HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - sportovn (226)


Hot Blood Boxing - box v afektu. Hot Blood Boxing - box v afektu.
(flash / sportovn / 4759  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě uznáte sami, že box je skutečně sportem opravdových mužů, i když se mu dnes pomalu, ale jistě, začínají v některých zemích věnovat s vervou i ženy. Každý z vás jistě dokáže rány kolem sebe rozdávat, ne však již tvrdé údery přijímat, on takový správně umístěný „direkt“, či „sot“, pěkně bolí, pokud vás ovšem ještě navíc nepošle na chvíli do „limbu“. Pokud tedy neradi nějakou tu ránu „koupíte“, potom si zkuste zaboxovat v této dnešní hře, ať už vyhrajete, nebo prohrajete, jedno je jisté, opravdové šrámy se na vašem obličeji neobjeví a nic vás po skončení boxu bolet nebude. Hra má několik módů, můžete boxovat proti soupeři, kterého ovládá váš počítač, ale lepší je si přizvat k vašemu počítači sourozence, či souseda a pustit se do klání proti sobě, to je pak opravdu nářez proti živému soupeři, jak ve skutečnosti.

Tenis - vzhůru na tenisové kurty Tenis - vzhůru na tenisové kurty
(flash / sportovn / 4613  zobrazen / oblbenost 65%)

Jestliže jste vášnivými hráči tenisu, nazývaného u nás „bílým sportem“ a nemáte možnost ať již z jakýchkoliv důvodů si jít zahrát na tenisové kurty, potom vězte, že zde svoji sportovní vášeň ukojíte, aniž byste museli někam chodit a platit drahé nájemné, nebo byli odvislí od toho, jaké bude počasí. Vše, co potřebujete ke hře v tenis je zasednout za váš počítač, spustit si a samozřejmě si potom zahrát tuto hezkou hru, kterou jsme na dnešek pro vás nachystali. Jak vidíte sami, je to velice pohodlné a navíc, pokud nemáte po ruce ani některého protihráče, i tak si můžete velice hezky „zapinkat“ a to proti vlastnímu počítači. Nepodceňujte ho však, je to soupeř zdatný a mnohem šikovnější, než mnohý skutečný protivník. Je to vše vám jasné? Potom vzhůru do zápolení na tenisový kurt. Vyberte si protihráče a můžete začít, čekají už na vás vaši soupeři.

Yeti Sports 4 – Albatros Overload Yeti Sports 4 – Albatros Overload
(flash / sportovn / 3067  zobrazen / oblbenost 64%)

Již za sebou máme tři díly této bezpochyby zábavné hry. Přinese čtvrtý díl něco nového? Dokázal Chris i nyní vymyslet něco, čím vás připoutá k monitoru na dlouhé hodiny? Odpověď je ano, ovšem už to není ten pravý Yeti, po sérii opravdu mrazivých prostředí se dostáváme někam, kde je mnohem tepleji, což někteří tučňáci mohou špatně snášet…

Entrainement des gardiens - Harry Potter na koštěti Entrainement des gardiens - Harry Potter na koštěti
(flash / sportovn / 4553  zobrazen / oblbenost 64%)

Známý a legendární Harry Potter se vám dnes představuje v jeho oblíbené hře rychlých míčků a létajících košťat, nazývané "Famprpál". Hrajete ve dvojici a je otázkou, zda dokážete odvrátit útoky vašeho soupeře a zabránit mu v tom, aby prohodil svůj míček některým ze tří kruhů, které vy bráníte. Na dosažení co nejlepšího bodového výsledku máte pouze tři pokusy, musíte se tudíž činit. Je dobré popojet na koštěti dopředu a jakmile váš protivník vystřelí, kliknout na levé tlačítko myši a tak míček odrazit a zabránit mu v proniknutí jedním z kruhů. Grafika hry, která je vytvořena ve flashi je více než uspokojivá, snad by se bylo hodilo i malé ozvučení, či alespoň doprovodná hudba, co bychom však po tomto objemovém herním trpaslíku však ještě chtěli více, že ano?

Pearl Driver - lovec perel Pearl Driver - lovec perel
(flash / sportovn / 5271  zobrazen / oblbenost 63%)

Život pod mořskou hladinou není pro člověka vůbec lehký, zvláště už pak vůbec ne tehdy, stanete-li se lovcem perel. Po spuštění hry si naberte plný zásobník vzduchu (ukazatel vpravo), máte na to deset sekund, pak se automaticky ocitnete ve vodě. Musíte se vyhýbat žralokům a jiné mořské havěti, hledat mušle s perlami a sbírat je. Jakmile dostanete avízo, že stav vzduchu v zásobníku je kritický, musíte zanechat lovu a plavat se nadechnout. Po celou dobu hry máte k dispozici všechny potřebné údaje na příslušných ukazatelích, pečlivě je tedy sledujte. Grafické zpracování hry ve flashi je zárukou dobré herní kvality, ovladatelnost hry je skvělá, než přijdete věci na kloub, může se vám jevit obtížnost hry až příliš vysoká, nezoufejte však, trocha tréninku vše spraví.

Mini putt - skvělý mini golf Mini putt - skvělý mini golf
(flash / sportovn / 4232  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato velice hezky ztvárněná, graficky skvěle vyhlížející a dokonce zcela věrohodně ozvučená hra, je mini golfem, ovšem ne tak ledasjakým. Po spuštění hry si vyberete, v kolika soupeřích chcete hrát, zapíšete se svými jmény (hrát lze i samostatně jako jeden hráč), či alias, vyberete barvu míčku, poté si zvolíte jedno ze dvou nabízených prostředí a můžete začít. Grafika hry je tak dokonalá, že si budete připadat jako na opravdovém mini hřišti. Cílem hry je dostrkat kouli do jamky, na co nejmenší počet pokusů. Poté, co míček dopravíte do jamky, spatříte tabulku s vaším jménem a v ní zapsaný počet pokusů, poté pokračujete dál a to tak dlouho, až projdete přes všechny jamky a spatříte váš celkový výsledek, přičemž vyhrává ten hráč, jehož součet všech pokusů je nejmenší. Jednoduché ovládání a výborná hratelnost jsou dalšími klady této mini hry.

Yeti Sports 5 – Flamingo Drive Yeti Sports 5 – Flamingo Drive
(flash / sportovn / 3075  zobrazen / oblbenost 64%)

Chris Hilgert, Yeti, čtyři díly. Pokaždé byl další díl lepší než ten předešlý. Končí tento milý trend již pátým dílem Yeti Sports? Kdepak, vypadá to, že Chris má stále plnou hlavu nápadů.. Ale už to není přeci jen ono.. Jak to tak vypadá Yeti se rozhodl procestovat celý svět, nyní se vydává spolu se svým kamarádem a jižního pólu přímo do Afriky.

Teddy Goes Swimming - Eda jde plavat Teddy Goes Swimming - Eda jde plavat
(flash / sportovn / 5171  zobrazen / oblbenost 63%)

Dovedete si vůbec představit, jaké množství pokladů se může nacházet na mořském dně? Že tomu nevěříte? Potom se vžijte do role malého kluka jménem Teddy, vezměte si šnorchl, potápěčské brýle a ploutve a hurá pod hladinu. Naleznete tam nejenom ojediněle rozházené penízky, ale i celé bedny pokladů, za každé takovéto sebrání získáváte určitý počet bodů. Jen si dávejte pozor na plovoucí odpadky, plovoucí žraloky a skalní útesy, jinak byste dopadli velice špatně. Prostudujte si před zahájením hry menu, ať víte předem, za co a kolik bodů dostanete. Hezká flashová grafika a věrohodné ozvučení, včetně pěkné kulisy vodního života pod vodní hladinou vás určitě uchvátí. Jo a pozor, nezapomeňte se občas nedechnout.

Snow Blitz – sněhová válka Snow Blitz – sněhová válka
(flash / sportovn / 3774  zobrazen / oblbenost 64%)

Uprostřed letošního léta, kdy se mění počasí jako na obrtlíku, vám možná přijde vhod vzpomínka na zimní období, kdy jste si mohli užívat sněhových radovánek do sytosti. V dnešní hře se tedy pustíte do sněhové bitvy proti mnohonásobné přesile, útočit na vás budou vaši (ne)přátelé z obou stran, sice rovněž jen sněhovými koulemi, tak jako vy, ale zemřít po přemíře jejich přesných zásahů můžete také (ještě že ve skutečnosti se v takových “bitvách“ neumírá, to by bylo mrtvých) :-). Využívat, samozřejmě pokud chcete obstát, musíte využívat všech možností, které vám hra nabízí, schovávat se za ledové kryty, krčit se, nadskakovat a provádět různá komba a tak se vyhýbat proti vám vrhaným sněhovým koulím a také házet koule o sto šest.

Nordic Chill - skandinávský biatlon Nordic Chill - skandinávský biatlon
(flash / sportovn / 5919  zobrazen / oblbenost 64%)

Máme sice začátek, zatím ne moc povedeného léta, proto se domnívám, že nebude na škodu si připomenout jeden z populárních zimních sportů, tedy biatlon. Pokud to nevíte, pak se jedná o zimní kombinovaný závod, skládající se z běhu na lyžích se zbraní a ze střelby malorážkou. Muži závodí v běhu na 10 a 20 km a ve štafetě 4 × 7,5 km, ženy na 7,5 a 15 km a ve štafetě 3 × 7,5 km. V průběhu závodu jsou na jedné společné střelnici zařazeny i kvalifikační tresty, spočívající v objíždění trestných koleček. Vyzkoušejte si na vlastní kůži, jak se asi takový závodník cítí……..

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)