HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - ostatn (163)


Kitchen Queen - královna kuchyně. Kitchen Queen - královna kuchyně.
(flash / ostatn / 3239  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte-li sklony ke kuchaření, potom si vaše dovednosti v tomto kulinářském oboru můžete vyzkoušet právě zde. Po spuštění hry musíte připravit podle pokynů ve hře těsto na exkluzivní dortík, počněte tedy přidávat potřebné suroviny, začněte vajíčky, přidáváte cukr, poté mouku. Samozřejmě po každém přidání další ingredience je nutné vše dobře rozmíchat. Poté co těsto zpracujete, vložíte je do trouby, troubu zapnete a upečený dortový korpus vyjmete a položíte na podložku, načež jej ozdobíte šlehačkou. Nyní vám hra ukáže, jak by měl být dortík ozdoben různými druhy ovoce, dobře si předlohu prohlédněte, neboť výsledný počet bodů dostanete co největší jenom tehdy, pokud dort správně nazdobíte. Poté začněte dort zdobit, vše ovšem musíte zvládnout v časovém limitu, celkové body se vám navýší o ušetřený čas.

Bullriding Explosive - divoká jízda na býku. Bullriding Explosive - divoká jízda na býku.
(flash / ostatn / 2194  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra voní dálkami a zemí, kde se pořádají býčí zápasy a jízdy na divokých neosedlaných býcích, tedy Španělskem. Obojí je „sportem“ pro odvážné a srdnaté muže, nazývané ve zmíněné zemi toreadory, nebo též torero. Zmiňuji se o tom, že dnes si můžete sami vyzkoušet, jak těžké je udržet se na hřbetě rozzuřeného býka. Nebojte se, žádné nebezpečí pádu a zranění vám nehrozí, vše si vyzkoušíte doma v teplíčku u vašeho počítače. Jakmile dostanete pokyn k zahájení jízdy, sledujte pozorně hrací plochu, na níž se vám budou ukazovat kurzorové klávesy, které musíte na klávesnici vašeho počítače opakovat, jen tak se udržíte na běsnícím zvířeti. Každý váš úspěšný pokus je kvitován frenetickým řevem diváků, cílem a účelem hry je udržet se na běsnícím býkovi po co nejdelší dobu, takže můžete začít.

Feed The Birds - nakrmte ptáčátka! Feed The Birds - nakrmte ptáčátka!
(flash / ostatn / 2314  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě jste si už všimli, jak pilně dokáží někteří ptáčci krmit svá věčně hladová, čerstvě narozená mláďátka, přesvědčte se však sami, že to není vůbec nic jednoduchého. Našli jste totiž v lese opuštěné ptačí hnízdečko a v něm ještě tři neopeřená holátka. Donesli jste si je domů, připravili lahvičku s výživou a máte jediný, zato však nesmírně důležitý úkol, krmit včas spravedlivě všechny malé ptáčky po dobu sto sekund tak, abyste ukojili jejich věčný hlad. Ačkoliv se to může zdát být velice jednoduché, pravý opak je však pravdou, holátka křičí hladem, dožadují se sousta jedno přes druhé, takže vůbec nevíte, kam dřív skočit. Za každé správně nakrmené ptačí mládě získáváte určitý počet bodů, pokud jich nenasbíráte dostatečný počet, mláďata vám zemřou. Zkuste si to tedy sami, mně se to totiž nepodařilo.

BVV Brno - vše nejlepší v roce 2005 BVV Brno - vše nejlepší v roce 2005
(flash / ostatn / 2539  zobrazen / oblbenost 64%)

Společnost BVV Brno pro vás připravila místo novoročního přání tuto velice hezkou a půvabnou hru, která vám přinese nejen radost ze hry, ale i pomoc vašim bližním, protože nebude rozesílat svým zákazníkům tradiční novoroční přání, ale ušetřené peníze věnuje na dobročinné účely. Není našim zvykem zveřejňovat v jeden den stejnou hry na freeware i on-line, rozhodli jsme se tak zcela výjimečně ze dvou důvodů. Jednak se píše Nový rok, tedy 1.leden 2005, zadruhé se jedná o hru charitativní a na dobročinné akci této společnosti se můžete podílet i vy sami, navíc pokud budete šikovní, nejenže nemusíte nikam posílat peníze, ale můžete i nějaké vyhrát, jedná se tedy o soutěž a to ne ledasjakou.

Promillelukko - odemkněte zámek Promillelukko - odemkněte zámek
(flash / ostatn / 2578  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě to už mnozí z vás alespoň jednou v životě zažili, trošinku více jste popili v nějaké „osvěžovně“ a mírně společensky unavení jste se mátožně vraceli ztichlými nočními ulicemi domů. Tak konečně doma, ještě honem najít klíč a šupky do teploučké postýlky. Jenže to není tak jednoduché, klíčová dírka od zámku vašich dveří tančí jako pominutá, dokonce se vám zdá, že zmíněných klíčových dírek na dveřích od bytu je alespoň pět, tak herdek, do které zastrčit ten pitomý klíč? Pokud se vám ještě nic podobného nepřihodilo, pak máte zde jedinečnou možnost si to vyzkoušet, snad vás to třeba odradí od požívání alkoholických nápojů :-)!

Wile E. Rocket Ride - stepní vlk na raketě Wile E. Rocket Ride - stepní vlk na raketě
(flash / ostatn / 2321  zobrazen / oblbenost 64%)

Pomoc úskoku a lsti, jako „E“. stepní vlk budete na své červené raketě honit v předem zadaném časovém limitu honit pozemního běžce, jakéhosi podivného pštrosa, či prapodivné modré ptačí stvoření, které ovšem umí upalovat, jako kdyby mu za zadkem hořelo. Je tedy zřejmé, že ačkoliv stepní vlk má k dispozici raketu, nebude vůbec jednoduché tohoto modrého ďábla předstihnout, navíc ovládání letu nahoru a dolů pomocí dvou kurzorových šipek je v obráceném gardu, takže to velice znesnadňuje ovládání rakety. Věřte mi, že to není úkol ale vůbec jednoduchý, neboť je třeba udržet raketu v přímém letu, vyhýbat se překážkám a jen tak máte, i když velice malou, naději na vítězství, respektive v časovém limitu ani nedoběhnete.

Super fly - polikání hmyzu Super fly - polikání hmyzu
(flash / ostatn / 2554  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato ve flashi zpracovaná a hezky ozvučená úsměvná hra už samotným svým názvem vás přímo vybízí, abyste se do ní pustili. Jistě dobře ze školních lavic víte, že žáby a zejména skokani, se živí hmyzem, ale protože neumějí létat, musejí na to jít jinak, tak říkajíc od lesa. Ztrnule totiž vyčkávají, až se nějaký ten hmyzí dotěra dostane do blízkosti jejich lepkavého jazyka, ten potom prudce vystřelí a pro ně chutné sousto tak skončí v jejich žaludku. No proč vám to vykládám? Pokud si spustíte tuto hru, můžete se vžít do role rozverného kluka a sami si tak vyzkoušet stupeň obtížnosti zmíněného žabího výkonu. Kolik se vám podaří zhltnout hmyzu? Přeji dobrou chuť :-))!!!

Bubs – malí pracanti Bubs – malí pracanti
(flash / ostatn / 2492  zobrazen / oblbenost 64%)

Dva pěkně vykutálení chlápci jménem Buba a Bubo se společně se třetím, říkejme mu Jouer, ocitli v jeskyňce a potřebují samozřejmě, že ti první dva jmenovaní, přenést jakési cihličky od Buba k Bubovi. Je zde ale jeden velký problém, ze stopu jeskyně a to v nepravidelných intervalech a navíc i z různých míst, odkapává zelená velice jedovatá tekutina. Nechce se jim riskovat vlastní životy a tak do celé akce zapojili našeho Jouera, který musí tyto cihličky přenášet od jednoho k druhému. Musíte ho ovšem vést tak opatrně, aby ho nezasáhly jedovaté kapky, jinak on přijde o jeden ze tří počátečních životů. Hraje se na co největší počet získaných bodů, které získáváte za každou úspěšně přenesenou cihličku.

Worm food - červí stravování Worm food - červí stravování
(flash / ostatn / 2528  zobrazen / oblbenost 64%)

Červ je snad užitečným tvorem jen pro vášnivé rybáře, kteří se šťourají klacíkem v zemi a vytahuji tyto mnohým lidem tak nepříjemná stvoření, aby je naskládali do plechovice a poté spolu s rybářským prutem se vydali lovit k nejbližšímu rybníku kapříky, lákajíce je tak na jejich pochoutku. Zlomyslní lidé však o mnoha rybářích říkají, že chodí ne na lov, ale na „krmení ryb“, neboť se tito vracejí domu nejen bez kapry spotřebovaných červů, ale i bez jediné ulovené mřenky. Tady však budete mít za úkol vykrmit pro výše zmíněné rybáře pokud možno co nejdelšího tučného červa, tak se do toho pusťte, třeba právě ten váš přinese někomu rybářské štěstíčko.

Go Santa - rozsviťte stromečky Go Santa - rozsviťte stromečky
(flash / ostatn / 2270  zobrazen / oblbenost 64%)

Je zima, čas Vánoc a kdo by neznal Santu. Chlápek v červeném kostýmu, plnovous, červená čapka a pytel na zádech. Nyní ovšem vyměnil své soby za hůlky a lyže a má za úkol sjet dost dlouhý kopec. Styl je dělán jako slalom, přičemž místo branek jsou zde stromky, které se pro průjezdu rozsvítí. Aby to nebylo zas tak jednotvárné sem tam se vám na cestě objeví překážka a vy ji musíte ve správný čas přeskočit. Hru však celkem ztěžuje pouze jeden život na který musíte ten určitý level dojet. Pokud tedy někde nabouráte, či zůstanete delší dobu mimo sjezdovku končíte s vysvětlením že jste si zlomili nohu. Možná ze tuhle hru to však dělá zajímavější..

<<  [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)