HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


Acorn Story - příběh ukradeného žaludu Acorn Story - příběh ukradeného žaludu
(flash / logick / 2598  zobrazen / oblbenost 64%)

V této logické hře, nazvané „Acorn Story“, se vydáte za dobrodružstvím do podivného, tajemného, herního světa. Budete pomáhat malému chlapečkovi, kterému se jako zahradníkovi podařilo vypěstovat obrovský strom, na kterém poté vyrostl sice jediný, zato však velice vzácný žalud. Jednoho dne však zcela nečekaně tento vzácný žalud ze stromu zmizel, a nikdo neví, proč a kam. Vašemu hrdinovi tak nezbývá nic jiného, než uchopit lucerničku a vydat na dalekou cestu, pokud hodlá přijít celé záhadě na kloub a nalézt ukradený žalud. Ztotožněte se tedy s tímto mladým zahradníkem, procházejte podivným světem a překonávejte veškeré jeho nástrahy. Přehazujte páky, přetahujte bedýnky, zpřístupněte mu tak cestu přes jinak neprůchodné území. Podaří se vám dojít až na samotný konec a pomoci najít chlapci odcizený žalud?

Fluunix - odvážný balónek Fluunix - odvážný balónek
(flash / logick / 2622  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní skutečně chytlavé logické hříčce hře, nazvané „Fluunix“, budete muset vést velice zranitelný červený balónek a nenechat ho zničit nárazem do některé překážky, musíte jej vždy dovést až k praporku, tak postoupíte do dalšího levelu. V každém bude tedy vaším úkolem dovést balónek až k šachovnicovému praporku, který označuje vstup do následujícího kola. Během vaší cesty vás čeká řada stojících, nebo i pohybujících se pastí a nepřátel, kterým se budete nuceni vyhýbat. Tak například se budete muset vyhnout ostrým hrotům a nepříjemně rychlým nepřátelům, kteří vám chtějí balónek propíchnout. Úvodní herní kola této vtipné hříčky vám budou připadat jednoduchá, postupně však obtížnost počne narůstat a pokročilá kola budou klást velké požadavky na vaši schopnost koordinace pohybu ve zhuštěném prostoru.

Land of Mines - s bombami na monstra Land of Mines - s bombami na monstra
(flash / logick / 3767  zobrazen / oblbenost 64%)

Jste připraveni likvidovat pochodující monstra, která se promenádují po zaminovaných plošinách, ale miny ne a ne explodovat? Abyste monstra všechna zničili, musíte k explozi tudíž pomoci. Ve vašem inventáři se nachází několik obyčejných bomb, mezi jednotlivými levely si za utržené skóre můžete dále dokoupit ještě bomby s ničivějším účinkem, roj meteoritů, který na příšery padá seshora, nebo i káru, která miny hrne před sebou. Příšery se procházejí, po položení bomby musíte ještě počítat s tím, že poté, co miny explodují, udělají v plošině díru a přeživší monstra z ní spadnou, čímž se celé vaše snaha doslova deklasuje. Zpočátku to vypadá jednoduše, ale věřte mi, že tomu tak není. Logické úkoly, kam bomby umístit, jsou stále mnohem obtížnější, přičemž vás čeká vyřešit celkem dvacet pět, různě náročných lokací.

Zombies in Central Park - VIP Zombie  Zombies in Central Park - VIP Zombie
(flash / logick / 3345  zobrazen / oblbenost 63%)

V této postřehové hře, nazvané „Zombies in Central Park“, na vás čekají čtyřicet tři osobnost, které již nejsou mezi živými, ale které se během svého života staly světoznámými, a to ať už z jejich kladných, nebo i záporných činů a skutků. Nyní se všichni tito hrdinné a prokleté osobnosti setkali na zahradní slavnosti v parku v Manhattanu, ovšem proměněné ve známé Zombie. Vaším úkolem bude v těžko přehledném jejich seskupení, správně rozeznat a to co nejrychleji, všechny účastníky tohoto setkání. K lepšímu výsledku vám ale dopomoci může aspoň ta skutečnost, že máte k dispozici pět nápověd, po jejich vyčerpání však již budete odkázáni pouze sami na sebe. Pokud ve hře po delší dobu nebudete moci někoho identifikovat, můžete si aktuální, vámi hledanou postavu přeskočit a vrátit se k ní opět až později.

Sheepwalk - ovčáský pes na pastvině Sheepwalk - ovčáský pes na pastvině
(flash / logick / 2706  zobrazen / oblbenost 64%)

Z dnešní logické hry snadno zjistíte, že pes není jen přítelem člověka, ale i věrným a vydatným pomocníkem. Ovládat budete ovčáckého pejska, který je nedocenitelným pomocníkem pastevce a udělejte vše pro to, aby se vám svěřené ovce vždy dostaly na určené místo. Na začátku každého levelu se řádně seznamte se situací na hrací ploše a vyberte si optimální cestu. Nato vyrazte na pastvu a pohybujte se tak, aby vás svěřené stádo ovcí následovalo. Postup do dalšího herního kola vám bude zpřístupněn ve chvíli, jakmile se všechny ovce budou nacházet na zeleném trávníku. Seznamujte se stále se všemi vlastnostmi členů stáda a vypořádávejte se všemi nebezpečími, které vás na hrací ploše čekají. Budete muset čelit například i krvelačným, divokým vlkům, kteří v této hře mají na ovečky spadeno, vyberte bezpečnou cestu.

Fish Rush - líný rybožrout Fish Rush - líný rybožrout
(flash / logick / 2531  zobrazen / oblbenost 64%)

Příběh této logické hry je zasazen až do daleké Antarktidy, jejíž zcela nehostinná krajina je pokryta věčným ledem a sněhem a je obydlena nejen polárními živočichy, kterými jsou například tučňáci nebo tuleni. Žije zde ale i řada lidí, zejména potom rybáři, nebo výzkumníci. Vžijte se do postavy hladového tučňáka, který si ze všeho nejradši pochutnává na čerstvě ulovených rybách. Jelikož je však velice líným stvořením, samotné lovení ryb ho unavuje a daleko radši konzumuje ryby, které již nalovil někdo jiný. Poté, co se dozví, že poblíž břehů se nachází rybářská loď, plná čerstvě vylovených ryb, nemešká ani sekundu a udělá vše pro to, abyste se na tuto loď, naloženou rybami, dostal. Splnění jeho mlsných chutí avšak zdaleka není tak jednoduché, ve hře budete muset prokázat, že máte dostatečné množství fištrónu.

Monopoly Money Wars - souboj o peníze   Monopoly Money Wars - souboj o peníze
(flash / logick / 2656  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato „flashová hra“, příznačně nazvaná „Monopoly“, je skutečně zábavnou a chytlavou hru pro jednoho hráče versus váš počítač, ale možno ji hrát i ve dvou hráčích na jednom počítači. Ať už tak, budete vždy hrát za chlápka v červeném tričku a vaším úkolem je nasbírat co nejvíce zlatých mincí, tedy zvítězit nad soupeřem v modrém tričku. Zkuste tímto způsobem nasbírat pohádkovou sumu sto miliónů dolarů, a to dříve, než se tato mimořádně obrovská suma peněz, podaří nashromáždit vašemu protivníkovi. Vždy nejdříve hoďte hrací kostkou, posuňte se na hracím poli kupředu o předem určený počet políček, a poté již můžete začít soupeřit. Co možná nejrychleji se pohybujte po hrací ploše a během časového limitu, který je pro každý level i předem zadán, se pokuste posbírat pokud možno, co nejvíce drahocenných zlatých mincí.

Rescue Chicken 2 - zachraňujte kuřata Rescue Chicken 2 - zachraňujte kuřata
(flash / logick / 2644  zobrazen / oblbenost 64%)

Před dvěma roky jsme vám nabídli hru „Rescue Chicken“, její dnešní druhé pokračování vás rozhodně též zaujme. Vaším úkolem bude stejně jako v prvním díle, dostat všechny kuřátka domů do košíčku. Opět budete muset prokázat pouze svůj dobrý postřeh, ale navíc také správné logické uvažování, jinak se vám prostě některé z levelů nepodaří dokončit. Odstraňujte tudíž z hracích ploch balíky se senem a snažte se, aby se po rozhýbání herního mechanismu, dostala všechna kuřata do bezpečí. Do vašeho skóre se ale taktéž započítává čas, za který jste zvládli dané kolo dokončit, proto příliš dlouze neotálejte. Někdy se ale také na hrací ploše objeví i nepřátelská kuřata, která se do vašeho košíku naopak dostat nesmí, pakliže se vám to stane, tak budete bodově potrestáni. Čeká na vás třicet lokací s postupně narůstající obtížností.

Waterfalls 3 - barevný vodopád Waterfalls 3 - barevný vodopád
(flash / logick / 2681  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice nápaditá a originální logická online hra, nazvaná „Waterfalls 3 - Level Pack“, vás přiměje řádně potrápit vaše vlastní mozkové závity. Jen takto se vám podaří zdárně dokončit všechna obtížná kola, kterých na vás čeká celkem dvacet pět a při kterých musíte dopravit poletující barevné částice do předem určeného kruhu. Vaší představivosti se meze nekladou a to je také mottem této zábavné hříčky. Přesměrujte tedy barevné poletující částice do konečného bílého kruhu tak, aby se celý zbarvil, jen tak postoupíte do následujícího levelu. K dispozici budete mít vždy několik předmětů, které buď zrychlí proudění částic, nebo je přemístí a také jim udají jiný směr pohybu. Pakliže jste zatížení na fyziku, půjde vám hraní poměrně snadněji, ale to neznamená, že by tato hra nemohla pobavit ty všechny ostatní hráče.

Psychout - útěk z blázince Psychout - útěk z blázince
(flash / logick / 2852  zobrazen / oblbenost 64%)

Online hra, s názvem „Psychout“, je ve skutečnosti logickou hopsačkou, ve které budete muset vyřešit vždy několik, ne zcela obvyklých problémů. Hlavním hrdinou této ztřeštěné hry je mladík, jménem Psychout, který se z neznámých důvodů, ocitl v blázinci. Samozřejmě, že se mu tam nelíbí a vaším úkolem, jak jste již jistě uhodli sami, bude mu dopomoci k útěku. Pokuste se tedy najít cestu z tohoto bizardního bludiště, sbírejte klíče, jen tak se vám budou otevírat nové místnosti, z nichž ale únik bude s postupem do dalších kol stále obtížnější. Na cestě na vašeho mladíka však čeká i spousta smrtících nástrah a pastí, takže dopomoci mu k útěku, bude mnohem obtížnější, než se můžete domnívat. Dojde i na nutnost otáčet hrací plochou, vyřešit početní příklad, umění se rozdvojit, zkrátka máte se již na co těšit.

<<  [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)