HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


Snail Bob 3 - šnek Bob opět na cestách Snail Bob 3 - šnek Bob opět na cestách
(flash / logick / 3563  zobrazen / oblbenost 65%)

Hlemýžď Bob, kterého jsme tady už měli, se znovu chystá na dlouhou cestu, ale zase musí projít přes mnoho nepřátel a podivných překážek, na cestě na něj tudíž čeká jedna nástraha za druhou. Vaším úkolem tedy bude mu v každém kole zajistit bezpečný průchod do dalšího levelu. Myší klikejte na objekty a předměty, které vám pomohou překonat nebezpečnou úroveň, neboť Bob se totiž dokáže pohybovat pouze dopředu. Hlemýždě zastavíte, když na něj kliknete, potom můžete přestavovat v klidu překážky, likvidovat nepřátele a teprve poté jej znovu popohnat kliknutím na něj dál. Čím do vyšších úrovní projdete, tím je řešení obtížnější. Za každou úroveň, kterou se vám podaří projít, obdržíte příslušné bodové hodnocení, které se stále sčítá, na konci hry, pokud tam dojdete, obdržíte též úhrnné bodové ohodnocení.

Keep The Balance - udrřujte rovnováhu Keep The Balance - udrřujte rovnováhu
(flash / logick / 2582  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes si můžete zahrát na stavitele obrazců různých tvarů do jednoho celku. Vytvořte stabilní věž ze všech předmětů, které jsou vám nabídnuty v každém kole k dispozici, a nenechte ji spadnout. Hra disponuje velmi zajímavou grafikou a zajímavým pojetím, jedná se o logickou hříčku, připomínající známý Tetris. Na hrací ploše se vám v její dolní části objeví jeden obrazec, který je potom základem kamenem vaší stavby. Vaším úkolem je poté postavit věž ze všech předmětů, které máte k dispozici, takovým způsobem, aby nespadl ani jediný dolů a stavba zůstala stát. Pomocí kláves A a D můžete předměty otáčet tak, jak uznáte za vhodné. Ze začátku se staví přímo samo, jak ale postupujete dál, budete muset levely stále častěji opakovat. Hra má originální grafiku, která potěší vaše oči, rozhodně zabaví svým novým nápadem.

Techno Mania - techno mánie Techno Mania - techno mánie
(flash / logick / 2572  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice zábavná a chytlavá logická hra online hra „Techno Mania“ se odehrává ve fiktivním čase, kdy už lidstvo vymřelo a na planetě Zemi se nacházejí pouze umělí roboti, ve kterých se ale s postupem doby vyvíjejí nejrůznější pocity. Jednou z nich je taktéž láska, o čemž se přesvědčíte právě v této logické hříčce, ve které se snaží sympatický, ale poměrně neohrabaný robot dostat domů za svojí láskou, která už ho dlouho vyhlíží z okna jejich robotího domu. Problém spočívá v tom, že se robot dostal do úzkých a aby se mu podařilo dojít ve zdraví domů, bude muset překonat velké množství překážek a pastí. Zda bude ve hře „Techno Mania“ hlavní hrdina úspěšný a dostane se do náruče své robotí lásky, nebo bude po cestě zničen a celý příběh neskončí vůbec dobře, záleží jen na vašich dobrých logických schopnostech a velké trpělivosti.

Two Pipes - dvě roury Two Pipes - dvě roury
(flash / logick / 2491  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavním protagonistou dnešní logické hříčky, nazvané „Two Pipes“, což lze přeložit jako „Dvě roury“, je sympatické kulaté stvoření s obrovskými kukadly. Tento podivín pobývá mezi dvěma vodovodními rourami a dokáže měnit svoji barvu. Ztotožněte se tedy s ním a zkuste vždy až doskákat k druhé rouře, vstupte do ní a tak postoupíte dál. Využívejte jeho schopnosti měnit barvu, protože jedině správným přepínáním mezi jednotlivými barvami, docílíte zmizení veškerých překážek, dokážete tak vyzrát na veškeré nástrahy a doskáčete bezpečně k vytčenému cíli. Čeká na vás celkem dvacet levelů, seřazených postupně podle obtížnosti. Počáteční lokace vám mohou připadat dosti jednoduchá, postupně však počne pořádně přituhovat a vy budete muset váš další postup v této hře neustále více promýšlet, abyste splnili daný úkol.

Kitty Kingdom - Kitty a její království Kitty Kingdom - Kitty a její království
(flash / logick / 3104  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato logická hra, nazvaná „Kitty Kingdom“, vás zavede do pohádkového prostředí, v němž žijí samá milá koťátka. Tak se seznámíte se s partou dovádivých kočičích mláďat, která přebývají na hradě, ráda si hrají a tak poznávají okolní svět. Jednoho dne se jim však jejich obrovská hravost a zvídavost zvědavost tuze nevyplatila a koťátka si tak na vlastní kůži ověřila, že s žádnými kouzly si není radno zahrávat. Neopatrné počínání s podivným kouzelným předmětem poté způsobila, že se koťátka rozutekla po území celého království. Vydejte se tudíž na záchrannou misi, nalezněte vždy všechna kočičí mláďata a vraťte je zpět do hradu. V každém herním kole posbírejte všechna koťata, překonejte veškeré nástrahy a dojděte s koťaty až k bráně, vhoďte do ní všechna koťata, tak si umožníte vstup do dalšího kola této zdařilé, logické hříčky.

Neo Life - nový život Neo Life - nový život
(flash / logick / 2511  zobrazen / oblbenost 64%)

A máme tady další vydařenou, logickou a postřehovou hříčku, nazvanou „Neo life“. Vašim úkolem v ní bude dostat všechny modré kuličky z hrací obrazovky. K tomu vám budou sloužit především oranžové kuličky, které jsou různě navázané na provázcích, po jejichž odříznutí pomocí tažení myši, začne ten pravý „cvrkot“. Kulička pak sama modrou kuličku odstrčí, nebo rozhýbe plošinu, z které kulička následně spadne. Možná, že někdy se vám podaří vyřešit problém na první pokus, jindy budete zoufale dumat nad desítkami, zcela nepodařených pokusů. Toto vše zažijete na vlastní kůži u této vskutku skvělé, logické hry „Neo life“. Čeká na vás celkových třicet různých lokací, jejichž řešení je stále obtížnější a klade tudíž rostoucí nároky na správnost vašeho úsudku. Dokážete tedy projít všech třicet nabízených lokací, nebo ne?

Shadow Drifter - tulák ve stínu Shadow Drifter - tulák ve stínu
(flash / logick / 3122  zobrazen / oblbenost 64%)

Dovedete si vůbec představit, jaké to asi je, když se musíte soustavně pohybovat v šeru a navíc s obavou, že vám stále někdo šlape na paty a jde vám soustavně po krku? V této hře si tento protivný pocit vyzkoušíte sami na sobě. Budete muset prokázat, že si umíte poradit se složitými úkoly, spočívajícími v prostorové orientaci, ale zároveň také v postřehu a rychlosti. Sbírejte s vaším poletujícím robotem všechny hvězdičky a nakonec vždy proleťte teleportem do dalšího kola. Vaši snahu vám ale budou komplikovat robotičtí odstřelovači, kteří do vás budou pálit ze všech sil. Jestliže se ale budete pohybovat ve stínu a nebudete se zbytečně dostávat do světel reflektorů, nic se vám nestane. V některých lokacích tedy musíte posunovat bedýnky, abyste si vytvořili stín, popřípadě zrušili bariéry, bránící vám se tak dostat k teleportu.

TNT Robots - likvidujte agresivní roboty TNT Robots - likvidujte agresivní roboty
(flash / logick / 2399  zobrazen / oblbenost 64%)

Skutečně velice zdařilá a skutečně chytlavá online hra, naprosto dokonale prověří vaše logické myšlení a postřeh. Ocitnete se ve světě plném zákeřných robotů, kteří usilují o naprostý zvrat světa a o likvidace všeho lidstva. Vám tudíž nezbývá nic jiného, než bránit přežití lidského pokolení a likvidovat jednoho železného nepřátelského robota, za druhým. Jelikož nejste žádnými amatéry, ale skutečnými „profíky“, rozhodnete se nepřátele likvidovat ničivými výbušninami a trhavinami. Rozmísťujte na hracím poli granáty, miny, dynamit a další destrukční nálože, které způsobují kolosální detonace. Vždy máte však jen omezený počet výbušnin, a tak, aby se vám podařilo postoupit do dalšího kola, musíte vždy v každém levelu, zlikvidovat všechny roboty. S postupem do dalších, vyšších kol, však je řešení stále obtížnější a náročnější.

Sticky Linky - ničte dračí hlavy Sticky Linky - ničte dračí hlavy
(flash / logick / 2587  zobrazen / oblbenost 64%)

V této logické hříčce se přeneste do podivuhodného světa, který obývají kuriózní barevná stvoření, jejichž těla jsou sestavena z mnoha článků. Na začátku každého levelu spatříte na herní ploše podivnou, kymácející se strukturu, vytvořenou z článků jednotlivých barevných tvorů. Vaším úkolem bude na tyto buňky klikat a tak je odstraňovat z hrací plochy. Poté, co takto kliknete na článek, který se dotýká alespoň jednoho článku stejné barvy, tyto články pak zmizí z hrací plochy. Jakmile však kliknete na skupinu nejméně pěti dotýkajících se stejnobarevných článků, objeví se na hrací ploše hlava draka stejné barvy. V každém kole hry musíte z hrací plochy odstranit tolik hlav, kolik lístků se nachází na liáně v pravém horním rohu hrací plochy, jen tak potom postoupíte do dalšího, ale i mnohem obtížnějšího levelu.

Classroom Joker - třídní šprýmař Classroom Joker - třídní šprýmař
(flash / logick / 2628  zobrazen / oblbenost 64%)

Skutečně hodně škodolibá a rozpustilá hříčka, nazvaná „Classroom Joker“, rozhodně pobaví všechny škodolibé hráče, kteří mají zálibu ve zlomyslných žertících a s radostí dostávají své ubohé oběti z řad svých spolužáků do velice trapných situací. Uličník v modrém tričku se při vyučování soustavně nudí, takže ani vůbec nevnímá, co se ho snaží naučit paní učitelka u tabule a místo toho vymýšlí, jakou lumpárnu by provedl jednomu ze spolužáků. Vžijte se nyní do postavičky tohoto malého provokatéra, zapojte vaše mozkové buňky a za pomoci drobných předmětů, běžně se vyskytujících ve třídě, připravte nešťastnému kamarádovi nepříjemné chvilky. Nesmíte se nechat učitelkou přistihnout při vyrušování, abyste to stihli včas, musíte stihnout spolužáka upravit dle vašich představ za dvě minuty, pak se hned pusťte do dalšího.

<<  [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)