HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - sportovn (226)


Cat Diver - kočka potápěčkou. Cat Diver - kočka potápěčkou.
(flash / sportovn / 4207  zobrazen / oblbenost 64%)

Z online a freeware jsme již všichni rozhodně zvyklí na ledacos, dalo by se říci, že i na všechno. Rozhodně však jste ještě neviděli kočičku, která by se vydala za potravou pod vodní hladinu v roli potápěčky. Zřejmě jí již přestaly chutnat myši, nebo ji páníček nedostatečně krmil, snad se jí také chtělo změnit jen jídelníček, nejpravděpodobnější však bude, že si autoři hry s námi tak trošičku zalaškovali. No ať už je tomu jak chce, jisté je jedno, ovládat budete kočičku pod vodní hladinou a vést ji tak, aby spolykala co nejvíce rybiček, plavoucích ve vodě, tak sama rostla, jen tak ji převedete do dalšího kola. Pozor ale na to, že zároveň ji musíte dostatečně zásobovat i vzduchovými bublinkami, jinak se udusí. Musíte ji nejet krmit, ale zásobit i vzduchem, tak budete přecházet do dalších kol, kde již na kočičku budou číhat další mnohá nebezpečí.

Crazy Penguin Catapult - pomsta je sladká. Crazy Penguin Catapult - pomsta je sladká.
(flash / sportovn / 5528  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě je vám dobře známo, že existují stovky, ne-li tisíce freeware, či on-line na téma „Tučňáčci“, o což má bezesporu velikou zásluhu známý operační systém Linux, který toto milé zvířátko má ve svém logu. Ihned, jakmile hru spustíte, zjistíte, že se tentokrát nestanete žádnou živou střelou, vůbec už ne terčem k nakopnutí, ale budete muset poslat vaše tučňáčky tím správným směrem, aby se vzápětí mohli pustit do medvědů. Tentokráte jsou tedy nepřítelem tučňáčků bílí medvědi, kteří několik tučňáčcích kamarádů vzali do zajetí a uvěznili je v klecích. Budete je tedy muset osvobodit, když před tím musíte správným směrem katapultovat co nejvíce tučňáků, kteří se potom budou mstít medvědům mstít. Tak budete postupovat střádavě stále dál a věřte mi to nebo ne, čeká tu na vás celkem neuvěřitelných, stále těžších, šedesát kol.

Mario Racing Tournament - Mario na automobilovém turnaji. Mario Racing Tournament - Mario na automobilovém turnaji.
(flash / sportovn / 5031  zobrazen / oblbenost 64%)

Postavička známého instalatéra jménem Mario se již nejen těší dlouho velikému zájmu, ale stala se bezesporu už dávno celosvětovým pojmem, ne-li přímo „hitem“ v oblasti online a freeware her. Řada autorů si nenechá ujít ani tu nejmenší příležitost, aby s touto postavičkou nevytvořila nějaký ten nový remake hry s tímto námětem. Ne všem se však podaří vyrobit dílko na úrovni, která by zaujala dnešní náročné hráče, některé hry jsou doslova „odfláknuté“, nebo nemají žádný přitažlivý prvek, což ovšem neplatí o dnešní hře, neboť se jedná o klon opravdu zdařilý. Dnes totiž usedne Mario do závodního autíčka a pustí se do soupeření s několika různými kamarády. Ostatní prvky ve hře jsou vám známy již z mnoha jiných „mariovek“, takže jen dodám, že Mario dokáže skákat a sbírat bonusy v mnoha levelech i v autíčku.

FishingTrip - zábavný rybolov. FishingTrip - zábavný rybolov.
(flash / sportovn / 4513  zobrazen / oblbenost 65%)

Rybářům se také přezdívá „tiší blázni“, neboť kdo by prý jinak vydržel čučet celé dlouhé hodiny v jakémkoliv počasí na splávek své udice a čekal tak dlouho, zda mu nějaká ta rybka „zabere“. Chcete si vyzkoušet rybářské umění na širém moři z lodičky a při tom překonat všechna úskalí? Není nic snazšího, stačí jen spustit si tuto hru, nepotřebujete žádné drahé propriety, vše je pro vás přichystáno. Jen hoďte háček na udici do vody a začněte lovit, kořist je rozmanitá a za každou ulovenou získáváte různý počet bodů. Máte však jen omezenou sílu, ne každý úlovek vytáhnete do své lodičky, jste však také časově omezeni, takže zkuste získat co nejvíce bodů a tak přejít do dalšího kola. Mezi každým kolem můžete navštívit virtuální obchod a v něm, podle toho, kolik máte peněz, si lze dokoupit lepší rybářské vybavení.

Blood Car2 000 Delux - krvavá jízda. Blood Car2 000 Delux - krvavá jízda.
(flash / sportovn / 4837  zobrazen / oblbenost 64%)

„Blood Car 2000 Delux“ není hrou pro ty z vás, kteří nemají rádi zabíjení a krev, byť to v ní nebudete provádět vlastníma rukama, ale jízdou v autě. Naštěstí nebudete ve svém automobilu přejíždět lidi, ale vám již dobře známé Zombie, které se až neúměrně a velice nebezpečně přemnožily a nyní ohrožují lidstvo samotné. Budete to tudíž právě vy, kteří co by řidiči vám svěřeného speciálního automobilu, budete muset tyto bestie likvidovat. Tahle krvavá hra by tudíž mohla být považována za předchůdce všech carmageddonů. Usednete v ní do hodně vylepšeného speciálního automobilu a hned na samém začátku hry si vyberte si jeden ze dvou typů hry. Buď budete kosit Zombie do úplného jejich vyhlazení, nebo pojedete závod s časem v uličkách. Čím více jich pak přejedete, tím budete mít větší kombo a více bodů.

Happy Holidays Snowball Fight - veselé prázdniny s koulováním. Happy Holidays Snowball Fight - veselé prázdniny s koulováním.
(flash / sportovn / 3768  zobrazen / oblbenost 64%)

Máme sice už na krku léto s krásným slunečním počasím, ale jistě budete se mnou souhlasit, že ani málo neuškodí vrátit se ve vzpomínkách v této hře do již uplynulé zimy, zvláště pak když se jedná o hru, týkajících se zimních radovánek, mezi něž bezesporu patří i koulování. Hra vás tedy přenese do zimního období a vy se budete muset utkat v házení po sobě sněhovými koulemi se svými soky, které řídí ale váš počítač, i tak soupeř velice zdatný, kterého není dobře podceňovat. Hra je velice zajímavá tím, že zvolit si můžete vždy jednoho z nabídnutých soupeřů, ale jejich obličeje patří právě autorskému kolektivu, který má na svědomí právě tuto hezkou hru. Stačí tedy ubalit kouli, hodit ji a už jen čekat na výsledek. Můžete se dokonce i bránit vytažením kabelky, ale vyhrát můžete vždy pouze jeden, budete to vy, nebo soupeři?

Sky Glide - plachtění po obloze na rogalu. Sky Glide - plachtění po obloze na rogalu.
(flash / sportovn / 4439  zobrazen / oblbenost 64%)

Co takhle se dnes prolétnout nad krajinou na rivalu? Máte chuť zažít tedy malé dobrodružství? Nemusíte investovat do nákupu rogalla ani korunu, taktéž není zapotřebí hledat vhodné místo na létání a už vůbec ne dlouze čekat na příznivý vítr a na vzdušné stoupající víry. Stačí jen jedno jediné, spustit si tuto hru a už můžete vyzkoušet, jak dovedete dokonale ovládat vám hrou svěřené rogallo. Nalézáte se v roli pilota na lehké konstrukci složitelného křídla, pod něž se zavěsíte do speciálního postroje. Rozběhem ze svahu zachytíte svahové proudění a tedy rychlost dostatečnou pro vznik vztlaku. Musíte vyhledávat stoupající obláčky, které představují vzdušné víry a sbírat bonusy ve tvaru štítů s nápisem „S“, přičemž je nutné sebrat i všechny vlajky. Vzhůru vám pomáhají i jakési teleporty, orientovat se můžete pomocí mapy - "M".

Mission to Neptune - zachráníte kamaráda? Mission to Neptune - zachráníte kamaráda?
(flash / sportovn / 3404  zobrazen / oblbenost 64%)

Podle popisu této hry jejími autory se jedná o zcela návykovou akční veselou arkádu, která vám přinese velice dobrou zábavu. No říká se u nás, že „samochvála smrdí“, takže tento jejich výrok nebudu raději komentovat a nechám kvalitu a námět hry pro posouzení čistě jen na vás. Ocitnete se na jakési raketové trampolíně, na které musíte vyskakovat do výšky a tak chytat při výskoku určené symboly. Dole na hrací ploše máte sedm kroužků, kde se vám ukazuje, který symbol máte popsaným způsobem sebrat. Vpravo od nich je osamocený kroužek, ve kterém je ikonka baterie, představující vlastně časový limit, ve kterém musíte každý úkol splnit. Sbíráním modrých hvězdiček lze tuto baterii dobíjet, jakmile úkol v kole splníte, postupujete do dalšího. S postupem do dalších kol obtížnosti přibývá, musíte posbírat stále více symbolů.

Precision Penalties - penaltový rozstřel. Precision Penalties - penaltový rozstřel.
(flash / sportovn / 5278  zobrazen / oblbenost 64%)

Vžijte se do role fotbalisty a vyzkoušejte si, kolik trestných kopů, lidově sportovními fanoušky přezdívaných „penalty“, dokážete proměnit. Sami potom určitě poznáte, že to střelec nemá tak lehké, jak by se to mohlo zdát na první pohled, nervozita totiž svazuje ruce, vlastně tedy nohy a vsítit gól chce mít dobré nervy, nejen přesnou mušku a sílu kopu. No popravdě řečeno, ani druhá strana, tedy brankář, není na tom lépe, skočit na správné místo a střelu tak „vychytat“, i to je veliký kus sportovního umění a někdy i štěstí. V dnešní hře si můžete tedy zahrát za obě strany a sami učinit závěr, kdo z těchto dvou jmenovaných fotbalistů je na tom lépe, domnívám se po vlastních zkušenostech, že vaše rozhodování nebude lehké a vůbec už ne jednoduché. Řádně se tedy nadechněte, rozběhněte se, vystřelte a GÓÓÓL.

St. Mulligans 3-Putt - zahrajte si golf. St. Mulligans 3-Putt - zahrajte si golf.
(flash / sportovn / 4988  zobrazen / oblbenost 64%)

Milovníci golfu těšte se, dnes můžete najít uspokojení v této mini hře, aniž byste se museli vydat na nějaké hřiště, nebo do herny. Stačí zasednout za vlastní počítač, spustit tuto vskutku mini hru a už jste v golfu tak říkajíc až po uši. Hrát můžete vždy pouze jen za jednu ze čtyř vám nabídnutých, vskutku svérázných postaviček, což ovšem vůbec ni nemění na skutečnosti, že si určitě přijdete na své. Hrát mohou střídavě i dva hráči, takže si můžete pozvat k vašemu počítači i kamaráda a hrát s ním u klávesnice o dobytí poslední pozice, tím se hra samozřejmě stává podstatně zajímavější. Sami jistě uznáte, že i malá hra se může stát při dobrém autorském nápadu velikou. Navíc po každém zdařilém umístění míčku do jamky se vám ukáže tabulka s bodovým hodnocením, takže máte stále přehled, jak si na tom ve hře stojíte.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)