HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Bubbels - dělem na barevné kuličky
6 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Snake Squad - válčící hadí parta
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


Gem Raid - loupež drahokamů Gem Raid - loupež drahokamů
(flash / logick / 2239  zobrazen / oblbenost 64%)

Vskutku vydařená postřehová hříčka, nazvaná „Gem Raid“, vskutku pořádně prověří vaši schopnost rychlého a naprosto přesného ovládání originálního těžebního stroje, který z hlubin země dokáže dolovat drahokamy nezměrné hodnoty a ceny. V podzemí na vás však bude čekat celá řada nástrah, takže i zkušení těžaři, kterých je mezi všemi hrči určitě veliké množství, mohou mít s jejich překonáním plné ruce práce. V každém z celkových třiceti levelů bude vaším úkolem dopravit drahokam ze startovního místa až ke dveřím, znamenajícím postup do dalšího levelu. Po cestě se budete muset vypořádat s lávou, ostrými hroty, rychlými šípy i s žhavými balvany. Nezapomínejte sbírat zlaté mince, protože do dalších kol hry budete vpuštěni pouze v tom případě, že jich budete mít předepsané množství.Berte však na vědomí, že jestliže narazíte těžícím přístrojem na překážku, ztrácíte život a musíte se o štěstí pokoušet opět znovu.

Roly Poly Eliminator 2 - eliminátor     Roly Poly Eliminator 2 - eliminátor
(flash / logick / 1767  zobrazen / oblbenost 65%)

Roly Poly Eliminator 2 je logická online hra, v níž bude vaším úkolem zlikvidovat všechny ošklivé nestvůry, které se vyskytují na hracích polích. Musíte však prokázat dobrou prostorovou orientaci a logické uvažování, jinak se vám nepodaří uspět. Aby to s obludami na hracím poli skončilo špatně, budete jim muset hodně pomoci. Někdy bude stačit přeseknout ocelový řetěz, na kterém visí, nebo posunout mohutným kamenem, o který se opírají, jindy zase bude zapotřebí spustit důmyslný mechanismus, který postupně všechny proklaté bestie rozšmelcuje. Úvodní levely budou hračkou, kterou zvládne skutečně každý. Pozdější kola však již budou pro opravdové herní profesionály, kteří mají skutečně „pod čepicí“. Jedná se skutečně o velice zábavnou a chytlavou hru, ve které si řádně procvičíte vlastní mozkové závity.

Hamster Blue Lagoon - podnikaví křečci  Hamster Blue Lagoon - podnikaví křečci
(flash / logick / 2436  zobrazen / oblbenost 64%)

Dva islandští křečci, jménem Lily a Toby, úspěšně provozují rychlé občerstvení, které často navštěvují jejich kamarádi. Této sympatické dvojici se poštěstilo poblíž jejich bufetu objevit termální pramen, který vytváří malá horská jezírka s teplou vodou. Jelikož je vaše dvojice křečků podnikavá, rozhodne se proto, že si založí vlastní lázně, které pojmenuje právě „Hamster Blue Lagoon“. Brzy se jim začnou sjíždět zákazníci z širokého okolí a křečci pochopí, že zvládnout jejich podniky nebude snadné. Pomozte proto křečkům v jejich pracovním vytížení a vrhněte se do obsluhy v termálních lázních. Musíte tedy nabízet občerstvení, po kterém vaši návštěvníci touží. Plňte tedy zákazníkům jejich přání a termální lázně budou profitovat. Hra „Hamster Blue Lagoon“ vás určitě hodně pobaví a jen tak brzičko neomrzí. Po každém ukončeném levelu si můžete rozšířit lázeňský prostor rozkopáním ledu a vylepšit i mnohé vaše dovednosti.

Dwarven Castle - zbořte trpaslíčí hrad  Dwarven Castle - zbořte trpaslíčí hrad
(flash / logick / 2509  zobrazen / oblbenost 65%)

V této logické hře máte za úkol pomoci trpaslíkům získávat nová území. Malí dobyvatelé si velmi dobře uvědomují, že pro ovládnutí nových krajin je nutné mít dostatečnou zásobou všech surovin, které pohání vpřed jejich kutací stroj, proto dělají vše, aby získali co nejvíce drahocenných surovin. Ropu představuje ikonka kapky, která se nachází na některých kostičkách, které se nacházejí na herním poli. Za pomoci kutacího stroje, který je schopen najednou unést až šest dlaždic, je přesouvejte a shromažďujte je do celku tak, aby se dotýkalo co nejvíce dlaždic stejné barvy. Tak dlaždice následně zmizí, a pokud se mezi nimi nachází některá s obrázkem kapky, váš kutací stroj se posune dopředu. Počínejte si ale ve hře hodně rychle, neboť dlaždice přibývají, jakmile se některá dotkne podlahy, znamená to pro vás definitivní konec.

Cradle of Rome - římská kolébka Cradle of Rome - římská kolébka
(flash / logick / 3022  zobrazen / oblbenost 63%)

Podaří se vám v této logické hře, ve které budete finančně ohodnocováni, postavit vesnici, která se má stát bází pro výstavbu města, ba dokonce i pro celé impérium? Jedná se o hru, ve které se propojuje hned různých činností, a která vás určitě pobaví. Vaším úkolem bude přehazovat políčka se symboly na hracím poli a vytvářet seskupení minimálně tří stejných symbolů. Pokud se vám to podaří, celá kombinace zmizí a na vaše konto bude připočteno peněžní skóre. Čím z více políček se bude kombinace skládat, tím více bodů obdržíte. Po každém kole si budete moci za získané peníze vylepšit vaši vesničku a tak z ní vystavěli opravdu starodávné velkoměsto. Musíte se proto skutečně využít každou sekundu hry, a tvořit kombinace velmi rychle, tlačí na vás totiž poměrně dost rychle ubíhající časový limit, hra vám v nouzi ale sama poradí.

Rescue Bear 2 - pomáhejte medvídkům Rescue Bear 2 - pomáhejte medvídkům
(flash / logick / 2262  zobrazen / oblbenost 60%)

Je tomu už téměř rok, kdy jsme vám od stejných autorů nabídli online hru „Rescue Bear“, v níž se medvídkové dostali do těžké situace, a museli jste jim pomáhat dostat je do jejich pelíšků. I v tomto pokračování máte stejný úkol, tentokrát je to však mnohem těžší, neboť úkoly jsou propracovanější a mazanější, čímž se kladou větší nároky na vaši logiku. Opět vás čeká dvacet pět různých úrovní, jedna hezčí, než druhá, jen berte na vědomí, že s postupem do vyšších kol roste už tak poměrně dosti vysoká herní obtížnost. Ve hře tedy budete muset opět umožnit medvídkům dostat se do kulatých nádob, které představují jejich pelíšek, čehož docílíte tak, že budete klikat na jednotlivé dřevěné předměty, které po kliknutí na ně zmizí. Budete ovšem muset opět do hry zapojit váš mozek a navíc též uplatnit váš postřeh.

TRRRT - láska kvete i mezi roboty TRRRT - láska kvete i mezi roboty
(flash / logick / 2598  zobrazen / oblbenost 63%)

Logická hra se zkratkovým názvem TRRRT, celým názvem pak „The Raiwail Robot´s Road Trip“, což by se dalo přeložit jako „Robotická cesta“, vás přesvědčí o tom, že láska nekvete jenom u lidí, ale že plamen vzájemné zamilovanosti se může objevit i mezi roboty. Hlavní hrdinové, kterými jsou Robot a jeho milovaná Robotka, jejichž láska je neskonalá, již nemohou dále snášet vzájemné odloučení. Sympatický Robot se proto rozhodl, že se vydá na strastiplnou cestu, na jejímž konci, o čemž je pevně přesvědčený, spočine v toužebném objetí se svou milovanou Robotkou. Vžijte se tedy nyní do role robotického Romea a udělejte vše pro to, abyste zdárně doputovali až za svou Julií. Dokážete ve hře vyzrát na všechny pasti a pastičky, které na vás v herních lokacích čekají a které vám brání v cestě za tou vaší milovanou Robotkou?

Pigstack - pomozte prasátkům Pigstack - pomozte prasátkům
(flash / logick / 2255  zobrazen / oblbenost 62%)

Skvěle vytvořená online hra, v níž budete muset uplatnit váš důvtip, má v hlavní roli veselá a směšná růžová prasátka. Vaším úkolem je pomoci těmto sympatickým prasátkům dostat se bezpečně dolů na cestu. V každém kole se nacházejí na nějaké konstrukci, ze které se nemohou dostat dolů. Nejedná se sice o žádnou dobrodružnou hru, budete se přesto při jejím hraní rozhodně docela skvěle bavit. Hra se totiž může se pochlubit skvělou hratelností, takže vás to bude stále nutit pokračovat do dalších lokací a dokončovat jedno kolo za druhým. Zpočátku bude vše jednoduché, postupně se ale musíte vyrovnávat se složitějšími úkoly, které vám už dají pořádně zabrat. Čeká na vás již předem připravených dvacet levelů, takže o delší hraní budete mít skutečně postaráno a rozhodně si také přijde na své i vaše logické myšlení.

Magic Toy Rescue - zachraňujte hračky   Magic Toy Rescue - zachraňujte hračky
(flash / logick / 2295  zobrazen / oblbenost 59%)

V této vydařené postřehové hře je vaším úkolem zachránit všechny hračky, které byly zloději odcizeny ve vašem hračkářství. Pakliže dokážete, že máte dobrou střeleckou mušku, pak nemůžete v této hře hračky zklamat. V každé lokaci na vás čeká hrací pole, na kterém budou rozmístěny ukradené hračky, které zloději ztratili při cestě do jejich skrýše. Budete mít zadaný počet míčků, jejichž počet je zobrazen v levém horním rohu obrazovky, kterými musíte hračky zasáhnout. Někdy se budou poblíž vyskytovat spící zloději, které nesmíte probudit, miřte tedy přesně. Střela míčkem spočívá v tom, že určíte jeho směr a následně i sílu. Další hrací možností je v úvodním menu navolit Design Level, ve kterém si můžete sami vytvářet herní lokace dle vaší vlastní fantazie. Jedná se o chytlavé dílko, které vyžaduje vaši plnou soustředěnost.

Cube Buster - rychlé rozhodování Cube Buster - rychlé rozhodování
(flash / logick / 2393  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice zajímavá a postřehová hra, s názvem „Cube Buster“ vás určitě zaujme, neboť si v ní vyzkoušíte nejen váš postřeh, ale i hbitost vašich prstů v klikání na vaši počítačovou myš. Samotný princip hry je velice jednoduchý, na hracím poli se vám objevují seskupení různobarevných kostek, jejichž řady soustavně stoupají vzhůru. Vaším úkolem potom je, klikat na seskupení minimálně tří kostek stejné barvy, ty poté z hracího pole zmizí. Nesmíte však narůstající řady kostek nechat dostoupit až na vrchol, neboť tím byste skončili, což znamená, že popsaným způsobem musíte likvidovat seskupení stejnobarevných kostek, abyste zbrzdili stoupající řady do horní polohy. Pokud se vám to po určený čas podaří, postupujete do dalšího kola. Jen berte na vědomí, že obtížnost hry postupně velmi rychle narůstá.

<<  [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)