HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - ostatn (163)


Muncher - milovník žvýkaček Muncher - milovník žvýkaček
(flash / ostatn / 2235  zobrazen / oblbenost 64%)

Anglický název Muncher neznamená v Češtině nic jiného, než název postavičky „Žvýkal“. Je určitě pro postavičku velice příznačný, neboť ji povedete po hrací ploše tak, abyste přikryli vždy pohybem myši jednu z poletujících žvýkaček a hned vzápětí ji levým tlačítkem sebrali. Jen si musíte dávat pozor na poletující plechovky, jen pouhé zavadění o ně totiž má za následek ztrátu jednoho ze tří počátečních přidělených životů. Hra se hraje na co největší počet dosažených bodů celkem ve čtyřech kolech, samozřejmě že pobyt v každém kole je časově omezen, musíte se tudíž hodně snažit, abyste vždy posbírali všechny nabídnuté žvýkačky.

Your chance to dance - naučte se tancovat Your chance to dance - naučte se tancovat
(flash / ostatn / 2506  zobrazen / oblbenost 64%)

Jestliže máte rádi moderní tance a chcete se přiučit nějakým novým tanečním prvkům, či figurám, potom neváhejte a spusťte si tuto hru. Máte možnost si navolit jednu ze čtyř nabídnutých druhů volby, jakož i v průběhu hry samotné volit ze šesti možností tanečních prvků, které ještě potom propracováváte do detailů klávesami F, Z a X, také ještě A, S a D. Takže přátelé. Neváhejte a zkuste si procvičit všechny vám zde nabízené kreace, možná že se vám to bude brzy hodit v praxi, až se rozhodnete zajít si na oblíbenou diskotéku, kamarádi určitě budou valit bulvy a oči jim polezou z důlků podivem, kde jste se to všechno tak perfektně naučili.

Poke at own risk - šťouchání na vlastní riziko Poke at own risk - šťouchání na vlastní riziko
(flash / ostatn / 2393  zobrazen / oblbenost 64%)

Že jsou tučňáčci živočichové mírní, trpěliví, hraví, přátelští a mírumilovní, o tom snad není třeba nikoho přesvědčovat. Jejich postavičky v černých fráčcích se stávají námětem autorům freeware i on-line k vytváření her, nutno však konstatovat, že v drtivé většině se tito mrňousové stávají vždycky jen obětmi druhých. Je s nimi pohazováno, jako s tenisovými míčky, jsou odpalování raketami, nebo dokonce i katapultováni. Zde jednomu z nich zřejmě již došla trpělivost, zkuste si do něj zavrtat několikrát prstem! Chcete vědět co se stane? Pak si ihned spusťte tuto krátkou, ale hezkou hříčku, garantuji vám, že tentokráte se nestačíte divit.

Asteroidbelt - přežijte Asteroidbelt - přežijte
(flash / ostatn / 2070  zobrazen / oblbenost 65%)

Chcete se vydat do vesmíru? Není to žádná sranda jak ukazuje tahle hra. Čeká na vás totiž spousta, spousta asteroidů. Nic než nenarazit, omyl se nepřipouští - takhle by se dala charakterizovat celá hra. Dostanete do ruky kosmickou loď se kterou se musíte vyhýbat protiletícím asteroidům, zprvu je to sranda, po chvíli už začne přituhovat a budete za každou vteřinu života rádi.

Mindgem - závody koní Mindgem - závody koní
(flash / ostatn / 2386  zobrazen / oblbenost 64%)

Chození na závody koní bylo i kdysi u nás velmi oblíbené, dnes se však popularita trochu vytrácí. S koňmi je určitě také spjato sázení. A o to právě v této hře jde. Máte jeden den, pět závodu a počátečních 1000$ v kapse. Vlevo nahoře máte seznam koní přihlášených na závod, vyberte si svého favorita ať už podle kursu nebo barvy. Klikněte na BET, zadejte kolik chcete vsadit a pusťte závod. Při troše štěstí se stanete boháčem, nebo odejdete s prázdnou. Hru oživují i informace že ta a ta stáj je podplacená, či pokud máte dostatek peněz můžete podplácet sami. Tak na co ještě čekáte? Zkuste své štěstí, tady o nic nejde...

Super Mushroom Mario Super Mushroom Mario
(flash / ostatn / 2975  zobrazen / oblbenost 64%)

Další klon známé hry pod názvem Super Mario. V této verzi máte za úkol najít vždy předepsaný počet houbiček a přinést je do hradu. Houbičky jsou schované v krychličkách s otazníčkem. Krychliček je ve hře však více a musíte tedy hledat ty, ze kterých se po nárazu houbička vynoří. V některých případech není vůbec jednoduché se k houbičce dostat.

Bored Meeting - nudné setkání Bored Meeting - nudné setkání
(flash / ostatn / 2168  zobrazen / oblbenost 65%)

Pokud se chcete zúčastnit jakéhosi velice nudného a unavujícího setkání, spíše bych ovšem řekla velice nudné přednášky, či dokonce pracovní porady, pak vás u této hry vřele vítám. Hra jistě pobaví ty mladší hráče, kterým je vlastní provádět různá alotria ve škole přímo ve vyučování, za což jsou potom kárání přímo na místě svými učiteli, obdrží i nějakou tu poznámku a doma potom si vše vyslechnou znovu. Obvyklé rodičovský proslov, začínající slovy: „To když já chodil do školy, toto jsem nedělal,…“, nevypadá moc pravdivě. Vaše podezření je na místě, neboť se přesvědčíte, jak se na poradě dokáží chovat sami dospělí.

Frog it 2 - žába na rybníku Frog it 2 - žába na rybníku
(flash / ostatn / 2190  zobrazen / oblbenost 64%)

Staňte se na chvíli žábou v rybníčku. Můžete si zachytat hmyz na čas. Možná se budete divit, jak musí být taková žába hbitá a přesná. To je totiž vždy podmínkou, abyste se dostali do dalšího kola.

Simon - Zvukový test Simon - Zvukový test
(flash / ostatn / 2320  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte paměť na tóny a jejich pořadí? Pak zde máte opravdu pěkně provedený test. Počítač zahraje pár zvuků (tónů) a vy je musíte po něm přesně zopakovat. Po vašem správném určení je zadá znovu a nakonec přidá ještě jeden navíc, opakujte to opět po něm. Musíte být opravdu velice pozorní, abyste v testu vydrželi hodně dlouho.

Absolut – trefte hřebík Absolut – trefte hřebík
(flash / ostatn / 1949  zobrazen / oblbenost 64%)

Jsou hry smutné i úsměvné, hra logické a některé zase zkoušejí vaši šikovnost. Toto tedy patří k těm posledně jmenovaným. Dokážete v pravý čas zatlouci jedním přesným klepnutím hřebík do dřevěné desky, navíc kolik jich takto zvládnete zatlouci v nepříliš dlouhém časovém limitu?

<<  [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)