HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - sportovn (226)


Golf Jam - zahrajte si golf. Golf Jam - zahrajte si golf.
(flash / sportovn / 5024  zobrazen / oblbenost 64%)

Mezi výrobci freeware se těší veliké oblibě hry, které mají sportovní charakter. Patří sem samozřejmě fotbal, čili kopaná, také lední hokej se těší jejich veliké pozornosti. Mimo tyto kolektivní hry však ještě existují hry individuální a mezi ně patří už ne tak často zpracovávaný Mini Golf. Tak právě proto vám jeden takový zde nabízíme. Autoři týmu pro vás připravili hru, při které byste se rozhodně měli výborně pobavit, určitě zaujme i svojí jednoduchostí, snadnou ovladatelností a zcela přehledně zpracovaném menu. Vaším úkolem je samozřejmě se trefit golfovým míčem do terče, poté do jamky, označené červenou vlaječkou. Zvolíte si směr, poté sílu úderu, tento ukazatel je dobře srozumitelný, to vše pouze pomocí myši a míček vystřelíte. Let míčku je pozoruhodně zpracován, všimněte si, prosím, tohoto malého, ale skvělého detailu.

Race the White House - volby po Americku. Race the White House - volby po Americku.
(flash / sportovn / 4801  zobrazen / oblbenost 63%)

Jistě víte, co je to předvolební kampaň a jak u nás probíhá. Kandidáti na ministerská křesla vynakládají obrovské finanční částky na to, aby tak získali co nejvíce voličských hlasů pro svoji kandidaturu. Autoři dnešní hry si ale udělali z volební kampaně skutečně legraci, i když hra, jako nápad, je sice absurdní, ale velice nápaditá. Po spuštění hry si vyberte svého kandidáta na prezidentské křeslo, máte dvě možnosti, buďto hrajte za Baracka Obamu, nebo za Johna McCaina. Vaším úkolem je proběhnout všechny státy USA a po cestě sbírat volební lístky. Přeskakujte překážky, kterými jsou nejen bariéry, ale i banánové slupky, volební lístky sbírejte po zemi, i si pro nevyskakujte do výšky, ale tady zase pozor na letící ptáky. Svůj běh potom zakončíte ve Washingtonu v Bílém Domě a spatříte, z kolika volebními hlasy jste zakončili kampaň.

The Treasure Ocean - poklady na dně oceánu. The Treasure Ocean - poklady na dně oceánu.
(flash / sportovn / 4380  zobrazen / oblbenost 64%)

Potápějte se pod mořskou hladinu a sbírejte ukryté poklady. Do dalšího levelu postoupíte, jakmile nasbíráte všechny požadované artefakty. Ty sbíráte/otevíráte/uvazujete mezerníkem. Pokud je předmět těžký, počkejte než se loď dostane nad vás a poté jej uvažte ke vzduchem naplněným balónkům. Dávejte pozor na nebezpečné mořské živočichy a nezapomeňte se čas od času nadechnout na hladině. Jedná se skutečně o velice zábavnou a vydařenou hru, která může pobavit všechny příznivce freeware bez ohledu na to, který herní žánr, či herní kategorie je jim nejbližší. Ovládat tedy budete malého šikovného potápěče a vaším úkolem je vysbírat všechny poklady pod mořskou hladinou v příslušném kole, jen tak postoupíte dále. Ono to však ale není tak jednoduché, musíte proplout přes několik úrovní v podmořských hlubinách.

Mountain Bike - cyklokrosař. Mountain Bike - cyklokrosař.
(flash / sportovn / 4394  zobrazen / oblbenost 64%)

O tom, že jízda na kole není žádnou jednoduchou záležitost, zvláště potom pokud se jedná o jízdu v těžkém terénu, tedy o cyklokros, vás rozhodně přesvědčí tato hra. Ocitnete se tedy jako cyklokrosař na lesní stezce a čeká vás skutečně přetěžká a krkolomná jízda, kterou dokážou absolvovat celou pouze ti velice zdatní z vás. Nelekejte se, závodit se soupeři nebudete, žádní zde nejsou, ani vás nehoní nějaký časový limit, přesto je hra dosti obtížná a náročná na přesné ovládání. Zato ale pokud šlapete do pedálů, ubývá vám energie, což sledujete na ukazateli dole na hrací ploše, takže musíte sbírat energetické pilulky, abyste si energii doplňovali. Grafická úprava je kombinací kreslené s fotografiemi a nutno uznat, že se autorům vskutku vydařila, hra je i docela vkusně ozvučena, na celou jízdu máte vždy jen pouhé tři pokusy.

Tiger golf - tygří golf. Tiger golf - tygří golf.
(flash / sportovn / 3720  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes tady máme něco pro milovníky sportu a to ne ledajakého. Žádný hokej, ani fotbal, ale výborný minigolf. Nevěříte? Tak se pusťte do hry, uvidíte, že než si zvyknete, není minigolf žádnou procházkou růžovým sadem. Takže vám už jenom zbývá naleštit si hole, připravit míčky, najít si nosiče a můžete vyrazit na minigolf. Že jste nikdy neměli příležitost si zahrát golf? Dokonce ani nevíte, jak se to hraje? Potom si vyzkoušejte dnes vám nabízený simulátor této hry pro „lepší lidi“ a hned pochopíte, o co jde a jak na to. Hrát ale nebudete za sebe, ale za velice hezkého tygříka, jemuž se tato hra, jak zjistíte sami, velice zalíbila. Všechny potřebné informace a důležité ukazatele máte po celou dobu hraní dole na obrazovce, mezi každým ukončeným ševelem se vám objeví výsledková tabulka s vyhodnocením vaší hry.

Beaver Dive - bobr lovcem perel. Beaver Dive - bobr lovcem perel.
(flash / sportovn / 4459  zobrazen / oblbenost 63%)

Vžijte se do postavičky malého, ale odvážného bobra, jemuž se zachtělo získat co nejvíce perel, ukrytých na mořském dně. Váš bobr však má pouze základní vybavení pro potápění, tedy jenom „šnorchl“, takže pod vodou dlouho nevydrží a musí se jít po chvíli strávené pod vodou nadechnout nad vodní hladinu. Navíc jej při potápění ohrožují i různé druhy mořských dravců, kterým se musí vyhýbat. Cílem hry potom je nasbírat co největší množství perel z mořského dna, které se ukrývají v otevírajících se lasturách, za což po vyplutí na hladinu získáváte body k dobru. Na získání co největšího počtu bodů však máte pouhé dva životy, do sažený bodový zisk potom můžete pod vaším jménem, či alias, odeslat na homepage autorů. Jedná se o vtipnou a též docela zábavnou hru, snažte se tedy přežít a nasbírat co největší množství perel.

Super soccer Star - penaltové střílení. Super soccer Star - penaltové střílení.
(flash / sportovn / 4558  zobrazen / oblbenost 63%)

Pro fotbalové fanoušky je tato hra pěkným zpestřením běžného dne, nebo alespoň malou možností, jak si vynahradit neúspěchy svého oblíbeného fotbalového klubu. Vžijte se do role fotbalisty a vyzkoušejte si, kolik trestných kopů, lidově sportovními fanoušky přezdívaných „penalty“, dokážete proměnit. Sami potom určitě poznáte, že to střelec nemá tak lehké, jak by se to mohlo zdát na první pohled, nervozita totiž svazuje ruce, vlastně tedy nohy a vsítit gól chce mít dobré nervy, nejen přesnou mušku a sílu kopu. No popravdě řečeno, ani druhá strana, tedy brankář, není na tom lépe, skočit na správné místo a střelu tak „vychytat“, i to je veliký kus sportovního umění a někdy i štěstí. V dnešní hře si můžete tedy zahrát za střelce penalt,tak zjistíte, jak se takový střelec cítí a určitě uznáte, že vstřelit gól i z této pozice je obtížné.

Kickit - pokutové kopy. Kickit - pokutové kopy.
(flash / sportovn / 4549  zobrazen / oblbenost 64%)

Navštívili jste někdy nějaké to fotbalové utkání, nebo jste některé alespoň sledovali v televizi? Pokud ano, potom jistě dobře víte, co je to „faul“ a co následuje po něm. Volný přímý kop, nebo pokud se tak stane v pokutovém území ze strany bránících hráčů na některého z útočících, je tady neodvratná „penalta“. Ne vždy se však podaří aktérovi tohoto trestného kopu vsítit míč do soupeřovy branky, ono se sice říká, že penaltu nelze chytnout, ale jen špatně kopnout, ale tomu nemusíte věřit. Pokud hráč tedy penaltu nevsítí, z příznivců tohoto mužstva se stávají nepřátelé, kteří po něm vykřikují věty „kopeš to jak na pouti“, „kam jsi dal oči, troubo?“ a podobné invektivy. Patříte také k tomuto druhu diváků a fandů? Potom si vyzkoušejte dnešní hru a zkuste si vstřelit všech deset penalt, možná že si už konečně změníte váš názor.

Bugs Cecil in Mad Dash - překážkový závod. Bugs Cecil in Mad Dash - překážkový závod.
(flash / sportovn / 4846  zobrazen / oblbenost 64%)

Zajíček Cecil a želvička Buny se dohadovali, kdo z nich je rychlejší. Nakonec se tedy rozhodli, že si rychlost, ale i šikovnost a obratnost, vyzkouší na atletické dráze v závodě přes překážky. Jistě je to ze strany želvičky odvážné rozhodnutí, je přece notoricky známo, že zajíc je symbol rychlosti, želva potom znakem pomalosti a loudavosti. V této hře však tato přirovnání neplatí, ovládat budete tedy ctižádostivého a dá se říci že i nafoukaného zajíčka, který se již předem považuje za favorita tohoto závodu. Je však pouze na vás samotných, zda zajíček skutečně zvítězí. Musíte tedy včas přeskakovat překážky a výmoly na trati, neboť jen při zdárném zdolání všech překážek může zajíc zvítězit, pokud někde upadne, vyhrává želva a hra končí. Jestliže však zajíček vyhraje, postupujete do dalšího kola, ale obtížnost hry se stále navyšuje.

Taz Football Frenzy - šílený fotbal. Taz Football Frenzy - šílený fotbal.
(flash / sportovn / 4641  zobrazen / oblbenost 64%)

Pomozte tasmánskému ďáblíkovi zaskórovat co nejvíce „touchdownů“, tedy položení míče na konec dráhy, v této sportovní online hře. Pokud cestou sníte párek v rohlíku, můžete pak se svými protivníky pěkně zatočit. Taz Football Frenzy je neotřele pojatá hra, v níž ovládáte zlobivého Taze ve snaze dostat se až na konec hřiště s ragbyovým míčem. Ovšem pozor musíte dávat na všechny protihráče a další nástrahy, jako jsou například kameny a jiné překážky. Dokážete se jim vyhnout? Váš cíl v tomto zábavném sportu je tudíž pomoci Tazovi skórovat položením ragbyového míče co nejvíce krát po sobě a likvidovat oponenty, tak přejdete do dalšího kola. Soupeře také likvidujte snězením párku v rohlíku, tak se roztočíte a snadno se jich zbavíte. Pokud ale třikrát po sobě prohrajete, hra končí a z tabulky se pak dozvíte dosažené skóre.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)