HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


Headless Zombie - bezhlavá Zombie Headless Zombie - bezhlavá Zombie
(flash / logick / 11928  zobrazen / oblbenost 64%)

Vskutku vynikající logická hopsačka "Headless Zombie", je perfektně zpracovaná jak po grafické stránce, tak i svým příběhem. Hlavní postavou hry je šlechtic jménem Carl, který měl svůj vlastní hrad, koně a také spoustu peněz. Jeho bohatství ale způsobovalo velkou závist zvláště u čaroděje. Jednoho dne se Carl vydal na projížďku na svém koni, čaroděj poslal na Carla kletbu a ta způsobila, že mladý hrdina spadl ze svého koně a zlomil si přitom vaz. Po Carlově smrti se čaroděj dostal lehce k moci nad hradem i celým bohatstvím zesnulého šlechtice. Carl vstal z mrtvých jako Zombie, nyní má unikátní vlastnost, tou je to, že může kdykoliv odhodit svou hlavu a poté se může pohybovat bez ní a místo ní může nasadit bednu nebo dýni. Sbírejte i zlaté mince, protože pro odemknutí hradu, musíte po cestě posbírat všech šedesát zlaťáků.

Cheese Hunt 2 - nakrmte myšku sýrem     Cheese Hunt 2 - nakrmte myšku sýrem
(flash / logick / 7212  zobrazen / oblbenost 64%)

Je to již sedm let, co jsme vám nabídli hříčku "Cheese Hunt". Dnes vám tedy předkládáme online hru s názvem "Cheese Hunt 2", jen berte na vědomí, že obě jmenované hry spolu nikterak nesouvisejí. Mlsná myška a velká milovnice sýrů se nachází ve druhém díle jiné chytlavé logické hry "Cheese Hunt", tedy dnešní "Cheese Hunt 2". Cílem každého ze třiceti kol seřazených vzestupně podle obtížnosti, je dostat lahodný kus ementálu k mlsné a věčně hladové myšce, která na něj netrpělivě čeká ve své díře. Pohybujte velice uvážlivě a s rozmyslem, čtvercovým koridorem po celé hrací ploše, odstraňujte překážky bránící v cestě při manipulaci sýrem k myšce a vymyslete nejjednodušší způsob, jak dostat sýr k nedočkavému, myšímu hlodavci, není to ale tak jednoduché, jak by se mohlo jevit na první letmý, pohled.

BLYM - morfující hrdina BLYM - morfující hrdina
(flash / logick / 6995  zobrazen / oblbenost 64%)

BLYM je v podstatě standardní logická hra s roztomilou grafikou a dovádivou hudbou, v níž se musíte dostat z jednoho místa k druhému, s nápisem "EXIT". Hlavní hrdina se totiž dokáže přemorfovat do modrých kvádrů, které tvoří často podstatnou část úrovně. Jednoduše se do kostky přemění, a získá tak nejen jeho vlastnosti, ale i možnost s ním pohybovat, nebo se převtělit do sousedního políčka. Aby se mohli převtělit, musíte na modrém kvádru stát, a abyste se vrátil zpět, musíte z něj vzhůru vystoupit. Na bázi tohoto principu je postavena naprostá většina hádanek ve hře. V podobě kvádru může hrdina i likvidovat jinak neporazitelná a protivná monstra. Hra obsahuje čtyřicet levelů ve čtyřech světech a více než likvidací oponentů strávíte čas právě řešením hádanek, ty nejsou obtížné, ale občas vás i pořádně potrápí.

Go Home Block - odstraňujte kostky  Go Home Block - odstraňujte kostky
(flash / logick / 7558  zobrazen / oblbenost 64%)

Jakpak asi dostat tyhle ty kostky domů? Lépe a přesněji řečeno do dveří, a tak přejít do následujícího levelu? Hlavní problém samozřejmě spočívá v tom, že se kostka se nedokáže sama pohybovat. Toho důvodu proto jste tu vy, přičemž vaším úkolem rolí je taková promyšlená interakce s okolním prostředím, což znamená klikání na různé kostky, které zmizí, nebo klikat na explodující předměty. Úrovně jsou provedeny v retro stylu, obtížnost není ani moc lehká, ani moc náročná, je skutečně přesně taková, jaká má být. Pokud by se vám občas hodila nápověda, i ta je k dispozici, stačí jen kliknout ve spodní části hracího pole na otazník a už se vám přehraje. Pokud jste ale dalecí toho, nechat si napovídat, potom vám nezbývá nic jiného, nežli sem-tam se prostě musíte „snížit“ k tolikrát už osvědčenému stylu „pokus-omyl“.

Pirates SOS - spaste duše pirátů   Pirates SOS - spaste duše pirátů
(flash / logick / 6180  zobrazen / oblbenost 64%)

Protagonistou online hry „Pirates SOS“, je zelený papoušek se šavlí za pasem a pistolí u boku. Přijměte nyní identitu tohoto sympatického ptáčka a osvobozujte duše krutých pirátů, které jsou uvězněny v zazátkovaných láhvích. Na začátku každého z cellových dvaceti levelů, které jsou seřazeny vzestupně podle obtížnosti, spatříte vždy na hrací ploše několik, v láhvi uvězněných duší pirátů. Vaším úkolem bude za pomoci vaší pistole osvobodit všechny tyto strádající dušička. Splnění úkolu však není jednoduché, neboť množství munice, jíž disponujete, je omezený, pokud budete pálit nazdařbůh, brzy vám dojde. Své herní kroky proto dobře promýšlejte a nezapomeňte využívat odrazů kulek od různých předmětů na hrací ploše. Čím rychleji tedy dokážete v každém levelu hry zadávané úkoly splnit, tím více bodů potom získáte.

Robot Go Home - pomozte robotovi utéci  Robot Go Home - pomozte robotovi utéci
(flash / logick / 5759  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavním hrdinou této skutečně výtečné logické hry, nazvané "Robot Go Home", je železný robot s pojízdnými pásy namísto nohou. Tento robot touží po svobodě a jeho snem je dostat se ven z výzkumného střediska, aby mohl žít běžný život. V cestě za vytouženou svobodou mu ale stojí velmi náročný pochod, na kterém bude muset překonat spousty překážek, pastí a nástrah. Vaším úkolem je v každém z dvaceti levelů dostat tohoto robota na plošinu s označením „EXIT“, které vás přenese do následujícího levelu. Využívejte tudíž plošiny a další užitečná, mechanická zařízení na hrací ploše tak, aby se robot dostal vždy až k východu. Robota uvedete do pohybu tím, že na něho kliknete, a opětovným kliknutím ho zastavíte, a kliknutím na ikonku „x2“ v horní části hrací plochy potom zrychlíte robotův pohyb.

Tanooky Tracks - kdo hledá, najde Tanooky Tracks - kdo hledá, najde
(flash / logick / 3789  zobrazen / oblbenost 64%)

„Tanookys Tracks“ je nádherná, ručně kreslená adventura, v níž hlavními hrdiny jsou dobře ukrytí hraví duchové jsou, kteří chtějí mít věci, které se podobají jejich jedinečné osobnosti nejvíce. „Tanookys Tracks“ je tudíž velice hezky nakreslená adventura s ústředním tématem hledání skrytých příšerek, neboli duchů, zvaných Tanooky. Ve vašem domě se jich v jednotlivých poschodích skrývá celkem dvanáct a vaším, vskutku nelehkým úkolem je, všechny je nalézt, tedy odhalit. Procházejte tedy jednotlivými poschodími vašeho domu, hledejte aktivní předměty, které sbírejte do inventáře, odkud je zpětně používejte na správné aktivní předměty v jednotlivých poschodích. Nepřehlédněte ani zlaté mince, kterých je v domě celkem deset, ty jsou také součástí vašeho pátrání a snahy, vězte, že štěstěna přeje jen hodně trpělivým.

Lucky Crab - šťastný krab Lucky Crab - šťastný krab
(flash / logick / 4475  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve skutečně zdařilé a výborné logické hříčce, nazvané "Lucky Crab", což znamená v naší mateřštině „Šťastný krab“, bude vaším úkolem pomoci velice roztomilému krabovi posbírat jeho ztracené perly. Krab si perly pečlivě a velmi dlouho sbíral, ale jednoho dne se znenadání kolem jeho příbytku prohnal silný podmořský vír a všechny perly se rozkutálely po mořském dně do všech stran. Pomozte nebohému a nyní tedy velice smutnému krabovi získat nazpět jeho drahocenné, ztraceném perly tím, že projdete všech dvacet herních levelů a v nich do jedné posbíráte všechny ztracené perly. Kraba můžete podle potřeby umístit do vzduchové bubliny a díky tomu se bude moci vznášet ve vzduchu. Pokud se vám v každém kole podaří posbírat všechny tři perly, tak se toto určitě velice pozitivně projeví na vašem bodovém ohodnocení.

Cut the Monster - likvidujte monstra Cut the Monster - likvidujte monstra
(flash / logick / 5151  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní, vskutku zdařilé, akční logické hře, nazvané „Cut the Monster“, se ocitnete ve velice podivném a kuriózním světě, který je osídlený prapodivnými tvory rozličných tvarů a barev. Obsluhujte kolosální laserový kanón a v každém kole se bez milosti vypořádejte se všemi zlolajnými monstry, která svojí přítomností obsadila celé herní území. Na začátku každého z celkem dvaceti osmi levelů, seřazených vzestupně podle obtížnosti, uvidíte v herní krajině rozmístěný určitý počet monster a vaším úkolem bude přesně namířit laserový kanón a odstranit z hrací plochy všechny tyto barevné potvory. Snažte se získat co nejvíce drahocenných žlutých hvězd, které se na hrací ploše nacházejí. Kromě laseru využívejte i toho, že některými předměty můžete v tomto herním světě chytlavé kratochvíle, taktéž i pohybovati do všech stran.

Gravitum - unikejte pronásledovateli Gravitum - unikejte pronásledovateli
(flash / logick / 4183  zobrazen / oblbenost 64%)

„Gravitum“je skutečně výborná postřehová hra, která naprosto dokonale prověří vaši bystrost a rychlou orientaci po celé hrací ploše. Přesto, že jsou pravidla hry velice jednoduchá, jedná se o velmi zábavnou a chytlavou online hru. Cílem hry je utíkat s podivným panáčkem, majícím modré vlasy, před rytířem, který jej pronásleduje. Probíhejte tedy po hrací ploše a překonávejte veškeré překážky a nástrahy herního světa tak, že budete v pravou chvíli a na pravém místě, zavčas měnit panáčkovu gravitaci. Pokud vás rytíř dostihne, nebo sami spadnete mimo hrací plochu, začínáte hrát od posledního auto uložení. Hra však nemá žádný konec a jedná se tedy o to, jak dlouhý časový úsek vydržíte zůstat na živu. Vámidosažené výkony můžete, pokud tudíž chcete, porovnat s jinými hráči v „Highscores“, které najdete v hlavním menu.

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)