HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - ostatn (163)


Panic pro - chytejte bomby Panic pro - chytejte bomby
(flash / ostatn / 2700  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte jediný úkol a to pochytat padající bomby do nádoby s vodou. Přitom si hlídejte co vlastně padá. Bonus je O.K. ale ostatní vám seberou drahocenný život. Hra se stále zrychluje a pochytat vše v poslední fázi hry je prostě nadlidský výkon. Jde vcelku o jednoduchou hru a jejím úkolem je procvičit vás v postřehu.

Snake Snake
(flash / ostatn / 2822  zobrazen / oblbenost 64%)

Snad úplně první počítačová hra byl takzvaný had. Plazí se po zemi a sebere něco narazí. Tím i pěkně rosta a to většinou až do velikosti kdy zabere celé herní pole. Tentokráte to je malinko jinak. Had má za úkol v každé úrovni sebrat určitý počet koleček a otazníků. Ty vyvolají vždy nějakou událost a troch vám zkomplikují život.

Dare Dozen - hod vajíčkem Dare Dozen - hod vajíčkem
(flash / ostatn / 2061  zobrazen / oblbenost 64%)

Vajíčko je křehký materiál a manipulace sním je nebezpečná :) věc. Když se sním, ale rozhodnete házet musí být výsledek jasný a věřte tomu že nad vajíčkem nikdy nevyhrajete. Tentokráte je vašim cílem vyházet vajíčko co nejvýš a k tomu vám poslouží pohybující se košík.

Jungle Quest - Pinball Jungle Quest - Pinball
(flash / ostatn / 3092  zobrazen / oblbenost 64%)

Pinball je znám spíš z poutí, ale od začátku co existují počítače je i námětem pro více či méně zajímavé ztvárnění. Této hra je jedna z těch jednodušších, ale z mého pohledu je perfektně ovladatelná. Dá se nahrát pěkné skóre a u hry jistě vydržíte dost dlouho.

Golden Gate Drop - Zlatá brána uzavřena Golden Gate Drop - Zlatá brána uzavřena
(flash / ostatn / 2098  zobrazen / oblbenost 64%)

Spravuje se most, takže projíždět se po něm může pouze velice opatrně, hodně sníženou rychlostí, chodci a nákladní auta tam nemají vůbec co dělat, výjimku tvoří pouze stařenka, ti ostatní mladí mají zdravé nohy, tak ať si kousek zajdou na vedlejší most. Projíždět mohou jenom ti vskutku ukáznění řidiči a policejní automobily, už vůbec ne nákladní auta. Vedoucí stavby vás určil jako dozorce nad dodržování výše uvedených opatření, ale nebojte se, nebudete vybírat žádné pokuty, tím spíše už ne neukázněné lidi a vozidla pobíjet,vaším úkolem je pouze je řádně polít vodou, aby podruhé nelezli tam, kam nemají. Co myslíte, obstojíte v plnění těchto pokynů vašeho šéfa?

Fowl Words - malá zkouška z angličtiny Fowl Words - malá zkouška z angličtiny
(flash / ostatn / 2113  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o velice zajímavou hru, i když pouze v okleštěné verzi, ale i tak si zde přijdou na své ti, kteří si rádi vyzkoušejí vlastní znalosti anglického jazyka a hlavně, což je u cizích řečí nejvíce důležité, slovní zásobu. Navíc vše je podáno velice zábavnou a originální formou, zkráceně by se to dalo vysvětlit tak, že budete mít k dispozici sedm písmen, pomocí nichž máte formou přesmyček tvořit nová a nová slova, k tomu vše v zadaném časovém limitu.

Peeball Peeball
(flash / ostatn / 2642  zobrazen / oblbenost 64%)

Tak toto tady ještě asi nebylo. Jaká to může být hra, která se odehrává u žlábku na pánských záchodcích. A přesto je to tady. Zahrajte si jak a suďte…. :))

Kasta Skit Kasta Skit
(flash / ostatn / 2698  zobrazen / oblbenost 64%)

Ovečka to nemá nikdy s ovčákem lehké a nebo že by ovčák s ovečkou. Každopádně, když se nejde jedna černá ovce ve stádě může to znamenat pro ovčáka velký problém. Musí být stále ve střehu a chvilka nepozornosti se mu může vymstít.

Incriminaty Incriminaty
(flash / ostatn / 3022  zobrazen / oblbenost 64%)

Rodiče hocha, který bydlí v tomto pokoji, přijdou každou chvíli na kontrolu. Ale v místnosti je strašný bordel. Leží zde věci, které rodiče nesmějí vidět, aby si nezkazili krásné myšlenky o jejich hodném synáčkovi. Proto pomožte chlapci uklidit pokoj. Každá věc má svoje místo. Ale pozor, každou chvíli otevřou rodiče dveře a nechtějte vidět ten rámus, pokud uvidí ten bordel. Když zvládnete uklidit chlapcův pokoj, tak určitě dokážete uklidit i svůj.

Quad Quad
(flash / ostatn / 2597  zobrazen / oblbenost 64%)

Vašim cílem je umístit kostky, které jsou na začátku hry v rozích úplně k sobě. Máte nato omezený čas, který se vám každou neumístěnou kostkou maximálně sníží.

<<  [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)