HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - ostatn (163)


The Simpsons - povedená rodinka. The Simpsons - povedená rodinka.
(flash / ostatn / 4985  zobrazen / oblbenost 63%)

Kdo by neznal výstřední rodinu Simsonových, je přece možno její příběhy spatřit v různých komikových seriálech, lze je shlédnout i v televizi, dokonce existuje o těchto výtečnicích i filmový seriál. Pokud tedy máte v oblibě tyto zvláštní a nevšední lidičky, potom vám nic nebrání v tom, abyste si spustili tuto námi vám nabízenou dnešní hru. Nejenže se tak podíváte do jejich domova, kterým je poměrně rozlehlý dům, ale při procházení jednotlivými částmi a pokoji tohoto domu si můžete spouštět i známé písničky z televizního seriálu. V Americe zkoumali u školáků znalosti z dějin, na otázku která významná osoba se narodila ve Springfieldu?, jich jen 12 procent odpovědělo, že Abraham Lincoln, dalších 74 procent odpovědělo Bart Simpson. Vše o této rodině se dozvíte zde: http://thesimpsons.czweb.org/.

Dunk It - sbírejte cukroví. Dunk It - sbírejte cukroví.
(flash / ostatn / 3618  zobrazen / oblbenost 64%)

K Vánocům rozhodně a neodmyslitelně patří i vánoční cukroví, však také mnohé hospodyňky si zakládají na tom, kolik různých druhů cukroví se jim podařilo napéci. Doba však pokročila, ne v každé domácnosti si může žena najít tolik času, aby napekla vlastní cukroví, takže dnes již se touto činností zabývají mnohé firmy a to s velice dobrými výsledky. Dnešní hra je tedy hrou reklamní jedné z takových firem a kromě mnoha druhů cukroví, které v ní naleznete, nejde o nic jiného, než rychle posbírat všechny cukrovinky do hrníčku pomocí jeho pohybu prostřednictvím myši vašeho počítače. Zároveň si můžete ověřit, jak dobře a rychle vaši myš dokážete ovládat, za sebrané cukroví dostáváte body a pokud se vám jich podaří nasbírat dostatečné množství, potom se můžete zapsat i do výsledkové tabulky vaším jménem, či alias.

Santas Deed - moderní rozvoz dárků. Santas Deed - moderní rozvoz dárků.
(flash / ostatn / 3738  zobrazen / oblbenost 64%)

Pomalu se nám blíží nejočekávanější svátky roku, tedy svátky klidu a míru, bohatých a štědrých nadílek, samozřejmě že mám na mysli Vánoce. U nás naděluje již tradičně Ježíšek a ten se drží již dlouho zavedeného způsobu nadělování, jenže jinde v zahraničí to vypadá poněkud jinak. Tak například v Americe naděluje též světově proslulý Santa Claus, jenže ten jde z dobou a modernizace a technologický pokrok se nevyhnuly ani jemu. Budete tudíž ovládat Santovy sáňky, vznášející se na obloze a dárky, v rámci racionalizace je budete házet přímo do komínů jednotlivých domků. Abyste to ale neměli jednoduché, dárkové balíčky mají různou barvu, tatáž barva potom leží i na střeše domků, takže je nutné vybrat stejnou barvu dárků, shodnou s barvou na střeše a hodit dárek do komína, jen tak získáváte body k dobru.

Sexy Card Match - sexy karty. Sexy Card Match - sexy karty.
(flash / ostatn / 4727  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě se mezi vámi najde spousta příznivců karetních her, pokud jste již přesycení hraním mariášů, žolíků a jiných podobných her, zkuste si zahrát dnešní karetní hru, která s výše jmenovanými karetními hrami nemá vůbec nic společného. Jedná se vlastně o karetní „puzzle“, kdy musíte vyhledávat z karet, obrácených k vám reversem dvě stejné karty, tedy obrázky na karetním aversu a tak se těchto takto odkrytých karet postupně zbavovat. Navíc se jedná rozhodně o spojení příjemného s užitečným, neboť nehledáte jakési pouhé obyčejné stejné obrázky, ale fotografie spoře oděných slečen, což jistě zaujme pány všeho věku. Hra má na konci i vyhodnocovací systém, tedy lehce zjistíte, za jaký čas se vám podařilo najít všechny stejné dvojice, což vás může motivovat, abyste stále nadále překonávali sami sebe.

Optical Illusions – optické iluze Optical Illusions – optické iluze
(flash / ostatn / 3576  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato on-line je hrou, kterou sami svým počínáním nijak neovlivníte. Po jejím spuštění se vám počnou objevovat různé obrázky a vaším úkolem je zjistit, zda se jedná o skutečné vyobrazení, nebo jen o pouhopouhou iluzi. Na konci hry potom můžete svůj poznatek zaslat autorům hry, jako odměnou se dostanete i na jejich stánky, kde potom si můžete stáhnout několik jiných her, nebo je přímo mailem poslat svým kamarádům. To je vše, vážení přátelé, více od této hry-nehry neočekávejte, neboť v podstatě se jedná o naprostou blbůstku. No varovala jsem vás, ostatní už záleží jen na vás samotných.

Happy Fishing - veselý rybolov. Happy Fishing - veselý rybolov.
(flash / ostatn / 3978  zobrazen / oblbenost 64%)

Rybářům se mnohdy přezdívá „tiší blázni“, neboť kdo by prý jinak vydržel čumět celé dlouhé hodiny v jakémkoliv počasí na splávek své udice a vydržel čekat tak dlouho, zda mu nějaká ta rybka „zabere“. Jiní o rybářích s velkou dávkou ironie tvrdí, že nechodí „na ryby“, ale „krmit ryby“. Ať už tak, či onak, pokud si chcete vyzkoušet vaše štěstí v rybaření, potom zde máte k tomu příležitost. Po spuštění hry si pozorně prohlédněte veškeré popisky v menu, neboť jen po pochopení můžete být v lovu úspěšní. Poté, co začnete lovit, ukáže se vám na horní liště budík a k tomu ikonky, které určují, kolik jakých úlovků se musíte zmocnit. Jste tedy časově omezeni, ale i čas si můžete prodloužit, pokud ulovíte i budíka. Jestliže tedy splníte všechny předepsané úkoly a navíc i v zadaném čase, potom přecházíte do dalšího, obtížnějšího kola.

Aladdin 3150 - zábavný filmeček. Aladdin 3150 - zábavný filmeček.
(shockwave / ostatn / 3677  zobrazen / oblbenost 65%)

Přináším vám novou hru..... no dobře, je to jenom filmeček. Neptejte se mě, co znamenají ta čísla v názvu, stejně vám to neřeknu, stejně jako vám neprozradím příběh, který je skutečně úžasnej. Nechci vás totiž připravovat o ten požitek, o tu zábavu a smutek. Filmeček je pěknej, ale hlavně rychlej a svižnej takže se rozhodně nebudete nudit. Grafika je taky výborná, pomineme-li pár těch drobnůstek, no a audio stránka hry nemůže být lepší. Rozhodně se na to aspoň koukněte ať vidíte, že i „Aladdin“, může bejt zajímavej (hlavně z osobní stránky hh ). Sice si moc nezahrajete, ale alespoň se chviličku zakoukejte, snad tomu přijdete alespoň trochu „na chuť“ stejně tak, jako já. Není to sice nic „super extra“, ale za shlédnutí to rozhodně stojí, pokud se vám to líbit nebude, potom na mne nenadávejte, myslím to dobře.

Baby Animals Asia - hledejte ta správná mláďátka! Baby Animals Asia - hledejte ta správná mláďátka!
(flash / ostatn / 3898  zobrazen / oblbenost 64%)

Protože nesmíme zapomínat ani na tu naši nejmenší a nejmladší drobotinu, připravili jsme i speciálně pro ni dnešní hru, která ji jistě potěší. Hra je skutečně určena malým dětem, je to jakási aplikace bývalých starých skládacích knížek v tvrdých obalech. Ale k věci, do přístavu připlula zdaleka nákladní loď, plná zvířecích mláďátek a jejich nedočkavé maminky již je toužebně očekávají. Jakmile se tedy na hrací ploše objeví maminka jednoho zvířecího druhu, potom musíte najít to jediné správné okénko z celkových šesti na boku lodi, na to kliknete a pokud jste trefili to správné, mámin potomek vyskočí rychle ven a vy už jen sledujte, jakým způsobem se s mámou přivítají. Graficky hezká, ručně kreslená grafika bude dětem jistě příjemná, hra je i ozvučena, bohužel všechny rozhovory zvířátek jsou vedeny v angličtině.

Bust a taxi - taxikářem Bust a taxi - taxikářem
(flash / ostatn / 3535  zobrazen / oblbenost 64%)

Být taxikářem není zas tak jednoduché jak se může zdát. Proslulí po celém světě jsou zajisté ti pražští, ale kdyby vyváděli s taxíkem co vy v této hře jejich proslulost by stoupla o hodně.. Usedáte do pěkného nového taxíku a vašim úkolem je dojet ve stanovený čas do cíle a ještě nasbírat určitý počet bodů. Body můžete sbírat třebas narážením do jiných aut či srážením popelnic, pokud ovšem omylem přejedete člověka stojícího na krajnici, body se vám odečtou. Ze začátku máte vůz v pořádku, ale po několika nárazech vám začnou odpadat plechy a stav vašeho vozu půjde rapidně dolů, v tu chvíli nastupuje na řadu servisní zóna, kde vám dají taxík zase zpět do pořádku. Jde o velmi hezkou ale obtížnou hru.

Slung Shot - pravěká bitva Slung Shot - pravěká bitva
(shockwave / ostatn / 3375  zobrazen / oblbenost 64%)

Jak si představujete prehistorickou bitvu kmenů? Žádné pistole či další zbraně, možná jen bojovali pomocí kamenů. A o to právě v této hře jde. Dostanete skupinku tří prehistorických mužíku a čeká na vás výzva do jakého kola se dokážete dostat aniž by všichni vaši lidé nezemřeli. S rostoucím kolem roste i počet nepřátel. Jak takového soupeře ale zabít? Jednoduše po něm hodíte kámen :) Trefíte se třikrát a už se nezvedne... Zase jednou dobrá hra, co vydrží dlouhou dobu.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)