HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


Suspense II - dobrodružná změna času Suspense II - dobrodružná změna času
(flash / logick / 2831  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve skutečně vydařené a chytlavé logické hříčce, nazvané „Suspense II“ se ztotožníte s velice sympatickým klučinou s oranžovou vázankou, který je obdarován jednou neobvyklou vlastností, dokáže se totiž pohybovat mezi dvěma zcela odlišnými dimenzemi. Vžijte se do jeho postavy, využívejte plně této jeho neobyčejné dovednosti a pokuste se přejít přes všechny nástrahy tohoto podivného světa. Procházejte tedy herními lokacemi, a jakmile to dál nepůjde, použijte pomoc přenesením se do druhé časové dimenze, v ní pak pokračujte dál. Vaše snažení však nebude tak docela jednoduché, protože v obou dvou dimenzích na vás čeká celá spousta nebezpečných smrtících pastí a překážek, nebezpečí a svůj další postup tak budete muset předem dobře promýšlet. Podaří se vám tak dovésti klučinu na samý konec hry?

Fishdom H2O - podvodní život Fishdom H2O - podvodní život
(flash / logick / 3036  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra uspokojí všechny akvaristy a potápěče. Akvaristika je dosti finančně náročným koníčkem, což jistě potvrdí všichni její provozovatelé. Každý, kdo touží po tom, aby se mu v akváriu proháněly pestrobarevné rybičky nejrůznějších druhů a bujela všemožná podvodní květena, musí mnohdy sáhnout hodně hluboko do peněženky, aby mohl svoji touhu zrealizovat. Obstarat potřebné finanční prostředky lze všelijak, v této hře pak tak, že se s kyslíkovou bombou na zádech ponoříte pod vodní hladinu a na dně budete vyhledávat poklady podle předepsaného popisu. Když budete zaskočeni, zkuste použít nápovědu, mořský koník vám rád pomůže. Poté, co posbíráte všechny položky, budete se moci opět vynořit na hladinu a za získané peníze si budete ve hře do vašeho akváriua zase něco přikoupi, rybky, či rostlinstvo.

Mummy Blaster - likvidujte mumie Mummy Blaster - likvidujte mumie
(flash / logick / 3588  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o logickou online, v níž se přesunete do tajemných podzemních katakomb, kde na vás budou čekat krvežíznivé mumie, které se už dlouhá staletí rozpadají ve svých temných hrobech. Nyní se jim naskytla příležitost zaútočit na první živou bytost, kterou se pokusí zlikvidovat. Nedopřejte jim však toto potěšení a zlikvidujte je dříve, než se na vás stačí vrhnout. V každém kole této výtečné online hry budete mít k dispozici několik razantních výbušnin, které musíte rozmístit na hrací ploše na taková místa, aby se vám zdařilo zlikvidovat všechny hladové mumie. První kola jsou však poměrně jednoduchá, brzy však počne přituhovat a v úplném závěru už budete mít co dělat, abyste při hraní úkol splnili. Chytlavá hra vás rozhodně nezklame, čeká na vás celkem neuvěřitelných třicet levelů s postupně dále narůstající obtížností.

Flying Penguins - osvoboďte tučňáčky	Flying Penguins - osvoboďte tučňáčky
(flash / logick / 2726  zobrazen / oblbenost 64%)

Tito, na první pohled nemohoucí a rozkošní černí tučňáčci, musejí, lépe řečeno vy za ně, vyřešit jeden složitý problém, uvízli totiž na ledové kře a potřebují se odtud dostat. Bude tedy na vás, zda je ponecháte na holičkách, nebo se rozhodnete jim pomoci. K dispozici budete mít červené ptáky, vždy ale jen omezený počet, kteří mají schopnost tučňáčky odnést. Zpočátku to jde vše hladce, později se vám ale do cesty nachomýtnou vojáci a medvědi, pytláci, také nějaký ten lachtan a jiná zvířata, takže musíte dát nejdříve příkaz červeným ptákům k přetažení ochranných bariér, zbavit se medvědů a jiných nepřátel, pak teprve dát ptákům příkaz k přenesení tučňáčků samotných. Ve hře na vás čeká celkových dvacet levelů, kterými musíte projít postupně, aby se vám zpřístupnily další, přičemž obtížnost hry s postupem neustále narůstá.

Simple Motions II - hop a skok stále dál Simple Motions II - hop a skok stále dál
(flash / logick / 2481  zobrazen / oblbenost 64%)

V logické hře, nazvané „Simple Motions II, je vaším úkolem pomoci neidentifikovatelným, prapodivným, kulatým stvořením s obrovským okem. Pokuste se v každé lokaci vypořádat s veškerými nástrahami, které na vás čekají na hrací ploše, posbírejte všechny červené hvězdičky a dostaňte se vždy až k červené vlajce. Pokud dokážete tento úkol stoprocentně splnit, bude vám umožněn přístup do následující herní lokace. Ve všech lokacích budete mít k dispozici i bonusové předměty, z nichž každý oplývá nějakou vlastností. Rozmisťujte je promyšleně po herních lokacích území, a to tak, abyste stoprocentně využili jejich jedinečnou vlastnost. Jenom s jejich pomocí totiž dokážete vždy zdárně doputovat až na konec herního levelu. Dokážete tedy ve hře „Simple Motions II“ dojít až na samý konec třicáté páté herní lokace?

Romance of Rome - starověká legenda Romance of Rome - starověká legenda
(flash / logick / 3303  zobrazen / oblbenost 64%)

Legenda o Římu vám dává další šanci na to navštívit legendární Římskou říši. Láska a zrada, dobrodružství a ohrožení očekává vás v této úžasné skryté postřehové hře. Jako Marcus se vydáte do Říma, kde zažijete největší dobrodružství svého života. Dozvíte se, že poklady a jiné předměty císaře byly ukradeny a císař proto slíbil, že dá svoji krásnou mladou dceru za manželku tomu, kdo tyto poklady nalezne. Vydejte se tudíž do všech koutů císařovy říše, vydělávejte zlaťáky a hledejte originální trofeje, abyste si zasloužili ruku císařovy dcery. Dokončete vaši dobrodružnou cestu a splňte tak císaři jeho přání tak, že naleznete všechny ukradené artefakty. Jen tak se zapíšete nesmrtelně do dějin starořímské říše a získáte to nejcennější na světě, lásku té nejkrásnější dívky v Římě a pojmete ji za manželku, to zato stojí.

Letters from Nowhere - dopisy odnikud Letters from Nowhere - dopisy odnikud
(flash / logick / 3805  zobrazen / oblbenost 64%)

Madam Audrey má vskutku velice těžké časy. Její manžel totiž zmizel velice za záhadných okolností, ona však nepřestává věřit, že se ještě jednou vrátí nazpět domů. Jednoho dne však obdrží zcela neočekávaný dopis, se vší pravděpodobností napsaný jejím manželem. Vaším úkolem je tudíž pomáhat Audrey zjistit pravdu o jeho zmizení a dostat tak odpovědi na kladené otázky. Jedná se o dramatický a úchvatný příběh, musíte nalézt hromady záhadných dopisů a stovky skrytých objektů, které nalézáte v nových skrytých objektových dobrodružných herních dopisech odnikud. Projděte přes víc než třiceti záhadnými lokalitami, starým hřbitovem, maloměstem, uměleckým studiem najděte klíče k záhadě. Sbírejte a jiné předměty, abyste rozluštili záhadu. Kdo ví, co vše může stát za prostým dopisem odnikud? To je dnešní úkol pro vás!

Help Me - zachraňujte mimozemšťana  Help Me - zachraňujte mimozemšťana
(flash / logick / 2532  zobrazen / oblbenost 63%)

V této dnešní logické hříčce, nazvané „Help Me“, se ocitnete na neznámé vzdálené planetě, nacházející se kdesi hluboko v tmavém Vesmíru. Vaším úkolem je pomáhat Ufonům v létajícím talíři zachránit jejich kamaráda, který se ocitl pod povrchem této prapodivné planety. Posádka vesmírného korábu je tvořena sympatickými mimozemšťany, z nichž každý má jiné specifické schopnosti, kterými při vhodném využití, může pomoci zachránit uvízlého kamaráda. Čeká na vás celkem dvacet pět levelů s narůstající obtížností, vaším jediným úkolem je vždy vymyslet ten správný plán záchrany a poté jej uskutečnit. Za pomoci posádky létajícího talíře odstraňujte z cesty veškeré překážky, které v této vskutku chytlavé hře brání pod povrchem planety uvízlému kamarádovi v návratu na palubu Ufonského létajícího talíře, čeká tady na vás.

The Rise of Atlantis - vzestup Atlantidy The Rise of Atlantis - vzestup Atlantidy
(flash / logick / 4620  zobrazen / oblbenost 64%)

V této hře musíte spojovat obrazce minimálně o třech polích, obrazce zmizí a vám přibudou nové a navýšíte skóre. Cílem každého levelu je dostat speciální obrazec na spodní hranu hrací plochy, přičemž každé kolo je časově omezeno. Logická hra „The Rise of Atlantis“ nadchne rozhodně každého svojí bezvadnou hratelností a chytlavostí. Musíte tudíž odstraňovat symboly z herního pole a dostat tím všechny části mozaiky až na spodní linii. Do kolikátého kola vás online hra The Rise of Atlantis dovede? Přebytečných políček se zbavíte tak, že seřadíte v řádku tři stejné symboly vedle sebe a hrací pole se poté posune směrem dolů. Hra vyžaduje velkou soustředěnost a správné uvažování, díky němuž dosáhnete požadovaného cíle. Vyzkoušejte si tu, zda vaše logické uvažování funguje na skutečně požadované úrovni.

Treasure Puzzle - hádanka s poklady Treasure Puzzle - hádanka s poklady
(flash / logick / 3092  zobrazen / oblbenost 64%)

V muzejní knihovně mezi jinými starodávnými listinami byla nalezena záhadná mapa tajuplného ostrova. Vše svědčí o tom, že na malém kousku pevniny uprostřed oceánu, by se měl nacházet velmi vzácný poklad. Vidina možného objevení pokladu láká každého dobrodruha, takže se nedivme, že také vy jste se jakožto skuteční milovníci dobrodružství vydali na pustý ostrov pátrat po ukrytém pokladu. Vaše cesta za pokladem však nebude snadná, čeká vás mnoho složitých úkolů. V herním poli přetahujte stejné symboly tak, abyste utvořili řadu či sloupec alespoň tří stejných symbolů. Pakliže se vám to podaří, tyto zmiznou a na vaše konto přibudou body, čím delší řadu stejných znaků se vám podaří vytvořit, tím více bodů získáte. Pozor ale na časový limit vpravo dole ve formě ubývající modré rysky na hrací ploše, buďte rychlí a pozorní.

<<  [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)