HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - sportovn (226)


Cheer Captain - sportovní trampolína Cheer Captain - sportovní trampolína
(flash / sportovn / 3909  zobrazen / oblbenost 65%)

Máte rádi dobré a neobvyklé sportovní výkony? Chcete se stát členy sportovního dívčího družstva? Potom je tato hra určena zejména pro vás, neboť zde se může vaše přání vyplnit v celém rozsahu. Zařaďte se mezi skupinku dívenek a vyhoďte vaši kamarádku do výšky, v té chvíli pak už budete ovládat pouze dívku, kterou jste společně katapultovali do výšky. Přidržujte levé tlačítko myši a zmíněnou dívenku posunujte do stran tak, aby se mohla odrážet od pevných bodů stále výš, jinak výšku letu neovlivníte. Sbírejte různé druhy bonusů a tak soustavně navyšujte vámi získávané bodové skóre. O nic jiného totiž ve hře nejde, jediným úkolem je popsaným způsobem katapultovanou dívenku dostat do co největší výšky. Jedná se o dobře zpracovanou a hezkou hru, která je vhodná pro děti a pro dívky. Přeji vám hodně štěstí!

Uphill Vegas - Elvis Presley v Cadilacu Uphill Vegas - Elvis Presley v Cadilacu
(flash / sportovn / 5785  zobrazen / oblbenost 63%)

Zpěvák Elvis Presley je považován za bezkonkurenčního krále rockn-rollu, který uměl dostat publikum do varu. V dnešní závodní hře je tedy hlavním hrdinou tento legendární hudebník, jehož úkolem bude v růžovém Cadillacu projet všechna kola této hry. Dokážete, že to Elvis umí roztočit nejen na pódiu, ale také za volantem parádního amerického bouráku? Při hraní se snažte udržovat rovnováhu auta, které bude jezdit po velice členitém terénu. Cestou sbírejte bonusové body a provádějte taneční pózy, kterými se proslavil interpret nezapomenutelných hitů, jimiž jsou Love me tender, Viva Las Vegas, nebo Jailhouse Rock. Pokud Elvise vyklopíte, budete muset začínat od posledního projetého stanoviště. Dělání tanečních triků vám naopak přidává turbo, které bude spuštěno ve chvíli, jak se úplně naplní rámeček Turbo Power.

Celebrity Bash - box s celebritami Celebrity Bash - box s celebritami
(flash / sportovn / 6050  zobrazen / oblbenost 64%)

Najdete dostatek odvahy k tomu, abyste se v ringu postavili proti známým hollywoodským osobnostem? Jestliže odpovíte kladně, tak vás bude určitě zajímat, že se proti vám v prvním kole postaví do ringu raper Kanye West, ve druhém zápase na vás bude mít zase spadeno blonďatá dědička hotelového impéria Paris Histon, která je rovněž houževnatou protivnicí. Vaším soupeřem pro třetí kolo bude super star hudební scény Lady Gaga, která si pro souboj v ringu navlékne některý ze svých extravagantních oblečků. Rozhodně však nejtěžším soupeřem pro vás jistě bude modrý pták Twitter, který je maskotem populární sociální sítě. Snažte se včas blokovat všechny soupeřovy údery a v ten nejvhodnější okamžik svému sokovi uštědřete nečekanou ránu, která ho pošle definitivně do kolen, nezapomínejte však ani na obranu.

Desert Slide - skoky v poušti Desert Slide - skoky v poušti
(flash / sportovn / 4126  zobrazen / oblbenost 64%)

Stálým návštěvníkům našich stránek je tedy už notoricky známo, že náš Herní Svět vám her na toto dnešní téma už nabídl již spousty her a to jak v sekci Freeware, tak i On-line, za všechny uvedu alespoň hru „Pinguin Slaan Bloed“, která je svým způsobem výjimečná a jedinečná. Zde však tohoto nešťastníka nahrazují jiní skokani, stávající se opět tolik oblíbenou střelou, avšak tentokráte vymršťovanou z obyčejného praku. Vyberte si tudíž z nabídky pštrosa, mumii nebo velblouda a jakmile si vyberete svou oběť, posaďte jí do praku a odpalte. Vaším úkolem v této online hře bude letět co nejdále a uhrát nejlepší skóre. Po stránce grafické lze autora vysoko vyzdvihnout, byly dobře a dokonale zvoleny veškeré barvy, takže budete mít zcela reálný pocit, že se na pískem dokonale zaváté poušti nalézáte jako ve skutečnosti.

Pinguin Slaan Bloed - odpalujte tučňáka Pinguin Slaan Bloed - odpalujte tučňáka
(flash / sportovn / 5062  zobrazen / oblbenost 65%)

Stálým návštěvníkům našich stránek je tedy už notoricky známo, že i náš Herní Svět vám her na toto téma už nabídl již spousty a to jak v sekci Freeware, tak i On-line. Pokud je mi známo, nejvíce si na téma „Tučňáčci“ doslova potrpí světově známý výrobce her Mini Clip, tím ovšem nechci říci, že je jediným týmem, kterého tento námět pozoruhodně zajímá. Přesto je i tato dnešní hra „Pinguin Slaan Bloed“ svým způsobem výjimečná a jedinečná, tučňáček je zde totiž opět tolik oblíbenou střelou, avšak vymršťovaný kyjem pračlověka z doby ledové do co největší dálky. Po stránce grafické lze autora vysoko vyzdvihnout, byly dobře a dokonale zvoleny veškeré barvy, takže budete mít zcela reálný pocit, že se za polárním kruhem nalézáte ve skutečnosti. Takže pokud vám není tučňáčka líto a nebojíte se krve, hru vyzkoušejte.

Sonic 3DSnowboarding - Sonic a snowboard Sonic 3DSnowboarding - Sonic a snowboard
(flash / sportovn / 5707  zobrazen / oblbenost 64%)

Ježeček Sonic je natolik známou postavičkou z online her a freeware her, že vám ho rozhodně nemusím představovat. Dnes však se tento známý hrdina představuje v docela jiné roli, než jste jej doposud znali, rozhodl se totiž projet se na snowboardu a nejen to, dokáže totiž pod vaším vedením provádět na tomto zmíněném prkénku až neuvěřitelné a nevídané kousky. Po spuštění hry máte možnost si navolit různá herní pozadí a spoustu jiných možností, což je zárukou toho, že se vám hra hned tak brzy neomrzí. Ježeček se řítí na snowboardu po sjezdovce zcela automaticky sám bez vašeho přičinění, vaším úkolem je pokud dojede na odrazový můstek, mezerníkem provést skok a tak tento šikula provede jeden ze svých vydařených trikových skoků. Čeká na vás celkem patnáct takových můstků a konečné bodové ohodnocení.

Olympic Games - střelecká Olympiáda Olympic Games - střelecká Olympiáda
(flash / sportovn / 5341  zobrazen / oblbenost 64%)

Střelba, jak jistě víte i bez mého vysvětlení, je jednou z disciplin novodobých Olympijských her. Ne každý střelec však podává takové výkony, aby se stal členem olympijského týmu a tak i zároveň účastníkem Olympiády. Vidíte, tady tedy můžete si sami vyzkoušet, jak taková střelba na terče vypadá a co obnáší. Stanete se tedy střelcem a vaším úkolem je ve stanoveném časovém limitu vystřelit na teče a trefit. No nejenom je ledasjak trefit, kruhový terč má kruhy, jejichž zásah potom představuje počet získaných bodů, čím blíže je trefa ke středu terč, tím více bodů pak získáte. Hra vám nabízí tři obtížnostní módy, a co je ještě víc zajímavější a přitažlivější, můžete hrát sami, nebo si přizvat k vašemu počítači sourozence, nebo dobrého kamaráda a soutěžit tak ve střelbě na jedné klávesnici vašeho počítače, kdo nastřílí nejvíce bodů.

Da Bomb Plong - stolní tenis Da Bomb Plong - stolní tenis
(flash / sportovn / 4789  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra, mimo originality, však také disponuje takřka vším, co dělá hru kvalitní, poskytne vám vynikající, až podivuhodnou vynikající hratelnost, ale a to především, hodně dlouhou a dobrou zábavu. Hrát tedy budete proti počítači, hra vám nabízí tři módy obtížnosti, klasický mód je jednoduchý, ovládáte vlastní pálku, jejíž pomocí odrážíte poletující míček. Pokud míček netrefíte, soupeři se připočítá bod a totéž samozřejmě platí i naopak. Zajímavé na hře je to, že místo pingpongového míčku hrajete s bombou, takže každé netrefení se do ní, nebo zahrání mimo pingpongový stůl, končí mohutnou explozí. Milovníci ping pongu si tedy přijdou na své, aniž by se museli poohlédnout po svém soupeři, ten zastupuje váš počítač. Nepodceňujte ho však, je to soupeř velice zdatný, který nechce prohrát, bude to tedy tvrdý souboj.

Gulli Up - zdatný fotbalista Gulli Up - zdatný fotbalista
(flash / sportovn / 3653  zobrazen / oblbenost 64%)

Fotbal patří rozhodně k těm sportovním odvětvím, které se na celém světě, tedy i u nás, těší veliké divácké oblibě. Základem pro dobrý výkon každého fotbalisty pak není jen dobrá fyzická kondice, ale i umění žonglovat s fotbalovým míčem. Pokud si tedy chcete vyzkoušet, jak je takové fotbalové žonglování s kopacím míčem obtížné, potom není nic jednoduššího a snazšího spustit si tuto hru a pokoušet se udržet fotbalový míč co nejdéle ve vzduchu a to vše za hurónského řevu přihlížejících diváků. Váš úkol je zdánlivě jednoduchý, odrážet míč do vzduchu hlavou, ale i nohama, za každý správně odražený míč potom získáváte body k dobru, pokud vám ale míč spadne na zem, definitivně končíte. Hra je velice zajímavá, graficky dobře ztvárněná, je navíc i ozvučená, takže pokud si chcete ověřit dovednost, pusťte se do hraní.

Jumpie - černý skokánek Jumpie - černý skokánek
(flash / sportovn / 4300  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice zajímavá a nepříliš obtížná hra vás rozhodně zaujme a to především lehkou ovladatelností. Rovněž účel a cíl hry je velice srozumitelný, ovládat budete černý míček, usazený na gumovém laně a pomocí myši jej přetáhnete tak, aby se lano našponovalo a poté, co míček vystřelíte, v letu musíte sebrat co nejvíce bílých míčků a nakonec dopadnout na červenou destičku, tak postoupíte do dalšího kola. Pochopitelně stejně tak, jak tomu bývá v podobných hrách, s postupem do dalších levelů se obtížnost hry navyšuje, nemám tak ani na mysli hraní samotné, ale budete muset u hry i dosti přemýšlet, neboť mnohdy budete muset hodně podumat a navolit to správné napětí lana i směr letu míčku, abyste ho na červenou destičku vůbec dostali i přes různé překážky. Cílem hry je získat co nejvíce bodů za bezchybné a přesné přeskoky.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)