HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


Blockoomz - ochraňujte hvězdičky Blockoomz - ochraňujte hvězdičky
(flash / logick / 2347  zobrazen / oblbenost 64%)

V této skutečně zábavné a chytlavé hře je v každém z celkových jedenadvaceti levelů vaším úkolem, vždy vyčistit hrací plochu od všech usměvavých hranatých krabiček, která se v každé lokaci nacházejí. Odstranění těchto předmětů pohledných čtvercových předmětů provedete tak, že na ně kliknete a oni explodují. Ne vždy je však splnění úkolu tak jednoduché, jak by se mohlo jevit na první pohled. Některé krabice hranatí totiž vůbec nevybuchují, ale přesto je nutno je také odstranit. Občas se zase na hrací ploše nalézá zlatá hvězda, která za žádnou cenu nesmí z herní lokace zmizet. Vaše herní kroky tudíž předem pečlivě promýšlejte, abyste dokázali v každém z těchto levelů úspěšně splnit zadání. Snažte se proto v této milé hře docílit splnění úkolu za pomoci pokud možno co nejmenším počtem kliknutí myší na krabice.

Tahiti Hidden Pearls - perly na Tahiti  Tahiti Hidden Pearls - perly na Tahiti
(flash / logick / 3500  zobrazen / oblbenost 64%)

Logická online hra s názvem „Tahiti Hidden Pearls“ vás pozve na exotický ostrov Tahiti, kde strávíte svoji dovolenou, plnou dobrodružství. Vaším úkolem bude dokázat, že se vyznáte v orientaci a postřehu, takže dokážete nalézt i věci, které třeba na první pohled nejsou k vidění. Musíte tedy najít všechny předměty ze seznamu, který je zobrazen v pravé části hrací plochy. Nemějte obavy, že je hra v angličtině, nejedná se totiž o obtížná slova, navíc se můžete i v tomto jazyce procvičit. Po projití prvního kola musíte složit jednoduché puzzle, poté se již přesunete do luxusní jachty, ve které budete opět hledat ukryté předměty. Můžete si zvolit jeden ze dvou herních módů, časový, který vás bude popohánět ubíhajícím časem, nebo relaxační, ve kterém naopak nemusíte spěchat. Zbystřete vaše smysly a zjistíte, že vás hra docela uchvátí.

Celebrity Hunt  - hon na osobnosti      Celebrity Hunt - hon na osobnosti
(flash / logick / 3283  zobrazen / oblbenost 64%)

Vaším úkolem bude v této hříčce vymýšlet důvtipné situace a nachytat známé hollywoodské celebrity v kritických situacích a pořídit nějaké, je kompromitující fotografie. Ve všech případech v tom budou sice hvězdy naprosto nevině, to však bulvárním novinářům vůbec nevadí a rádi se na jejich smůle přiživí. Na hrací ploše se vždy nalézá několik předmětů, na které musíte postupně klikat, aby se spustilo dílo smůly, jehož následkem se stane nic netušící celebrita terčem posměchu celého mediálního světa i jejich příznivců. Díky sociálním sítím, kterými jsou například Facebook a Twitter, se podobné kompromitující fotografie šíří po Internetu velikou rychlostí. Terčem vašich kanadských žertíků se ve hře „Celebrity Hunt“ stávají například Tom Hanks, Rihanna, Tom Cruise a mnoho dalších vám již známých celebrit a osobností.

Mouse Chain - řetěz různobarevných myší Mouse Chain - řetěz různobarevných myší
(flash / logick / 2588  zobrazen / oblbenost 65%)

V této postřehové hře, nazvané „Mouse Chain“, se setkáte s narůstající řadou různobarevných myší, které si z hloubi jejich myších duší ze všeho nejvíce touží pochutnat na vašem lahodném sýru, který jste si tady uschovali. Udělejte nyní vše, co bude ve vašich silách, abyste myším mlsounům tento jejich záměr zmařili. Bombardujte tedy řady myší myšmi stejné barvy, a to tak, abyste vždy zasáhli alespoň dvě stejnobarevné za sebou jdoucí myšičky. Jakmile se vám to podaří, tato trojice stejné barvy zmizí z hracího území. Pakliže minete vámi zaměřený cíl, počet myší na hrací ploše se naopak zvýší a váš sýr bude tak bude stále více v nebezpečí. Miřte proto přesně a zároveň střílejte rychle, protože armáda hladových a mlsných myšiček se v této hře, se pohybuje skutečně velmi rychle, popohání je vidina chutného sýru a jejich velká vlastní mlsota.

Must Escape the Burger Joint - jak ven  Must Escape the Burger Joint - jak ven
(flash / logick / 3261  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve vskutku vydařené adventuře, s příznačným názvem „Must Escape the Burger Joint“, se ztotožníte s postavou, která se ocitla v pasti spleti chodeb v prostorách rychlého občerstvení. Zřejmě jste se zde byli napít a najíst, ale něco vás zdrželo, pracovní směna zaměstnancům tohoto bufetu skončila, takže vše pozamykali a odešli domů, vy jste tedy zůstali uvnitř sami a zamčení. Vaším úkolem je tudíž dostat se ven, přece nechcete strávit zbytek dne a celou noc na tomto místě. Musíte tedy udělat vše pro to, aby se vám povedlo z restaurace uniknout a nemuseli jste zde čekat až do rána. Roztočte proto nyní vaše mozkové závity „na plné pecky“ a pokuste se ve hře „Must Escape the Burger Joint“ klíč od vchodových dveří, který se kdesi v budově nalézá a opustit tak vaše dočasné nechtěné vězení a dostat se na svobodu.

Ancient Alchemist - starověký alchymista Ancient Alchemist - starověký alchymista
(flash / logick / 2909  zobrazen / oblbenost 64%)

Logická a postřehová hříčka na téma „odstraň nejméně tři stejné“, nazvaná „Ancient Alchemist“, rozhodně zaujme všechny příznivce logických her, v nichž musíte plnit úkoly v herním poli. Na počátku každého levelu uvidíte na hrací ploše určitý počet barevných kostek a vaším úkolem bude vždy nutno všechny tyto kostečky odstranit. Odstranění kostek provedete tak, že kliknete na nejméně tři vzájemně se dotýkající kostečky stejné barvy. Pakliže si budete počínat zručně, určitě brzy dosáhnete toto, že hrací plocha bude skoro prázdná a nic vám tak už nebude bránit v postupu do dalšího kola. Pokud však budete postupovat nešikovně, hrací plocha se brzy zaplní dalšími a mnohými kostečkami, které se záhy dotknou stropu, pak vám nezbude nic jiného, než právě aktuální level této výtečné a vskutku chytlavé hry, si znovu zopakovat.

Sokobones - psík, zahrabávač kostí Sokobones - psík, zahrabávač kostí
(flash / logick / 2374  zobrazen / oblbenost 64%)

Mezi vydařené logické hry bezesporu patří i tato dnešní online hra, která nese název „Sokobones“. Hlavním roli v ní sehrává milý pejsánek, jehož oblibou je zahrabávat kosti poházené po pánečkově zahradě do děr v trávníku. Zpočátku to nemá zase až tak moc obtížné, ale v dalších kolech, kterých na vás čeká celkem dvacet, již to tak jednoduché mít nebude. Díry pro kosti si totiž váš pejsánek občas vyhrabe na nevhodném místě, takže musí kostmi po hracím poli různými směry pohybovat. Musí si ale dávat dobrý pozor na to, aby kost nedostrkal do místa, odkud s ní už nepůjde pohnout. Zapněte tedy vaše mozkové závity a pokuste se co nejrychleji projít všemi koly. Mnohdy se vám může zdát, že se dané kolo nedá dohrát, protože je to nemožné. Chce to ale víc trpělivosti a fištrónu a tak brzy zjistíte, že to jde.

Chuck the Sheep - vystřelujte ovečky    Chuck the Sheep - vystřelujte ovečky
(flash / logick / 2417  zobrazen / oblbenost 65%)

Chuck je jméno malé ovečky, která nesouhlasí s tím, že jí chtějí ostříhat její vlněné roucho, z něhož chtějí vyrobit vlnu pro luxusní výrobky na světě. Proto se tedy rozhodla, že v této hře si sestrojí letadélko, ve kterém z ovčí farmy uprchne. Její nápad je sice velmi chytrý, avšak jeho samotné uskutečnění už nebude žádná hračka. Bude totiž muset absolvovat mnoho zkušebních pokusů, díky kterým bude moci vylepšovat svoje letadélko a trpělivě se tak přibližovat vysněné svobodě. Před každým pokusem musíte zastavit ručičku na rychloměru na ideálním místě, aby měl let optimální výšku a razanci. Poté už jen s letadélkem udržujte letovou hladinu a vyhýbejte se překážkám pomocí kurzorových kláves nahoru a dolů. Cestou sbírejte dešťové kapky, za které můžete vylepšovat vaše dovednost, které můžete dokupovat i v obchodu.

Nittwit - zodpovědná chobotnice Nittwit - zodpovědná chobotnice
(flash / logick / 2335  zobrazen / oblbenost 63%)

Tato hra je chytlavá logická hříčka, ve které budete hrát s velice neobvyklým hrdinou. Půjde o zmutovanou chobotnici, která zdrhla jejím původcům, kteří se rozhodli, že vytvoří biologické zbraně a zmutované živočichy, kteří potom napadnou lidstvo. Chobotnice se však rozhodla, že jim jejich pekelné plány zmaří a nalezne všechny zbylé artefakty, které jsou k plánu zkázy zapotřebí. Chobotnice se dokáže přímo skvěle pohybovat a díky i jiným svým schopnostem si hravě poradí i se zákony přitažlivosti, ale musí si dávat veliký pozor, aby se nenabodla na nastražené bodce. Vaši chobotnici potom po skončení každého kola můžete různě vylepšovat za penízky, které na hrací ploše nasbíráte. První kola budou zřejmě jednoduchá, další kola už ale nebudou žádnou hračkou, některá jsou pak ztížena tím, že se odehrávají v naprosté tmě.

Pick and Dick - šikovný neposeda Pick and Dick - šikovný neposeda
(flash / logick / 3054  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní úsměvné logické hře „Pick and Dig“ se ztotožníte s jejím hlavním hrdinou, tedy s roztomilým neposedou v maskáčích, a musíte mu umožnit v každé lokaci dojít až ke dveřím, kterými pak projdete do následujícího kola. Při vašem pohybu po herní lokaci, však musíte na úpravu prostředí používat lopatu a krumpáč, výše, či níže položené překážky potom zdoláte pouze jenom díky žebříkům. Zmíněné nářadí, tedy i žebřík si však nejdříve musíte na každé hrací ploše sami sebrat, je jich omezené množství. Proto je vždy nutné velice dobře promyslete trasu, kterou se hodláte vydat, aby se vám nestalo, že zůstanete beznadějně viset na místě bez možnosti dalšího pohybu. Vyhýbejte se nepřátelským housenkám a sbírejte klíče potřebné, jež potřebujete k odemknutí dveří do dalšího kola hry, i těch máte omezený počet.

<<  [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)