HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Snake Squad - válčící hadí parta
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


Tasty Planet - na žravé planetě Tasty Planet - na žravé planetě
(flash / logick / 2681  zobrazen / oblbenost 63%)

V této vskutku originální hře s názvem „Tasty Planet“ budete mít za úkol doslova požírat vše, co má menší rozměry, než váš organismus. S postupem času, právě díky onomu požírání, budete postupně narůstat do větších rozměrů, takže si již budete moci troufnout i na větší hmyz a drobná zvířátka. Hra vás jistě zaujme svojí až neskutečnou chytlavostí, která vás k ní doslova přilepí a nedovolí vám přestat, dokud úspěšně neabsolvujete její poslední kolo. Pohybujte se po hrací ploše a požírejte vše, co je menší než vy, tak brzy získáte na síle i na objemu a budete moci likvidovat i další větší tvory. V pravém horním rohu obrazovky vám běží čas, během kterého musíte dokončit dané kolo. V levém horním rohu potom zjistíte, o jak velký objem musíte ještě narůst, abyste byli naprosto úspěšní a mohli pokračovat dál v příštím kole.

Adam and Eve - Adam hledá Evu Adam and Eve - Adam hledá Evu
(flash / logick / 3912  zobrazen / oblbenost 63%)

Dnešní logická hříčka je skutečně velice vydařenou adventurou s názvem „Adam and Eve“, která vás zavede do dávných pravěkých dob. Hlavním hrdinou hry je pračlověk jménem Adam, kterému se ztratila jeho milovaná družka, nazývaná Eve. Adam se tedy rozhodl, že ji půjde hledat a musí ji nalézt, což ovšem ani zdaleka není tak jednoduché, jak se vám to může jevit na první pohled. Kromě pralidí žila v té době i obrovská zvířata, se kterými nemohl Adam bojovat, takže, aby se dostal dál a mohl pokračovat na své strastiplné cestě, musí se spolehnout na vaše správné logické uvažování, neboť jen vy musíte zmíněné živočichy přelstít a nejen to, musíte mu pomoci překonat i překážky, které mu též brání dojít do cíle. A naplnit jeho touhu po setkání s Evou. Tak jaká, zvládnete tento těžký úkol, nebo zcela definitivně selžete?

Color World - barevný svět Color World - barevný svět
(flash / logick / 2581  zobrazen / oblbenost 65%)

Dnešní logická hra s názvem „Color World“ si jistě mezi vámi hráči získá velké množství příznivců. Vaším úkolem je vystřelovat z děla barevné střely s velkými kukadly a postarat se o to, aby se krabice, v nichž jsou uvězněny velké barevné balóny, zbarvily stejnou barvou, jaký mají právě uvnitř zavřené balóny. Razanci střely ovlivníte vzdáleností kurzoru od kanónu. Čím bude delší, tím razantnější střelu vypustíte. Pokud dokážete, aby na konci levelu měly všechny krabice barvu odpovídající kulatému arestantovi, bude vám zpřístupněn vstup do dalšího herního kola. Existuje několik způsobů, jak zbarvit krabici do požadovaného odstínu, proto musíte na začátku každého levelu pozorně prozkoumat situaci na hrací ploše a zvážit, jaký způsob povede k vytčenému cíli. Vypořádáte se tak s nástrahami všech čtyřiceti levelů?

The dragon and the Wizzard - soustřeď se The dragon and the Wizzard - soustřeď se
(flash / logick / 2572  zobrazen / oblbenost 63%)

„The Dragon and The Wizard“ je logickou hrou, ve které musíte dokázat, že máte výborný postřeh. Budete totiž muset srovnávat dva, na první pohled stejné obrázky. Tato hra je totiž založena na principu hledání nepatrných rozdílů. Hra však nabízí kromě srovnávání obrázků také pohádkový příběh, ve kterém dva hoši za pomoci hodného kouzelníka bojují se zlým drakem, který usurpuje jejich vesnici. Pokud se vám bude dařit hledat rozdíly v obrázcích, bude vám postupně i vyprávěn celý příběh boje se strašlivým drakem. Na začátku hry si můžete dokonce vybrat, jestli chcete hrát s nápovědou, nebo zdali se s úkolem hodláte vypořádat bez nápovědy, takže tak budou spokojeni určitě všichni. Vydejte se proto do pohádkového světa a nedovolte krvežíznivému drakovi, aby zlikvidoval vesničku, ve které bydlí oba srdnatí hrdinové hry.

A Maze Yin - pomozte Yinovi z bludiště  A Maze Yin - pomozte Yinovi z bludiště
(flash / logick / 2442  zobrazen / oblbenost 63%)

Necháte se nalákat na velice chytlavou logickou hrou jménem „A Maze Yin“? Pokud ano, pak se pokuste překonat její nástrahy v čtyřiceti pět levelech. V každém kole bude vaším úkolem dojít od startu k cíli, avšak počítejte s tím, že vás nečeká žádná jednoduchá procházka. Na herním území se rozprostírá neprostupný terén, kterým se vám podaří projít pouze v tom případě, že budete správně přetahovat bedny, které se v různém počtu v okolní krajině nacházejí. Přetahujte bedny tak, aby vyplnily terénní nerovnosti a umožnily vám následně bezproblémový průchod přes zdánlivě neprostupnou oblast. První herní kola pro vás snad nebudou představovat závažnější problém, postupem času však počne přituhovat a závěrečné levely hry vás rozhodně donutí k zamyšlení, i když se považujete za mistry logického myšlení.

Stick - Bobova touha po bohatství Stick - Bobova touha po bohatství
(flash / logick / 3370  zobrazen / oblbenost 63%)

Rozčepýřený mladík jménem Bob, to je dominantní hrdina této vydařené logické hry „Sticks“, který žije životem řadového úředníka, vykonávajícího nezáživnou práci v kanceláři. Sní ale svůj velký sen o životě zbohatlíka na vysoké noze, disponujícího velkými penězi a vlastnictvím nemovitostmi. Protože však Bob více sní, nežli koná, kýžené zbohatnutí se stále nedostavuje a chudákova nespokojenost dále narůstá. Pokuste se nyní úředníčkovi, chudému jako kostelní myš, přispěchat na pomoc a postarejte se, aby se mu drahocenné mince samy začaly kutálet do kapes. Na začátku každého levelu uvidíte na hracím poli Boba a určitý počet mincí. Vaším úkolem bude rozmístit na ploše dřevěná prkna tak, aby se po nich peníze vždy dokutálely až Bobovi do klína a on nemusel ve hře udělat nic jiného, nežli je pohotově a pohodlně sbírat.

Huje Tower 2 - slizáci na pochodu Huje Tower 2 - slizáci na pochodu
(flash / logick / 3138  zobrazen / oblbenost 61%)

Podivné červené a zelené kuličky, vytvořené nedefinovatelnou hmotou, nejsou sice příliš sympatické, po seznámení s nimi si však tato slizká stvoření získají váš zájem a vy uděláte v této logické hře vše pro jejich uspokojení. Tato podivná stvoření mají podivuhodnou vlastnost, a to spojovat svá tělíčka, vytvářet z nich různé stavby a přesouvat se pak jejich prostřednictvím z místa na místo. Dokážete této jejich jedinečné vlastnosti využít ke splnění herního úkolu, který v každém ze čtyřiceti levelů spočívá v tom dostat předem stanovený počet červených kuliček do jejich domečku? Samozřejmě, že jejich vytoužený cíl se zpravidla nachází na opačném konci herní lokace a v cestě vám stojí celá řada překážek. Připravte se tedy na to, že pro jejich překonání budete muset do dnešní hry též zapojit mozkové závity na plné pecky.

Jinx and  Minx Tower Escape - únik Jinx and Minx Tower Escape - únik
(flash / logick / 2967  zobrazen / oblbenost 63%)

Dva, skutečně velice sympatičtí králíčci, hlavní hrdinové hry „Jinx and Minx: Tower Escape“, byli uvězněni krutým trýznitelem ve vysoké věži. Jejich situace se po dlouhou dobu zdála bezvýchodná a vše nasvědčovalo tomu, že ubozí králíci stráví zbytek života v poutech. Nyní se jim však naskytla příležitost k útěku, kterou by bylo vskutku škoda nevyužít. Vžijte se nyní postupně do role obou po svobodě toužících králíčků, procházejte tajuplnou věží a dělejte vše pro to, abyste se tito dostali na svobodu. Při pohybu herním území klikejte myší na všemožné předměty a sbírejte cukrovinky a lebky, které naleznete. Abyste získali klíče od zamčených dveří a byl vám umožněn vstup do dalších lokací, budete muset v dnešní hře řešit docela zapeklité hádanky a rébusy, které mimořádně prověří vaši pozornost a schopnosti přemýšlení.

Mr. Bob gem collector - sběr drahokamů Mr. Bob gem collector - sběr drahokamů
(flash / logick / 2823  zobrazen / oblbenost 62%)

V této logické hře se stanete velice sympatickým krtečkem s oranžovou ochrannou helmou na hlavě, pomocí jím ovládané robotické ruky sbírejte drahokamy a dbejte na to, aby na konci každého levelu nezůstal na herní ploše ani jeden barevný minerál. Sběr drahokamů se řídí přísnými pravidly a vy se jim musíte podvolit, chcete-li hrou úspěšně procházet do dalších kol. Pohybujte umělou rukou tak, aby vždy sebrala minimálně tři stejné barvy drahokamů po sobě. Trasu důsledně promýšlejte a snažte se zadaný úkol splnit za pomoci co nejmenšího množství tahů, abyste získali maximum bodů. Rovněž dbejte na to, abyste si neuvážlivým pohybem po herním území nezablokovali žádnou z možných cest, v takovém případě by vám tudíž nezbylo nic jiného, než aktuální kolo hry „Mr. Bob Gem Collector“ opětně restartovat.

Squidy - nesmrtelná chobotnice Squidy - nesmrtelná chobotnice
(flash / logick / 2722  zobrazen / oblbenost 62%)

Velice sympaticky vyhlížející chobotnice z dnešní hry má skutečně tuhý život. Jakýkoliv jiný živočich by byl zcela určitě v důsledku výbuchu dynamitové nálože v jeho blízkosti rozmetán a rozházen po celém okolí, což se ale vaší chobotnice vůbec netýká. Využijte tudíž nyní této její zcela neobvyklé vlastnosti a pokládejte kolem ní dynamitové nálože tak, aby tuto po explozi nasměrovaly do akvária, které se nalézá vždy na druhé straně herní lokace. První kola pro vás nebudou představovat určitě problém, s přibývajícími koly však již situace na hracím poli nebude tak docela jednoduchá a vy budete muset cestu pro chobotnici mnohem pozorněji a uvážlivěji promýšlet. Přestože je chobotnice vůči výbuchům odolná, snažte se náložemi šetřit a projít všemi dvaceti pěti levely ve hře použitím co nejmenšího množství výbušných náloží.

<<  [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)