HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


Monsterland Junior vs Senior -   budíček Monsterland Junior vs Senior - budíček
(flash / logick / 2497  zobrazen / oblbenost 65%)

V této logické hře, vtipně a výstižně nazvané „Monsterland Junior vs. Senior“, na vás čeká dvojice sympatických hrdinů, připomínajících známý biblický příběh o Davidovi a Goliáši. Menší z nich je o mnoho hbitější, než jeho starší a zkušenější soupeř, který si navíc rád pospí. V každém herním kole se tedy budete muset postarat o to, aby čtvercový David probudil svého obdélníkového Goliáše. Klikejte na předměty na hrací ploše tak, aby se na konci každého kola tito dva hlavní hrdinové vzájemně dotknuli. Čím méně kliknutí myší ke splnění náročného úkolu budete potřebovat, tím vyšší bude vaše bodové ohodnocení. Dokážete se vypořádat s nástrahami všech třiceti dvou kol, seřazených podle vzrůstající obtížnosti, nebo totálně zklamete a ve hře se nedokážete dál prokousat ani přes úvodní jednoduchá kola?

Level 2 Editor - pomáhejte chlapíkovi   Level 2 Editor - pomáhejte chlapíkovi
(flash / logick / 2510  zobrazen / oblbenost 64%)

Skutečně vydařená a chytlavá logická hra, nazvaná „Level 2 Editor“ vskutku pořádně prověří schopnosti vašeho logického myšlení. Pomozte chlapíkovi v červené kšiltové čepici na jeho náročné cestě přes třicet pět lokací celým herním světem a postarejte se o to, aby v každém levelu, seřazených vzestupně dle obtížnosti, bezpečně doputoval až na konec. Nečeká na vás však vůbec jednoduchý úkol, protože cesta ke dveřím, které umožňují vstup do následujícího levelu je vždy plná nebezpečí a všemožných překážek, s nimiž se musíte nějak vypořádat. Na začátku každého levelu pečlivě prostudujte situaci na hrací ploše, navolte si optimální cestu, a poté se po ní vydejte. K dispozici vám je omezený počet dlaždic a výbušnin, které můžete na herním území rozmisťovat, a umožnitt si tak s jejich pomocí ve hře „Level 2 Editor“ cestu.

Tony Robinsons - Tony a psík cestují   Tony Robinsons - Tony a psík cestují
(flash / logick / 2530  zobrazen / oblbenost 64%)

V této vtipné logické hopsačce, nazvané příznačně „Tony Robinson Weird World of Wonders“, budete ovládat dva nerozlučné přátele, človíčka a jeho pejska. Ztotožněte se tedy s těmito dvěma sympaťáky a společně spolu překonávejte všechny nástrahy rozličných světů. Nejdříve se musíte vypořádat s nástrahami starověkého Říma, potom na vás čeká dobrodružství v Egyptě, Řecku a nakonec i ve Velké Británii. Postupujte tudíž tímto podivným herním světem stále kupředu, vyhýbejte se nepřátelům, sbírejte klíče, které vám odemknou dveře do dalších lokací, a vzorně spolupracujte s vaším pejskem. Využívejte ve hře všech předností pejska, kterého si stráže na rozdíl od vás nevšímají, také toho, že je menší než vy a tak se dostane pro klíč tam, kam byste se vy jinak nikdy nedostali, jen tak ve hře obstojíte, a dojdete do cíle.

Dear Explorer - milý odvážný průzkumník Dear Explorer - milý odvážný průzkumník
(flash / logick / 2436  zobrazen / oblbenost 64%)

Jednoho krásného letního večera si hlavní hrdina hry této dnešní hry vyšel na procházku se svojí překrásnou dívkou. Rychlý konec romantické siesty však znenadání způsobil tajemný přízrak, zahalený do pláště a kapuce, který milenecký pár překvapil na opuštěném místě. Podivný tvor totiž unesl nebohou dívku a zmizel s ní v temné jeskyni. Nešťastnému mládenci tak nezbývá nic jiného, nežli odvážně vyrazit do potemnělé sebrat jeskyně na záchrannou výpravu, jelikož je mu jeho přítelkyně nepostradatelná. Ztotožněte se tudíž s tímto hrdinou, a odhodlaně se vydejte do temné sluje a vysvoboďte jeho milou ze spárů bestiálního únosce. Procházejte ve hře potemnělou jeskyní, sbírejte odkazy, mapy, náboje, trička a zlaté mince, za které si nakoupíte různé zlepšováky, střílejte nepřátele, a zachraňte milou ze spárů bestie.

Fancy Wizard - fantastický kouzelník Fancy Wizard - fantastický kouzelník
(flash / logick / 2789  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve velice chytlavé a vydařené logické arkádě, nazvané „Fancy Wizard, budete ovládat šikovného a milého kouzelníka v červené čapce a ve stejnobarevném hábitu. Čeká na vás až neuvěřitelných osmnáct levelů, kterými musíte postupně projít a dostat se tak až na konec této vynikající hry. Samozřejmě obtížnost řešení se postupně navyšuje, jedno je však stále stejné, vždy musíte kouzelníka dovést až ke dveřím, tak postoupíte do dalšího kola. Čeká však na vás spousta různých překážek a nepřátel, naštěstí můžete po hrací ploše pomocí kouzelné hůlky rozmisťovat pomocné postavičky, které pomohou kouzelníkovi se vypořádat se všemi nástrahami, kopírovat jeho pohyb, můžete jim dávat i příkaz hůlkou k zastavení a tak dovést kouzelníka až cíle. Zapojte tedy do hry vlastní mozkové závity a uvidíte, že toto všechno zvládnete.

Cat Around the World - kočka světoběžník Cat Around the World - kočka světoběžník
(flash / logick / 2438  zobrazen / oblbenost 64%)

V této skutečně velice vydařené logické hříčce, nazvané „Cat Around the World“, což v češtině zní jako „Kočka Světoběžník“, na vás čeká sympatické zrzavé kočičí stvoření. Ztotožněte se tedy s touto mlsnou číčou, která se zaměřila na chutné pečivo a pomozte jí, aby si na něm smlsla. Na její cestě světem pak v každém herním kole bude vaším úkolem zajistit, aby se lahodné jídlo dostalo až k hladové, mlsné kočičce. Proto tudíž nejdříve na začátku každé lokace pozorně pečlivě zjistěte situaci na hrací ploše, a poté podnikněte takové změny na herním území, které povedou k nakrmení kočičího mlsouna. Vaše skóre ve hře zvýšíte tak, že budete taktéž sbírat drahocenné zlaté hvězdičky. Mezi každým kolem, dle času, který jste potřebovali k vyřešení úkolu, budete vizuálně ohodnoceni počtem bodů a získaných zlatých hvězdiček.

Out of Wind - roztočte mlýny Out of Wind - roztočte mlýny
(flash / logick / 2668  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato logická hříčka, nazvaná „Out of Wind“, což lze přeložit do našeho rodného jazyka jako „Bezvětří“, vás přenese do vzdálené vesnice, až kdesi na samém okraji světa. Tato dobře prosperující vesnička využívala k výrobě energie pouze větrné mlýny a její obyvatelé žili spokojeným a nikým nerušeným poklidným životem. Vše se však změnilo ve chvíli, kdy znenadání vítr přestál vát, nepohnul se ani lísteček a široko daleko nastalo naprosté bezvětří. Vžijte se tudíž do nezáviděníhodné situace nebohých obyvatel vesničky, kteří jsou zcela odkázáni na výrobu energie pomocí větrných mlýnů, a zkuste najít způsob, jak uvést mlýny do pohybu bez pomoci větru. Na začátku každého levelu logické si pozorně prohlédněte situaci na hrací ploše, poté rozmisťujte všechna ozubená kola tak, aby se mlýny opětně rozběhly, tak vesničany potěšíte.

Archers Oath - lukostřelcova přísaha    Archers Oath - lukostřelcova přísaha
(flash / logick / 2828  zobrazen / oblbenost 64%)

V této hře, příznačně nazvané „Archers Oath“ se ocitnete v dávném středověku a stanete se tajemným lukostřelcem v kapuci, který na poslední chvíli zachraňuje nespravedlivě odsouzené osoby před krutou smrtí na šibenici. Čeká tu na vás celkem pětadvacet levelů, seřazených postupně podle vzrůstající obtížnosti, ve kterých bude vaším úkolem pomocí střelby šípů z luku přestřelit provaz, na kterém visí nevinný ubožák. K dispozici máte více typů šípů, z nichž každý má jiné specifické vlastnosti. Váš toulec ale není bezedný a počet šípů je v každém kole omezený. Proto vždy dobře přemýšlejte, pro jaký šíp sáhnete, aby se vám nestalo, že si vyplýtváte všechny šípy a nezbude vám nic jiného, než bezmocně sledovat, jak houpající se ubožák zemře, proto vždy velmi pečlivě ve hře promýšlejte další postup, zbrklost se nevyplácí.

Amigo Pancho 2 - přítel Pančo 2 Amigo Pancho 2 - přítel Pančo 2
(flash / logick / 2727  zobrazen / oblbenost 65%)

Ani ne před rokem jsme vám nabídli předcházející díl této veselé hříčky, nyní zde máte její pokračování. Znovu budete muset pomáhat známému Mexičanovi jménem Pancho, pohybujícímu se pomocí nafouknutých balónků, dostat se bez úhony přes různé překážky až do horního okraje hrací plochy a tak přejít do dalšího, již obtížnějšího levelu. Pancho se nyní nachází v americkém městě na východním pobřeží Spojených států, odkud se chce pod vlivem veselého popíjení dostat až na střechy amerických mrakodrapů. Pomozte mu tedy tento jeho záměr splnit, nenechejte ho, aby si napíchl na ostré výčnělky, odstraňujte překážky a využívejte všechny pomůcky, jen tak ho dovedete až na konec dvaceti pěti zábavných kol. Pokud ale některá z překážek balónky propíchne, zřítí se a budete nuceni kolo zopakovat.

Aggro - skutečné nepřátelství Aggro - skutečné nepřátelství
(flash / logick / 2501  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve hře „Aggro“ se ocitnete na zahrádce, plné zeleniny, poklid v ní ale naruší velice agresivní ovoce, které se v ní jednoho krásného dne objevilo. Tím pádem na zahrádce došlo k veliké roztržce mezi poklidnou zeleninou a ovocnými plody, pomozte tedy zelenině těchto drzých agresorů, kteří ohrožují poklid na zahrádce, se zbavit. Vaším úkolem tedy je v každém z celkových jedenadvaceti levelů smést z hrací plochy všechny ovocné nepřátele, k jejich likvidaci používejte všechny možné druhy zeleniny, které jsou aktivní. Pozor na to, že počet pokusů máte omezený, pokud tedy s tímto počtem ovoce nezlikvidujete, příslušná zelenina usne a vy si musíte level zopakovat. Navíc má každá zelenina jiné schopnosti a vlastnosti, tak například kedluben nadělá hodně škody svojí destrukcí, cibule už tolik ne, ale pohybuje se naopak rychle.

<<  [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)