HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


Fairway - smíšená karetní hra Fairway - smíšená karetní hra
(flash / logick / 6800  zobrazen / oblbenost 64%)

Chytlavá logická karetní hra, nazvaná „Fairway“ rozhodně zaujme a pobaví všechny příznivce logických her, které dokážou pořádně potrápit váš mozek. Zároveň, díky i své golfové herní vložce, určitě potěší i fanoušky tohoto velice populárního sportu, při kterém se společenská elita dokazuje svoji nadřazenost nad obyčejnými smrtelníky, když loudavým krokem prochází po přesně vytyčené zelené ploše a s neomylnou přesností umísťuje golfové míčky do jamek. V každém z levelů, jejichž obtížnost neustále narůstá, se budete pokoušet z hracích ploch odstraňovat všechny karty. Odstranění karty provedete tak, že kliknete na kartu, která je o jednu hodnotu nižší nebo také vyšší než karta, která se právě nachází navrchu balíčku dole, asi už nemusím dodávat, že čím lepším hráčem budete, tím méně tahů potřebujete.

Greedy Pirates - chamtiví piráti Greedy Pirates - chamtiví piráti
(flash / logick / 2653  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve dnešní chytlavé online hře „Greedy Pirates“ přijměte identitu mořského pirátského vlka a vykrádejte truhlice plné drahocenných zlaťáků a nakradených pokladů. V každé lokaci bude vaším úkolem hodit míčkem tak, aby dolétl až k truhlici. Jakmile se míček dotkne truhly, víko se samo uzavře a celý její obsah se stane vaším bohatstvím. Na začátku každého ze třiceti levelů, seřazených vzestupně podle míry obtížnosti, nejprve vždycky prohlédněte situaci na hrací ploše a promyslete optimální trasu pro hod. V některých kolech se na hrací plošenachází pouze jeden pirát, v jiných je jich více. Tehdy musíte postupně zasáhnout míčkem všechny korzáry a posledním z nich potom trefit truhlu. Využívejte všech předmětů na hrací ploše a zkuste se splnit úkol co možná nejrychleji, abyste v této hře obdrželi i bonusovou hvězdičku.

Hazardous Rescue - riskantní záchrana Hazardous Rescue - riskantní záchrana
(flash / logick / 2602  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve velice vydařené logické hříčce, „Hazardous Rescue“ se seznámíte s partou barevných útvarů rozličných tvarů. V každé lokaci bude vaším úkolem tato velice sympatická stvoření postupně naskládat na zadaný počet destiček tak, aby ani jedeno z nich nespadlo na zem. Úvodní herní levely pro vás pravděpodobně nebudou představovat žádný veliký problém, postupně však začne přituhovat a vy si v pokročilejších fázích hry budete muset dost lámat hlavu s tím, kterak nejlépe poskládat všechny útvary tak, aby se ani jeden z nich nezřítil. Vámi vytvořená formace musí být dosti stabilní, protože po umístění posledního objektu musí stavba vydržet stát ještě několik sekund, čas vám odměřují hodiny. Vaše úkoly ve hře vám „Hazardous Rescue“ usnadňuje to, že vidíte několik tahů dopředu, jaký objekt přichází právě na řadu, to je nápověda.

Mushbooms - likvidujte muchomůrky Mushbooms - likvidujte muchomůrky
(flash / logick / 2904  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní nápaditá logická hříčka vás donutí dosti přemýšlet a navíc dokonale prověří vaše schopnosti logicky uvažovat. Čekají na vás destrukční úkoly a to v celkem ve třiceti dvou levelech, jejichž obtížnost, jak už tomu u podobných her bývá zvykem, s postupem do vyšších levelů stále narůstá. V každém ze zmíněných levelů obdržíte jen pevně stanovený počet výbušnin a různé razance, které musíte klást na hrací plochu tak, že pokud je odpálíte, výbuch smete červené muchomůrky, rozházené po celé hrací ploše. Většinou však máte k dispozici jen takový počet výbušnin, že je musíte položit na jediná správná místa, abyste kýžený úkol splnili. Pokud se vám tedy nepodaří rozestavět výbušniny správně, pak úkol nesplníte a budete si muset level zopakovat znovu. Za vynikající a rychlé řešení, můžete obdržet i nějakou tu medaili.

Blue Blox 2 - modrá krychlička          Blue Blox 2 - modrá krychlička
(flash / logick / 2423  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o skutečně velmi vydařenou logickou hříčku, která bez pochyby potěší všechny příznivce a fanoušky logických her. Vaším úkolem je odstraňovat všechny překážky kolem modré krychličky a to tak, aby tato nakonec dopadla na modrou základnu. Odstraňujte tedy všechny jí překážející předměty a tak krychličku dopravte na to jediné správné místo. Nalezení toho vždy jediného řešení je zpočátku velice jednoduché, ale s postupem do vyšších kol se obtížnost správného řešení soustavně navyšuje, takže si vskutku řádně procvičíte vaše mozkové závity a to v celkových třiceti levelech. Takže budete trpěliví, nikam nespěchejte, zde se zbrklost nevyplácí, víte přece, že ne nadarmo se tvrdí, že „trpělivost růže přináší“. Pokud vám pokus a správné řešení napoprvé nevyjde, nic se neděje, level si můžete i zopakovat.

Gravity Duck 2 - kachnička a gravitace Gravity Duck 2 - kachnička a gravitace
(flash / logick / 2665  zobrazen / oblbenost 65%)

Velice vydařená povedená logická hříčka, nazvaná „Gravity Duck 2“ dokonale prověří vaši prostorovou vnímavost a přesnost. Povedete postavičku milé a sympatické žluté kachničky, procházet s ní jednotlivé herní lokace a v každé z nich ji doveďte až na konec ke zlatému vajíčku, pouze tak vám bude zpřístupněna následující lokace. Vyhýbejte se však přitom všem herním překážkám, a to jak statickým, tak i pohyblivým. Vždy v tom správném okamžiku použijte vaší schopnosti měnit působení směru a místa gravitace a díky tomu překonejte překážky, přes které byste se jinak neměli ani tu nejmenší šanci se dostat. Dokážete si poradit s nástrahami všech neuvěřitelných čtyřiceti lokací s narůstající obtížnosti řešení, nebo úplně propadnete beznadějnosti poté, co zjistíte, že dohrání této vtipné hry je nad vaše schopnosti?

Xonix 3D - zabírejte hrací území Xonix 3D - zabírejte hrací území
(flash / logick / 2400  zobrazen / oblbenost 64%)

Skutečně až neobvykle chytlavá logická hříčka, vás opadu uchvátí a zaujme, neboť se jedná o hru zpracovanou ve skvělé trojrozměrné grafice s vynikajícím a originálním námětem. Vaším úkolem bude zabrat v rychle ubíhajícím časovém limitu pokud možno vždy co největší část hrací plochy. Herní úsilí vám ale budou znepříjemňovat pohybliví a velmi nepřejícní nepřátelé. Území obsazujete tehdy, pokud pohybem vaší kole vytvoříte uzavřený obrazec, přičemž při jeho vytváření je nutné se vyhýbat všem nepřátelům. O drahocenný život přijdete v případě, že nepřátelé překříží vaši trasu, nebo do nich dokonce sami narazíte. V každém kole budete muset zabrat v určeném čase předepsanou rozlohu herního území, ale nezapomínejte však sbírat užitečné bonusy, které vám ve hře opravdu velice ulehčí vaše soustředěné úsilí.

Suicide Sheep - ovečka opásaná dynamitem Suicide Sheep - ovečka opásaná dynamitem
(flash / logick / 3024  zobrazen / oblbenost 64%)

V této vskutku nápadité logické hříčce, nazvané „Suicide Sheep“ bude vaším jediným úkolem přepravit dynamitovými patronami opásanou ovečku, vždycky až k ústí potrubí. Ovečka vzápětí tímto potrubím projede a na jeho druhém konci na ni již čeká pyrotechnik, který zneškodní výbušninu, kterou na nešťastnou ovečku připevnil zlomyslný a krutý terorista s mohutným černým plnovousem a turbanem na kebuli. Otáčejte tudíž celým herním územím v libovolném směru a pokoušejte se ovečkou pohybovat tak, aby se zdárně přemístila až k ústí potrubí. Vaše snažení je však limitováno ubíhajícím časem, takže se snažte nebohou ovečku dostat k potrubí co nejdříve. Pokud to nedokážete, ubohá ovečku výbuch roztrhá na cucky. Jestli ale budete rychlí a čas zkrátíte na minimum, pak budete odměněni hrdinskými medailemi.

Volt Connect 2 - Voltící se vracejí Volt Connect 2 - Voltící se vracejí
(flash / logick / 2527  zobrazen / oblbenost 64%)

Není tomu tak dlouho, co jsme vám na našich stránkách představili výbornou logickou hříčku, nazvanou „Volt Connect“, která se zalíbila nejen hráčům, ale očividně i autorům z MoFunZone, neboť vám dnes můžeme představit její druhý díl, tedy „Volt Connect 2“. Základní herní princip zůstává i nadále stejný, podstatně se však změnilo herní prostředí a obtížnost hry. V každém kole této skutečně vydařené hry jsou tedy opět na hracím poli rozmístěni Voltíci, představující jednotky elektrického napětí. Aby se vám podařilo každé kolo dohrát, budete je muset všechny mezi sebou pospojovat a to v omezeném časovém limitu, aniž by některý z nich přišel k úhoně. K dispozici vám je celkem třicet levelů, jejichž obtížnost s postupem do vyšších kol však narůstá, takže si procvičíte mozkové závity pokud budete hru chtít dohrát až do konce.

Wood Worker - stavíme ze dřeva Wood Worker - stavíme ze dřeva
(flash / logick / 2531  zobrazen / oblbenost 64%)

Opravdu vydařená a spaditá hra, s názvem „Wood Worker" vás nejen pobaví, ale řádně protáhne vaše mozkové závity, i když to není to jediné, prověří ve čtyřiceti kolech i vaši zručnost a trpělivost. Poskládejte všechny dřevěné objekty různých tvarů na herní ploše tak, aby ani jeden z nich nespadl na zem, vaše sestava musí vydržet pět sekund. Pakliže se na hrací ploše nachází modrá hvězdička, je to příkaz pro vás, že musíte vaši dřevěnou stavbu poskládat tak, aby se kterákoliv část vámi sestavené konstrukce, dotýkala právě této hvězdy, pravý opak pak platí v případě výskytu červených hvězd. Kromě dřevěných předmětů můžete používat i kovové předměty, které můžete rozmístit na hrací ploše taktéž a které vám při stavbě vašich konstrukcí poslouží ve hře jak podpěry k labilním dřevěným objektům, a zabrání skácení.

<<  [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)