HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - sportovn (226)


Blast Billiards - pumový kulečník Blast Billiards - pumový kulečník
(flash / sportovn / 4626  zobrazen / oblbenost 63%)

Co je to biliár, to vám snad nemusím vysvětlovat, ano, jedná se o stolní kulečník, byť tento dnešní je poněkud svérázný a neobvyklý, neboť zde platí docela jiná pravidla, než je zvykem. „Blast Billiards“ je netradiční verze online karambolu pro jednoho hráče. Cílem hry je v časovém limitu uklidit všechny hrací koule ze stolu dříve než vybuchnou. V průběhu hry vám také nesmí do díry spadnout bílá hrací koule. V této netradiční verzi kulečníku máte za úkol „potopit“ všechny bomby do otvorů dříve, než vám na stole explodují. Na každé z bomb vidíte odpočítávání sekund a pokud jakákoliv z takovýchto koulí ještě na ploše biliáru vybouchne, hra končí a spatříte bodový zisk. Pokuste se zlikvidovat bomby v co nejkratším čase, což znamená dostat je do děr v omezeném čase, nakonec rovněž umístěte do díry též kouli černou.

Dragon Ball Z Pong - dračí ping-pong Dragon Ball Z Pong - dračí ping-pong
(flash / sportovn / 4198  zobrazen / oblbenost 63%)

Ping Pong, sport jako takový, je o postřehu, citu, taktice a vychytralosti, což je možno využít i zde, protože je servírována velice propracovaná hratelnost se spoustou pestrých manévrů a to vše podáno ve velmi intuitivním ovládání. Pokud byste přeci jenom zdolávali všemožné turnaje a zdárně směřovali k vavřínům i proti soupeřům té nejvyšší kvality, můžete změřit síly s počítačovým protivníkem. Dnešní hra se ale přece jenom od standardního stolního tenisu liší, neboť zde proti sobě nastupují dva dráčkové, toho vpravo ovládáte vy, levý je potom ovládán počítačem. Musíte tedy pohybovat vlastním hráčem a vracet zpět míčky, ale váš protivník navíc ještě po vás střílí, takže mu to oplácejte a střílejte po něm i vy. Body získáváte nejen za správně vracené míčky, ale též při zásahu soupeře střelou, totéž také platí i pro něho.

Big Air Scooby Doo - Scooby Doo trénuje na zimu. Big Air Scooby Doo - Scooby Doo trénuje na zimu.
(flash / sportovn / 4304  zobrazen / oblbenost 64%)

Minule jsme vám nabídli hru, v níž jste si mohli vyzkoušet, jak Scooby-Doo společně s jeho kamarádem šikovným mladíkem jménem Shaggym si užívají v zimě hrátek na snowboardu. Zima však odešla, sníh i led roztály, Shaggy si našel děvče a na Scooby-Dooa nemá čas, takže se Scooby-Doo začal nudit a tak ho napadlo, jak to asi vypadá teď v létě v kotlině, ve které si společně užívali veselých radovánek. Vzal si tedy snowboard pod paži a vydal se na známé místo. A ejhle, ono to tady půjde si zaskákat i v létě, zaradoval se a ihned si to vyzkoušel. Takže na vás čeká stejný úkol, jako ve včerejší hře, tentokráte však bez Shaggyho. I tentokrát tedy budete ovládat Scooby-Dooa tak, aby ve třech pokusech dosáhl při skocích na snowboardu co největší výšky a z konečné tabulky se tak dozvěděli celkový dosažený bodový výsledek.

Scooby Doo Big Air Snow Show - velká skokanská soutěž. Scooby Doo Big Air Snow Show - velká skokanská soutěž.
(flash / sportovn / 4159  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o hru ze zimního prostředí, ve které se vydáte jako známý a dávno již světově proslulý nebojácný a veselý pes Scooby-Doo společně s jeho kamarádem šikovným mladíkem jménem Shaggy do zasněženého prostředí. Sebou si vezmete prkno, tedy snowboard, vyhlédnete si to správné místečko a můžete začít soupeřit o to, komu z vás se podaří dosáhnout co nejvyššího skoku do výšky. Nejdříve si tedy vyberte tu postavu, za kterou hodláte skákat, poté postavu rozjeďte do stran, tak budete skákat do výšky, kde můžete provádět ty nejroztodivnější kousky. Každá z obou postav má na dosažení co nejvyššího výskoku tři pokusy, jakmile je ukončíte, objeví se tabulka s celkovým dosaženým výsledkem, můžete se přepnout na druhou postavu a vše si stejným způsobem zopakovat. Kdo z nich bude vítězem?

Snowboard Stunts - akrobatické skoky na snowboardu. Snowboard Stunts - akrobatické skoky na snowboardu.
(flash / sportovn / 3883  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě je vám dobře známo, že hry vyrobené ve flashi jsou graficky i technicky velice dobře vybaveny, ani tato hra nedělá z tohoto pravidla žádnou výjimku. Máme sice stále ještě léto, i když letos ne příliš vydařené, plné bouří, dešťů a záplav a počasí spíše než léto mnohdy připomíná podzimní počasí. Protože čas plyne rychle jako bystrá voda, za chvíli aniž se nadějeme, budeme mít na krku paní Zimu se všemi jejími radovánkami a dalšími strastmi. Proto vám dnes nabízíme hru ze zimního prostředí, ale nejen proto, abyste si připomněli má předcházející slova, ale hlavně proto, že změna je život. Pokud tedy máte v oblibě sportování, zejména pak skoky na snowboardu, pak jste se zde ocitli na tom správném místě, ale nebude to skákání ledajaké, ale přímo dobrodružné, skákat budete na snowboardu jak akrobat z můstku.

Safari Park Apeldoorn - nebezpečné safari. Safari Park Apeldoorn - nebezpečné safari.
(flash / sportovn / 3486  zobrazen / oblbenost 64%)

Kdo to jakživ viděl, aby se vám lev projížděl na střeše osobního auta, ale pokud si spustíte tuto hru, potom zjistíte, že to možné je. Mnohokrát jsem již říkala, že autorům freeware a online je dovoleno vše, meze jejich fantazii při tvorbě her se nekladou. Takže po spuštění hry spatříte na střeše automobilu sedícího lva, s nímž se suto samo rozjede se vzrůstající rychlostí vpřed, tento pohyb ovlivňovat nemůžete. Pomocí kurzorových kláves pravá-levá však musíte udržovat rovnováhu lva na střeše auta, zatímco cestuje přes divoké Safari, jeho město a po okolí. Nezapomeňte se však shýbat pod nízkými větvemi, žirafím krkem, nízkými značkami a jiným předměty nad hlavou, které vašeho lva mohou shodit z auta dolů. Je nutno se vyhýbat po cestě přecházejícím ostatním zvířatům, také i jiným překážkám, například balvanům.

Uphill Rush - krkolomná jízda. Uphill Rush - krkolomná jízda.
(flash / sportovn / 4138  zobrazen / oblbenost 64%)

Horská dráha. Říká vám to něco? Pokud se domníváte, že se budete pohodlně vozit ve vozíčcích po horské dráze, potom na to rychle zapomeňte. Zde se vžijete do role „scooterů“, tedy motorkářů, skiborďáků a podobných sportovců, kteří na svých složitějších, či jednodušších strojích, se ocitnou na horské dráze, kterou budete muset projet, aniž byste spadli a posbírat co nejvíce penízků. Vaším hlavním úkolem je však udržovat stále rovnováhu, nebo jinak spadnete a nabijete si „čuchometr“. K tomu vám dopomáhá malá mapka nahoře na hrací ploše, takže ji bedlivě sledujte, tak zavčas zjistíte, co na vás po chvíli čeká, že je na trati záludností požehnaně, to zjistíte záhy sami. Vše se odehrává velice rychle, jedná se totiž o hru svižnou, je potěšitelné, že herní obtížnost není přehnaná a hratelnost je skutečně vynikající.

Rooftop Runner - střešní běžci. Rooftop Runner - střešní běžci.
(flash / sportovn / 3392  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud vás již omrzelo pohybovat se po pevné zemi, potom si vyzkoušejte dnešní hru, kdy budete muset skákat a přeskakovat po římsách a střechách domů. Nejdřív si navolte, za koho se chcete pokusit o štěstí, máte možnost si zvolit ze dvou hlavních postaviček. Ta mužská se jmenuje Roger, ta dívčí se potom nazývá Ruth. Poté si přečtěte velice výmluvný návod, jak hrát, byť je v angličtině, je doplněn i obrazové vysvětlivky, takže mu porozumí i neznalci tohoto jazyka. Poté se již můžete pustit do hry samotné. Ať už zvolíte kteroukoliv z nabídnutou postav, jejich schopnosti jsou naprosto stejné. Vaším úkolem je pak v pevně stanoveném časovém limitu přeskakovat po římsách a střechách, sbírat mince a pokračovat vpřed. Za to obdržíte body k dobru, celkové hodnocení potom je součtem bodů za sebrané mince a úspořený čas.

Home Run - basseball ve dvou. Home Run - basseball ve dvou.
(flash / sportovn / 4784  zobrazen / oblbenost 63%)

Baseball není hrou, která by se u nás těšila velké popularitě, neboť je to sice pálkovací sportovní hra dvou družstev o 9 hráčích, kde středu pole stojí nadhazovač, který hází míč chytači svého družstva. Snahou odpalovače druhého družstva je míč v letu odpálit a to do vymezeného prostoru a co nejdále. Hra vznikla v USA koncem 1. Pololét 19. Století z anglického kriketu. Je nejpopulárnější profesionální hrou v USA a v Japonsku, přičemž nejúspěšnější amatérský celek má Kuba. Přesto, nebo právě proto vám baseball dnes nabízíme, budete však hrát jen ve dvou hráčích, z nichž nadhazovače řídí počítač, a vy se ujmete role pálkaře. Vaším úkolem tedy je poté, co nadhazovač vám míček nadhodí, odpálit jej do vymezeného prostoru. Cílem hry je za úspěšné odpálení získat co největší počet bodů, ale nadělat i co nejméně chyb.

Look Alive - pospěš si! Look Alive - pospěš si!
(flash / sportovn / 3326  zobrazen / oblbenost 63%)

Jistě znáte spousty sportovních her a to z rozličných odvětví sportu, jako je tenis, golf a v první řadě tolik i u nás známý fotbal. Určitě jste již hráli fotbalovou hru, v níž jste se ocitli v roli hráče, kopající pokutový kop, tedy známou penaltu. Tento úkol tedy na vás čeká i v této hře, avšak postavený takříkajíc „na hlavu“. Na fotbalovém hřišti se totiž nějakým podivným způsobem spousty civilistů, kteří tam v reálném sportu nemají vůbec co dělat. Je tedy vaším úkolem nikoliv kopnutím do míče zavěsit kopací míč do branky, ale zbavovat se pomocí kopnutím do míče, nežádoucí civilisty z hřiště vypudit, což jak létají po zásahu míčem, je velice legrační a působivé. Nesmíte však zbytečně plýtvat naprázdno vaší energií, jejíž ukazatel máte na hrací ploše, jinak hra skončí, vám se pak ukáže tabulka s konečnými dosaženými body.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)