HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - adventury (94)


The Great House Escape - veliký únik z budovy. The Great House Escape - veliký únik z budovy.
(flash / adventury / 5437  zobrazen / oblbenost 64%)

Hry na téma „Escape“, tedy „Únik“, jsou skutečně věčným a navíc i velice vděčným tématem autorů freeware a online. Není čemu se divit, utíkat se dá před ledasčím a tato možnost tedy doslova autory her fascinuje a inspiruje v jejich tvorbě. Uniknout lze například z vězení, před Zombiemi, z jeskyní, z bludišť, zkrátka odevšad, kam vás autoři hry zavřou. Jen se podívejte na naše stránky a zadejte heslo do kolonky „Vyhledat“ právě „Escape“ a ihned zjistíte, že na téma „Úniky“ tam nejdete nemálo her. V dnešní hře jste se však nějakým nedopatření ocitli ve strašidelném domě, odkud zdánlivě není úniku. Hledejte tedy předměty ve všech místnostech, sbírejte je a kombinujte, používejte na jiné, jen tak se vám může podařit z domu prchnout. Nevíte jak dál? Potom klikněte v menu na „Walkthrough“, je tam připraven videonávod.

Escape Detention - útěk z vyučování. Escape Detention - útěk z vyučování.
(flash / adventury / 5782  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o zábavnou logickou hříčku, která je typickou „click and point“ agenturou a rozhodně potěší všechny ty z vás, kteří jsou ještě povinní školní docházkou. Jistě i některého z vás bude zajímat, co se dá udělat ve škole při vyučování, když se počnete ve vyučovací hodině nudit. Tato hra vám tedy dává návod, i když v praxi vám ho rozhodně nedoporučuji si vyzkoušet, jak utéci ze třídy tak, abyste se mohli věnovat místo nudného vyučování hrám, sportu, či jakékoliv jiné zábavě. Ve hře tedy musíte, ostatně jako v každé jiné agentuře, hledat skryté aktivní předměty, ty potom přetáhnout do vašeho inventáře a používat je na jiné předměty na hrací ploše. Graficky velice hezky ztvárněná hra vás určitě pobaví, zajímavý a neotřelý je i její námět, jenom vás znovu snažně prosím, ve vaší škole a ve třídě podobné věci rozhodně nezkoušejte.

Tthe Great Indian Honeymoon - skvělé indiánské líbánky. Tthe Great Indian Honeymoon - skvělé indiánské líbánky.
(flash / adventury / 4809  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes vám nabízíme hru, která tak trochu paroduje indiánský sňatek, nebo chcete- li, sňatek po indiánsku. Nastal tedy čas na to, abyste si začali prožívat první manželské líbánky, no novomanželka je stydlivá a čumilů je kolem nežádoucí počet. Jak to tedy všechno udělat, abyste si mohli v klidu a soukromý prožít ty sladké chvíle líbánek? Musíte se zbavovat postupně všech vašich příbuzných, ne je vraždit, to se přece v lepších rodinách nedělá, ale musíte na ně vymyslet nějakou tu pádnou a neokoukanou lest. Vše je tedy jen a jen ve vašich rukách, lépe řečeno vše záleží na tom, jak rychle pracují vaše mozkové závity, neboť na přemýšlení mnoho času nemáte, jste tlačeni časovým limitem a vaše snaha je oceňována bodováním. Některé aktivity mohou být spuštěny jen kliknutím na dva předměty, jiné ukládáte do inventárního panelu.

Randys Jail Break - komplikovaný útěk z vězení. Randys Jail Break - komplikovaný útěk z vězení.
(flash / adventury / 4868  zobrazen / oblbenost 64%)

Hru začínáte hrát samozřejmě v cele tohoto masového vraha, je to velice malý prostor a na první letmý pohled se vám může zdát, že tady toho mnoho nepůjde udělat. Jak první zdání může klamat, se přesvědčíte sami, neboť budete muset vzít „rozum do hrsti“ a jistě uhodnete sami, že vaším prvním důležitým úkolem je dostat se ven z vězeňské kobky, což ovšem ještě není moc složité. Později na vás bude čekat i nutnost vyřešit víceméně složitější problémy, což ovšem také není nic nového, neboť s podobnými úkoly se setkáváte i v každé jiné adventuře. Rozhodně vás zaujme nejen příběh samotný, ale i skvostná ručně kreslená grafika, připomínající silně „komiksové“ kresby ze známých časopisů. Jistě oceníte i textový doprovod, texty jsou v angličtině, ale i neznalci angličtiny si mohou adventuru vyzkoušet.

Escaping Paris 2 - útěk z Paříže. Escaping Paris 2 - útěk z Paříže.
(flash / adventury / 6466  zobrazen / oblbenost 64%)

„Escaping Paris 2“ je prvním pokračováním docela zajímavé adventury „Escaping Paris 1“ a jak je vidět i zde, Paris Histon se opět ocitla v nesnázích. V předcházejícím díle se jí, pokud jste i tento první díl ovšem odehráli, podařilo uprchnout z vězení, ale jak už to v životě bývá, na jejím útěku ji porazilo auto a tak tato nešťastnice opět nakonec skončila ve vězení. Jak tvrdí autoři hry samotní, první díl měl u hráčské veřejnosti až nečekaný a nepředpokládaný ohlas, což tyto vývojáře nejen potěšilo, ale zároveň se to stalo motivací k vytvoření tohoto dalšího pokračování. Paris Histon tedy bude opět potřebovat vaší pomoc, budete ji muset provádět po všech místnostech a sbírat aktivní předměty, které tak dostanete do lišty vpravo na hrací ploše. Berte však na vědomí, že dostat vaši hrdinku z vězní není tak docela jednoduché.

EscapeArtist - mistr v útěcích. EscapeArtist - mistr v útěcích.
(flash / adventury / 5219  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes vám tedy opět nabízíme jednu velice vydařenou a výborně hratelnou adventuru, kterých je v oblasti online skutečně velmi málo, abyste je snad na Internetu hledali pomocí lupy, i tak jich je jako onoho příslovečného šafránu. Přesto se mi opět podařilo jednu nápaditou najít a tak ji vám všem nabízím k zahrání. Je velice zajímavá tím, že se vlastně z této hry musíte dostat ven na „světlo boží“ a to velice originálním způsobem. V posledním, tedy výchozím levelu je na stěně torzo obrazu, který musíte doplnit o chybějící části. Ty tedy musíte hledat ve všech lokacích, kterými postupně procházíte, prohledávat skulinky, dokonce si namalovat klíček, prostě hledat a hledat, dokud nenaleznete všechny chybějící segmenty obrazu, které nakonec musíte do něj vložit a tak si otevřete východ. Jednoduché? Ale naopak, vůbec ne!

Sea Scape - hledání pokladů. Sea Scape - hledání pokladů.
(flash / adventury / 7259  zobrazen / oblbenost 64%)

„Seascape“ je skutečně vydařená a krásná hra s dokonalou trojrozměrnou grafikou, která jistě potěší všechny příznivce a milovníky logických her a také adventur. Po spuštění hry se budete potápět pod mořskou hladinu a musíte sbírat všechny předměty, které se na mořském dně nacházejí a sebrat je lze. Rozhlížejte se proto pečlivě okolo a sbírejte všechny cenné předměty, přitom i řešte menší hádanky a nalézejte tak ukryté poklady. Pořiďte fotografie mořského života a vydělejte si tak nějaké peníze navíc, používejte inventář, kliknutím na „I“ vpravo nahoře na hrací ploše Po splnění všech hlavních úkolů se vynořte na hladinu, což vám hra sama nabídne v podobě šipky, ukazující nahoru, ocitnete se tak znovu na lodi a otevře se vám další lokace a vy se opět potopíte a hledej dál, takže se potopějte, poklady už čekají.

Mystic Hunter - mystický lovec. Mystic Hunter - mystický lovec.
(flash / adventury / 5237  zobrazen / oblbenost 64%)

Ohromné poklady jsou skryté v tajemném zámku, objasněte tedy v této hře všechna tajemství, která se skrývají uvnitř strašidelného zámku. Prozkoumejte všechny skulinky, kouty i každý zaprášený šuplík, neboť třeba právě v něm bude ukrytý klíč k zamčeným dveřím, nebo amulet, kterým budete moci vstoupit do tajných chodeb, nebo některá z jiných věcí, které se vám budou ve hře hodit. Do hrůzostrašného zámku jste vstoupili ve snaze objevit tři záhadné artefakty, které prý mají magickou moc. Jedná se o dračí medailon, prastarou tajemnou listinu a mystickou vázu. Hra Mystic Hunter rozhodně nezklame hráče, kteří se rádi zúčastní napínavých dobrodružství spojených se záhadnými událostmi, které se dějí v bezprostředním okolí. Pořádně se soustřeďte, aby vám při vašem hraní neunikla ani nejmenší maličkost.

Nightmare House - v domě nočních můr. Nightmare House - v domě nočních můr.
(flash / adventury / 6975  zobrazen / oblbenost 64%)

V oblasti freeware a online her najdete i takové, při jejichž hraní vám naskakuje husí kůže na zádech, pokud se vám ještě navíc neobjeví na čele studený pot. K takovým patří bezesporu i dnešní hororová adventura, však také, pokud ji chcete začít hrát, musíte se do příslušné kolonky zapsat nejen jménem, ale do druhé pod ní i datem vašeho narození, z čehož vyplývá jediný závěr, hráčům do osmnácti let vstup do hry je zakázán. Však pak na vás ve hře čekají mnohá překvapení, nebudu vám toho moc prozrazovat předem, ale viděli jste už někdy, pokud jste se zapsali vaším skutečným jménem, vlastní náhrobní kámen? Pohybovat se tedy budete v hrůzostrašném domě, sbírat ostatně jako v každé adventuře musíte spousty předmětů a používat je na správném místě, vše je okořeněno pochmurnou hudbou a kvílením.

Submachine - obtížní východ Submachine - obtížní východ
(flash / adventury / 5518  zobrazen / oblbenost 64%)

Submachine je krátká adventura od polského autora Mateusze Skutnika s velice zajímavou zápletkou. Vaším úkolem je najít cestu ven z téměř strašidelného až hororového komplexu temných podzemních místností, plného roztodivných strojů. Bude vaše touha po svobodě tak silná, že překoná všechny nastražené problémy? Nebo zůstanete v tomto ponurém prostředí až do smrti? To vše záleží jen na vás a na vašem logickém myšlení. Je zřejmé, že stroje bude nutno nějak zprovoznit, odstranit poruchy a závady a najít spousty předmětů, které je nutno použít jinde na správném místě. Grafika hry je taková, jaká je, nic víc by se s ní očividně nadělat nedalo, je kreslená a není na ní co vylepšovat, platí pro ní známé, že „účel světí prostředky“. Pochmurnost celého prostředí pak podtrhuje ponurá doprovodná hudba.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)