k dispozici magické oko, kterým když vás zachytí, rychle hru skončíte.

Chaos! - rvačka u počítačů. Chaos! - rvačka u počítačů.
(flash / ostatn / 3716  zobrazen / oblbenost 64%)

Jakmile hru spustíte, seznamte se s ovládáním a vyberte si z osmi možností, za kterou postavičku chcete hrát. Potom s ní usedněte k počítači mezi ostatní parťáky a můžete začít. Z počítače ovládaného vámi vyletují papírové lístky, tedy vlastně vámi vytištěné dokumenty, ty musíte chytat pomocí levého tlačítka myši. Jakmile jich takto pochytáte dostatečný počet, jeden z počítačů vybuchne. Pokračujte dál v chytání dokumentů, jeden z vašich parťáků, kterému počítač vybuchnul, se vás pokusí od vašeho počítače dostat (může tomu být i naopak, pokud se vy postavíte za počítač, který je ještě v provozu). To provedete tak, že budete kopírovat kurzorové klávesy tak, jak se vám ukazují na hrací ploše. Jde o velice nápaditou hru, doprovázenou i hudbou a vydařenými zvukovými efekty, kreslená grafika je též hezká.

Acne be gone -odstraňte hochovi z tváže co nejvíce akné! Acne be gone -odstraňte hochovi z tváže co nejvíce akné!
(flash / ostatn / 4053  zobrazen / oblbenost 64%)

Kdo z dospívající mládeže, ale i z dospělých, by se nesetkal s pojmy, jako jsou akné, nežidy, či uhry. Jsou to vyrážky na těle, které jsou vzhledově odpudivé, zvláště pak tehdy, pokud se vyskytují přímo na obličeji. Jistě dobře víte, že není o co stát, těchhle nežádoucích pupínků se každý snaží zbavit, neboť hyzdí obličej a jsou i častým terčem posměchu ostatních kamarádů. Zkuste tedy pomoci jednomu takovému vašemu nešťastnému kamarádovi zbavit se této protivné „ozdoby“, hned předem vás ale musím upozornit na to, abyste tuto proceduru v praxi na nikom, tedy ani na vás neuplatňovali. Je to nebezpečné, lékaři by vám to rozhodně neschválili, jsou jiné a účinnější, hlavně pak zdravější metody a prostředky, jak se ošklivých bouliček na tváři zbavit, no tady si vyzkoušejte ten nejhorší způsob likvidace akné..

Apple Catch - sběrač jablek. Apple Catch - sběrač jablek.
(flash / ostatn / 4293  zobrazen / oblbenost 64%)

Určitě všichni znáte bajky moudrého Ezopa typické tím, že se v nich všechna zvířátka chovají jako lidé, pracují, milují se, nenávidí se a samozřejmě i mluví. Proč se tady o tom zmiňuji? Protože hlavní hrdinkou této hry je liška, kterou budete ovládat tak, aby sesbírala co největší počet ze stromu padajících jablíček do košíčku, třímajícího v jejich tlapkách, což je také účelem a cílem této dnešní velice jednoduché, ale postřehové hry. Lišku udržujte ve středu hracího pole, kde čekejte, až se objeví padající jablko a poté pod něj lišku naveďte a ihned se zase vraťte do středu obrazovky. S postupem hry počnou jablka padat stále rychleji, také ze vzdálenějších poloh, takže sesbírat všechna jablka je opravdu tvrdým oříškem, však si to vyzkoušejte a uvidíte, zda se vám podaří posbírat všechna padající jablka, mně se to povedlo.

Air Dodge - letecké finty Air Dodge - letecké finty
(flash / ostatn / 3222  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato on-line hra vás postaví do role pilota malého, lehce ovladatelného letounu a vaším jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem je doletět co nejdále, potažmo tedy získat co největší počet bodů, za co nejdelší let. Není to však tak docela jednoduché, jak byste se mohli domnívat, do cesty se vám stavějí sice krásně zbarvené barevné balóny, ale každé byť i jen nepatrné zavadění o ně znamená havárii, tudíž ukončení vašeho letu. Totéž se vám ovšem stane, pokud si jen škrknete o oblaka, nebo o zem, skončíte ihned také. Hra má i pěkný zvukový doprovod, takže pokud si chcete vyzkoušet své pilotní znalosti a dovednosti, nastupte do kokpitu letounu a můžete vyrazit, přeji vám dlouhý a příjemný let.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)