HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - ostatn (163)


Penguin Diner 2 - číšnice Penny se vrací Penguin Diner 2 - číšnice Penny se vrací
(flash / ostatn / 5141  zobrazen / oblbenost 64%)

Minule jsme zastihli Penguin Diner, tedy tučňáčcí číšnici v situaci, kdy pracuje jako servírka v tučňáčcí restauraci a obsluhuje příchozí hosty tučňáky s rychlostí a rozvahou. Tučňáččice Penny si již ale vydělala jako servírka v restauraci dostatek peněz na cestu zpět do svého domova a ve hře "Penguin Diner 2" se vrací zpět na svou rodnou Antarktidu. Během doby, co se Penny učila číšnickému řemeslu na jiném světadíle, se standard jídla v restauracích u ní doma velmi zhoršil. Cílevědomá a svědomitá Penny se tudíž rozhodla, že si otevře svůj vlastní řetězec restaurací, který pozvedne kvalitu místní, neustále upadající gastronomii. Dokážete roztomilé tučňáččici pomoci k tomu, aby její podnikání neskončilo bankrotem? Kromě velice hezky zpracované grafiky vám hra také nabídne opětně skvělé její ozvučení i dobrou zábavu.

Home Sheep Home - pomozte ovečkám domů  Home Sheep Home - pomozte ovečkám domů
(flash / ostatn / 5229  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice milé ovečky, tedy beránek, ovečka a jejich jehňátko, se v této hře nutně potřebují dostat domů. Postarejte se tedy o to, aby tato tříčlenná ovčí rodinka, prošla zdárně všemi patnácti herními levely a doputovala tak spokojeně až do jejich milovaného domečku. Všechny levely jsou řazeny vzestupně podle obtížnosti, takže se může docela klidně stát, že se po prvních vašich počátečních úspěších na chviličku i zaseknete a objevení i zdolání optimální trasy vám bude trvat možná trochu déle, rozhodně se však v případě jakéhokoliv dílčího neúspěchu nenechejte odradit a neházejte ukvapeně flintu do žita. Pohybujte uvážlivě beranem, ovcí i jehnětem a zajistěte, aby celá ovčí famílie díky vzájemné spolupráci ve hře „Home Sheep Home 2“ došla skutečně až domů, uděláte radost nejen ovečkám, ale i sobě, což zato stojí.

Elevator Fart - pšoukání ve výtahu Elevator Fart - pšoukání ve výtahu
(flash / ostatn / 5866  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavní hrdina této žertovné hry Elevator Fart, úředníček Larry, jede jako každé odpoledne po vydatném obědu zpět do zaměstnání. Jako hlavní chod vybral ďábelskou fazolovou mísu, která však nebyla ideálním řešením na zahnání hladu. Po fazolích totiž často přichází velká plynatost, což je pro člověka zajisté velice nepříjemná záležitost. Potom je juž jen otázkou času, kdy dojde k trapnému faux pas, kterým na sebe nešťastník upoutá pozornost. Největší krize na Larryho přichází při jízdě výtahem v budově, ve které se nachází jeho kancelář. Vaším úkolem je „pšoukat“, dokud se nad hlavou některého z přítomných neobjeví vykřičník, v tom okamžiku musíte přestat, nesmí se vám během této doby zaplnit plynem střeva. Jak moc je máte naplněná, zjistíte z ukazatele v rohu vpravo dole. Pokud vydržíte, přibudou do kabiny další osoby.

Zoo Coloring Animals - vymalovánky v ZOO Zoo Coloring Animals - vymalovánky v ZOO
(flash / ostatn / 9614  zobrazen / oblbenost 64%)

Takže dnes opět nabízíme něco pro tu naši nejmenší drobotinu. Pokud máte rádi zvířátka, potom jste zde na správné adrese a jestliže ještě navíc rádi vymalováváte obrázky, potom už vůbec nemáte co řešit. Po spuštění hry si nejdříve vybarvěte podle svých představ prostředí zoologické zahrady, stačí jen „namočit“ štětec do barvy na liště a poté kliknout na místo na obrázku, které chcete touto barvou obarvit. Jakmile uznáte, že jste hotovi, přejděte na další pole, tentokráte se vám objeví první zvířátko. Postup vybarvování je stejný, poté přejděte na další obrázek a vše si zopakujte. Jakmile tedy vybarvíte i poslední obrázek, klikněte na „DONE“ a čeká vás odměna. Chcete již dopředu vědět, jaká? Tak to vám ale skutečně neprozradím, nechejte se překvapit. Tak moji malí malíři, pusťte se teď do vybarvování, zvířátka již čekají.

Word Game Deluxe - luxusní slovní hra Word Game Deluxe - luxusní slovní hra
(flash / ostatn / 5925  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě jste již v nějakém časopise luštili tak zvanou „osmisměrku“, což je tabulka vyplněná písmeny a vy musíte najít mezi písmeny slovní výrazy, které jsou mezi nimi podle předlohy ukryté. Jednu takovou vám tedy dnes přinášíme, je bohužel s anglickými výrazy, které jsou vlevo vypsány černými písmeny. Vaším úkolem tedy je tyto skryté výrazy mezi písmeny v tabulce najít, najet na ně kurzorem myši a celý nalezený výraz přetáhnout, tak se zabalí do zeleného oválu a z tabulky zmizne, vlevo takto nalezený výraz zčervená a místo výrazu zmizne. Hra má sice několik módů, ale hrát lze pouze jeden, za celou hru byste museli připlatit. Na odstranění všech výrazů máte však pouhých patnáct minut, viz časomíra nahoře. Jedná se o zajímavý nápad, při hře si můžete i zopakovat anglická slovíčka, avšak znalost angličtiny není nutná.

Memory V - máte fotografickou paměť? Memory V - máte fotografickou paměť?
(flash / ostatn / 5761  zobrazen / oblbenost 64%)

Domníváte se, že máte výbornou takzvanou „fotografickou paměť? Potom se raději o to přesvědčte, možná že přijdete na to, že tak moc dobří zase nejste. O co tedy ve hře vůbec jde? Po spuštění hry se vám objeví na hrací ploše čtyři kartičky, otočené reversem, po chvíli se vám na okamžik ukáže jejich avers, na kterém jsou různé obrázky a bomba. Vše se otočí zpět k vám reversem a vy musíte odkrývat obrázky, za což dostáváte body k dobru, jen nesmíte otočit obrázek s bombou, tak by hra okamžitě skončila. Zdá se vám to jednoduché? Ve skutečnosti je tomu právě naopak, pokud se nespletete a otočíte ty správné obrázky, postupujete do dalšího kola, přičemž ovšem obrázků přibývá a také počet bomb se navyšuje, takže nároky na vaši paměť se navyšují. Dosažené body si potom můžete zapsat do výsledkové tabulky.

Kill the Spartan - pobijte starověké Spartany Kill the Spartan - pobijte starověké Spartany
(flash / ostatn / 5708  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud se raději díváte na to, jak to ve hře dopadne, nežli sami hrajete, potom je tato hra vhodná právě pro vás. Po spuštění hry se vám objeví menu, v němž se nachází celkem šest ikonek, z nichž každá, pokud na ni kliknete, vám nabídne jinou variantu souboje. Stačí tedy jen kliknout na vámi zvolenou ikonku a poté již jen bez jakékoliv vaší další aktivity sledovat, jak vámi vybraný souboj dopadne. Hra je na tom graficky vcelku dobře, určitě vás zaujme i její zvukový doprovod, takže pokud se chcete jen dívat na nabídnuté souboje, určitě se pobavíte, neboť všechny postavičky, zúčastněné ve hře, jsou velice zdařile rozpohybovány a vyvádějí, jako diví. Nutno tedy konstatovat, že animace hry je skutečně na vysoké úrovni, pokud byste si ovšem chtěli zabojovat sami, tak to vám hra neumožní, je opravu jen na koukání.

My Little Brownie - naše malá fintivá dívenka. My Little Brownie - naše malá fintivá dívenka.
(flash / ostatn / 5310  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hru jsme připravili především pro naše děvčátka, která se ráda převlékají, mění s rozkoší jednotlivé součástky svého oblečení, tedy ráda se takříkajíc „fintí“, čímž vůbec nechci říci, že by si hru nemohli zahrát hoši. Po spuštění hry se vám na herní ploše objeví dívenka, která se jmenuje Brownie a kolem ní uvidíte černé ikonky stop se symboly, které vám naznačují, co všechno lze na této dívence měnit, pokud na ně kliknete. Můžete tedy tak měnit barvu jejich vlasů, oblečení, vyzdobit ji i různými cennostmi, náhrdelníky a náušnicemi, zkrátka si ji můžete libovolně měnit podle vašeho uvážení a rozhodnutí. Jedna s černých stop potom Brownii přenáší ze střechy, kde se původně nacházela, do místnosti a i zde potom nadále upravovat její zevnějšek, nebo ji vrátit zpět na střechu a dále pokračovat v převlecích a vše stále opakovat.

Jail Break - útěk z vězení. Jail Break - útěk z vězení.
(flash / ostatn / 6981  zobrazen / oblbenost 65%)

Dostat se do vězení, to ve skutečnosti není nic záviděníhodného. Pokud se tak však již stane, mnoho vězňů se pokouší a mnohdy i opakovaně o útěk. Jen si vzpomeňte na byť právem, či neprávem odsouzeného a uvězněného Kájinka, který je rozhodně příkladem všem vězňům, pokoušejících se o útěk z vězení. Dnes už jsou věznice vybaveny dokonce i bezpečnostními kamerami, které pokud vás zachytí, s útěkem jste skončili. Tyto přístroje mají však naštěstí "hluchá" místa a toho tedy budete muset při útěku využít. Na hrací ploše představujete černý bod, který musíte vést kurzorovými klávesami do cíle přechodu, který představuje blikající kroužek, přičemž vás kamery nesmějí zachytit. Pokud se vám to podaří, přecházíte do dalšího, dost obtížnějšího kola. Troufáte si obelstít všechny kamery a dostat se na svobodu?

Receptionists Revenge - pomsta na recepci. Receptionists Revenge - pomsta na recepci.
(flash / ostatn / 7588  zobrazen / oblbenost 64%)

Váš šéf je prostě „na ženské“, neustále totiž flirtuje s vlastní sekretářkou, zatímco vy, jako nevzhledná písařka, musíte tvrdě pracovat. Pomstěte se tudíž vašemu šéfovi nasypáním nechutných ingrediencí, zřejmě dávidel, do jeho kávy. Klikněte kamkoliv ve hře levým tlačítkem myši a podržte jej co nejdéle. Čím déle budete ho budete držet stisknuté, tím nechutnější a silnější přísady v co největším množství přidáte do šéfovy kávy. Nesmí vás ale při tom nachytat váš šéf, jinak vás vyhodí z práce. Jedná se o postřehovou hru, ve které máte šanci získávat body jen za předpokladu, že máte skutečně hodně rychlé reakce. Pokud se vám podaří nasypat do šéfova kafé dostatečné množství dávidel, hra končí a uvidíte výsledné bodové hodnocení a vašeho šéfa „šidit zadek“. Docílené body si zapíšete vaším jménem do výsledkové tabulky.

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)