HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - adventury (94)


Letter mania - posedlé dopisování Letter mania - posedlé dopisování
(flash / adventury / 4241  zobrazen / oblbenost 64%)

V této hře ovládáte malého skokana, čeká na vás šestnáct kol, tedy stejný počet různých prostředí. Vaším úkolem je přeskakovat po plošinkách, vyhýbat se všem nepřátelům, usilujících o váš život, kterých na počátku obdržíte stejný počet, tedy tři. Sbírat musíte v libovolném pořadí jednotlivá písmenka, ale to vše v přísně stanoveném časovém limitu. Pokud narazíte na nepřítele, ztrácíte jeden život, totéž se stane, jestliže vám uběhne předčasně časový limit. Pakli ztratíte všechny životy, začínáte kolo znovu, jestli se vám ovšem podaří včas posbírat všechna písmenka, postupujete do dalšího kola, na které získáte heslo, takže při novém spuštění hry stačí heslo zapsat a nemusíte stále začínat znovu. Hezká grafika, dobrý nápad, vyzkoušejte si hru.

Scooby-Doo. River Rapids Rampage Scooby-Doo. River Rapids Rampage
(flash / adventury / 11280  zobrazen / oblbenost 63%)

Adventury abyste hledali mezi freeware takřka lupou, tím méně jich ještě je v kategorii online. Dnes vám ale jednu takovou nabízíme, i když vás musím upozornit, že se jedná jen o reklamní verzi, neboť za celou hru byste museli vyklopit nějaké to EURO. Přesto jsem přesvědčena o tom, že adventuristy i tato okleštěná verze uspokojí, neboť je nutno, zejména v její první části hodně přemýšlet. Po grafické stránce nelze hře vůbec nic vytknout, ručně malované scény přímo srší vtipností, je i skvěle ozvučena, takže přestože je velice kraťoučká, za zahrání rozhodně stojí. Pokud byste ovšem měli zájem, je možno na homepage autorů hru zakoupit celou, snad se vám ta malá investice vyplatí.

Franks Adventure 3 - Frankovo dobrodružství Franks Adventure 3 - Frankovo dobrodružství
(flash / adventury / 5117  zobrazen / oblbenost 64%)

Projděte s malým Frankem celé městečko, s každou postavičkou si promluvte, získávejte co nejvíce bodů, které zastupují ve hře peníze, za které si můžete v obchodech nakoupit spousty věcí, nebo se pořádně rozšoupnout. Tak se dostanete i do herny, kde si můžete zahrát i videohry na hracích automatech, zkrátka a dobře, v této skvělé adventuře na vás čeká, sice na první pohled skrytých, více dalších her. Hra je skutečně velice povedeným dílkem, s roztomilou grafikou a vkusně zvoleným zvukovým doprovodem a nato, že je to „jenom“ online hra, má v sobě hodně vlastností, převzatých z PC adventur, dobře vymyšleným a originálně zpracovaným příběhem začínaje a dobrodružstvím konče.

Escape from Elm Street – únik z Jilmové ulice Escape from Elm Street – únik z Jilmové ulice
(flash / adventury / 5634  zobrazen / oblbenost 64%)

Žijete si poklidně v Elm Street, kde se nachází i neslavně proslulý dům Freddyho Kruegera. Na konci léta jste se dověděli jakýsi strašidelný, až hororový příběh o tom, co se v tomto domě mělo odehrát. Šlo však vesměs o pouhé povídání z druhé ruky, neboť se doposud nenašel nikdy, kdo by se odvážil do tohoto strašným tajemstvím opředeného domu vstoupit. Jednoho dne při cestě ze školy vaše zvědavost zvítězí nad těžko potlačovaným strachem, dodáte si odvahy a do domu, sice z roztřesenými koleny přece jen vstoupíte. Tak co si myslíte, jsou pověsti o tomto domě pravdivé, nebo je to vše jen pouze smyšlená legenda? To už zjistíte sami, pokud se v této adventuře pustíte do pátrání. Celá hra působí velice staticky, kreslená grafika je průměrná, snad vás ale zaujme alespoň pointa hry.

Red Devil 2 – Červený ďábel Red Devil 2 – Červený ďábel
(flash / adventury / 4082  zobrazen / oblbenost 64%)

Vžijte se do postavy hezké, ještě školou povinné dívenky, která se takhle jednou vrací ze školy a co to nevidí? Na obloze se objevil podivný svítící bod, který se rychle přibližoval k jejímu domečku, aby se z něj nakonec vyvrbil létající talíř, který vletěl přímo dovnitř domu. V domečku tedy nyní máte velice protivného Ufona a vaším úkolem tudíž bude tohoto prevíta vystrnadit. Jedná se o docela hezkou adventurku se vším všude, co k tomu žánru patří, takže budete muset hovořit s různými postavičkami, hledat spousty předmětů a včas na pravém místě je použít. Hra není nikterak lehká, ale při trošce představivosti ji zcela určitě dohrajete, jen si vše důkladně nastudujte v menu hry.

Arrival In Hell - příchod do pekla. Arrival In Hell - příchod do pekla.
(flash / adventury / 4199  zobrazen / oblbenost 64%)

Adventury patří rozhodně k velice oblíbeným žánrům a kategoriím všech her a najde-li se nějaká i v oblasti online, potom vám ji velice ráda nabídnu, zvláště tehdy pak, jedná-li se o hru dobře vymyšlenou a zpracovanou, což dnešní hra rozhodně je. Ocitnete se v roli vězně číslo 302 ve vlastní cele a hned na počátku zjistíte, že ve věznici není vše v normálních kolejích, ale řádí tady nějaké bestie, které si rády smlsnou i na dozorcích. Jedná se o typickou adventuru „click and point“, takže si zcela vystačíte s vaší myší. Sbírejte do inventáře všechny předměty, používejte je na aktivní místa na hrací ploše, můžete si je i prohlížet, pohovořte si se všemi postavami, které po cestě potkáte a proberte s nimi všechny nabídnuté možnosti rozhovorů. Adventuru má téměř hororový námět, příznivci těchto her si na ní rádi „smlsnou“.

Haunted house - strašidelný dům. Haunted house - strašidelný dům.
(flash / adventury / 5343  zobrazen / oblbenost 63%)

V oblasti online je adventur pohříchu až příliš málo a ještě méně je jich vydařených tak, jako ta dnešní, kterou vám nabízíme. Jistě jste již uhodli podle názvu sami, že se ocitnete ve strašidelném hradu a v roli kostlivce v kostýmu šaška, budete muset procházet postupně všemi komnatami a hledat, ovšem především sbírat různé předměty, abyste se dostali do dalších komnat. Jen namátkově uvedu například třeba klíče ode dveří, sendvič pro vězně, abyste ho zatížili a on vám potom otevřel cestu dál, splnit sny drakovi a vyhýbat se vás zraňujícím objektům, jakým je mimo jiné kočka. Sbírejte cukrovinky, ty vám dodávají zpět ztracené zdraví a pokračujte stále vpřed vstříc novým a překvapivým nálezům v dalších komnatách. Graficky hezky zpracovaná hra je doprovázena i hudbou a zvukovými afekty.

Arcane - Episode 5 - Tajemno 5. Arcane - Episode 5 - Tajemno 5.
(flash / adventury / 6552  zobrazen / oblbenost 63%)

Takže se nacházíte právě uprostřed celého seriálu. Spusťte hru, prolistujte se textovými dialogy a držte si klobouky, právě znovu začínáme. Zatím co se Prescott s Ophelií pokouší čelit dalším nebezpečím, které na ně číhá ve vlaku, doktor. MacDermoth se vydává za svým přítelem, od něhož právě obdržel dopis. Po příjezdu se však dozví, že mu jeho dlouholetý přítel žádný dopis neposlal, neboť ani nevěděl, že nyní již dlouhodobě žije v Anglii. Gregor mu přesto řekne o podivných událostech, které se v Londýně kolem nich odehrávají. Doktor Smith mu velice pozorně naslouchá a poté mu chvějícím se hlasem nabídne pomoc. Když se konečně znovu objeví, vypadá skutečně prapodivně. Dá vám lístek s číslem exponátu ve své sbírce a odebírá se do pracovny. Teď už je to opět, ostatně jako vždy, celé ve vašich rukách.

Arcane - Episode 3 - Tajemno 3. Arcane - Episode 3 - Tajemno 3.
(flash / adventury / 6042  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní, už tedy třetí epizoda navazuje na vaše pátrání z prvního dílu. Přes kanalizační systém jste se v roli Prescotta dostali k přístavům, kde jste si všimli lidí, kteří na loď dopravují prapodivný náklad. Nemůžete to přece nechat bez povšimnutí a rozhodnete se to tudíž blíže prozkoumat. Poté, co se dostanete na loď, potom teprve začíná to pravé a nefalšované dobrodružství. Zjistíte, že nápad z bližším prozkoumáním lodi nebyl vůbec špatný, ale zároveň se ujistíte v tom, že se na lodi děje něco hodně nekalého. Posádka totiž vyzvedla ze dna moře podivný artefakt. Samozřejmě, že darebákům nesmíte tento poklad ponechat, aniž byste jej sami neprozkoumali. Jak to uděláte, to už je ovšem úkol, který nebude snadné vyřešit a poradit si se vším musíte opět zase jen sami. Tak copak, jste ochotni všechno prozkoumat?

Arcane - Episode 6 - Tajemno 6. Arcane - Episode 6 - Tajemno 6.
(flash / adventury / 5817  zobrazen / oblbenost 64%)

Takže celý hororový příběh nám začíná pomalu, ale jistě gradovat, rozuzlení se nezadržitelně blíží. Zatím však na vás čekají další nová dobrodružství a řešení hádanek a tajů. Gregor se totiž vrátil od svého přítele zpět do Londýna, kde se všichni opět znovu shledávají. Usoudí, že si od těchto podivných událostí alespoň na malý okamžik odpočinou a přijmou pozvání od baronky Von Arburg. Po příjemné cestě a skvělé večeři, kterou pro ně nechala baronka připravit, ji Gregor začne vyprávět o podivných událostech, které se nyní odehrávají. Von Arburg tedy navrhne uspořádat seanci a zjistit odpovědi na jejich otázky v jiné, tedy duchovní sféře, ale něco se však zcela nečekaně zvrtne. Zdá se, jako by se úplně zastavil čas a jediný z nich, který není pod vlivem tohoto úkazu, je Ophelie, všechno se tedy zas začíná zamotávat.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)