HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - adventury (94)


Earl Grey - ve strašidelném hradu Earl Grey - ve strašidelném hradu
(flash / adventury / 4403  zobrazen / oblbenost 64%)

Strašidelný hrad, podivná historie, v níž se nachází i známé hradní strašidlo Ruprecht a váš hlavní hrdina, jehož úkolem je v roli podivného listonoše, doručovat zprávy do jednotlivých hradních komnat. Jedná se o typickou adventuru „click and point“, která rozhodně potěší, pobaví a zaujme zejména příznivce podobných agenturních her. Hry rozhodně nepatří k těm nejlehčím, zato však určitě k těm zcela vydařeným, všechny dialogy jsou však vedeny formou textů bohužel v anglickém jazyce, přesto se ani vy, kteří tento germánský jazyk neovládáte, nedejte od hraní odradit, hra skutečně za zahrání stojí a při troše fantazie se dá dohrát i vám do zdárného konce, kde na vás čeká překvapení a rozuzlení celého dobře vymyšleného příběhu. Hledejte tedy předměty, sbírejte je a používejte na správných místech a úspěch se určitě dostaví.

Andy Aztec Treasure - za poklady Aztéků Andy Aztec Treasure - za poklady Aztéků
(flash / adventury / 5437  zobrazen / oblbenost 64%)

Malý blonďatý hrdina, tedy klouček Andy se vydal z touhy po dobrodružství, samozřejmě i po zbohatnutí, hledat poklad Aztéků, jenž se podle pověstí nachází v jednom z tajemných chrámů, nacházející se uprostřed deštných pralesů. Pomozte tudíž Andymu naplnit jeho touhu a nalézt truhlici s drahocenným pokladem. Prohledávejte stále celé okolí každé lokace, všude se totiž nalézají předměty, které je možno využít pro další postup ve hře. Vše totiž nepůjde ji od počátku, jako po másle, hra si vyžaduje notnou dávku trpělivosti. O to větší však budete mít radost, až se vám podaří najít bájný aztécký poklad obrovské hodnoty. Velice hezká hra si rozhodně zaslouží vaší pozornosti, i když skutečně nepatří právě k těm nejlehčím. Podaří se vám projít tímto tajemným chrámem a získat v hře pro Andyho zlatý, třpytivý poklad?

Dinx – School Spirit - školský detektiv Dinx – School Spirit - školský detektiv
(flash / adventury / 4144  zobrazen / oblbenost 64%)

když tak na první pohled skutečně vypadá. Tohoto si je vědom i ředitel školy pan Dickerson, který ho ve hře „Dinx – School Spirit“ pověřil nelehkým úkolem a to vyšetřováním ztráty cenné školní trofeje, tedy poháru. Tak Mládenec jménem Dinx, se kterým se v dnešní adventuře ztotožníte, není žádný blbeček, i copak, domníváte se, že tenhle chlapík v modrých riflích a oranžovém tričku se tohoto úkolu zhostí, anebo zcela propadne a pana ředitele zklame? To ovšem samozřejmě nezáleží jenom na něm, ale především na vás, kteří ho celou hrou povedete a pečlivě prohledávejte každý kout školní budovy, sbírejte veškeré důkazy a pomůcky a tak rozplétejte nitky tohoto skutečně zapeklitého případu, jehož vyřešení by dalo zabrat i těm nejslavnějším a nejznámějším detektivům na celém světě, zařaďte se tedy s vervou mezi ně.

Escape the Toy Factory - únik z továrny Escape the Toy Factory - únik z továrny
(flash / adventury / 6155  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavnímu hrdinovi vydařené hry „Escape The Toy Factory“ se dnes stala nepříjemná a nebezpečná příhoda. Zvrhlý doktor Minstrel ho unesl a uvěznil v továrně na výrobu hraček. Život ubohého mládence skutečně visí na vlásku, protože zvrácený vědec má jen ty nejtemnější úmysly a nezastaví se před ničím. Aby měl jistotu, že mu jím lapená oběť neuteče, dal jí na nohy řetězy. Vžijte se tedy do role uvězněného mládence, zmobilizujte své myšlení a zkuste uprchnout z temného žaláře, ve kterém váš život mimo úchylného doktora ohrožuje i řádně přetlakovaný kotel, hrozící zničujícím výbuchem. Pokud ve svém snažení o útěk selžete a nepřijdete na způsob, jak se dostat ze sklepních prostor strašidelné továrny, šílený doktor Minstrel dosáhne svého úmyslu a vyrobí i z vás taktéž hračku. Návod k této hře lze nalézt na Abecedě her.

Miley Cyrus Rescue - zachraňte Cyrus Miley Cyrus Rescue - zachraňte Cyrus
(flash / adventury / 4512  zobrazen / oblbenost 64%)

Čaroděj v černém cylindru, to je hlavní záporná postava adventury Miley Cyrus Rescue, nemá vůbec žádné má pochopení pro současnou americkou populární kulturu, se proto rozhodl, že unese populární herečku a zpěvačku Miley Cyrus. Jediný, kdo může nebohou superstar vysvobodit ze spárů nevyzpytatelného černokněžníka, je Cody Jones, synovec známého Indiana Jonese. Přijměte tedy roli tohoto statečného dobrodruha a vydejte se na strastiplnou cestu, jejímž cílem je záchrana popové hvězdy. Proradný kouzelník vězní bezbrannou Miley v hollywoodském komplexu „Pisney Studios“, uvnitř kterého vás čeká nejedno nepříjemné překvapení a osud vaší záchranné mise bude často na vážkách. Proto seberte vaše síly a vězte, že nesmíte v žádném případě zklamat, neboť jen a jen na vás závisí život hvězdy Miley Cyrus.

War Face - tvář zabijáka War Face - tvář zabijáka
(flash / adventury / 4631  zobrazen / oblbenost 64%)

Warface je velice skvělá střílečka s fantastickou grafikou s mnoha přidanými agenturními prvky. V pozadí hry hraje rocková hudba. Používejte v této hře taktiku, protože může se taky stát, že vlezete do místnosti, kde bude plno nepřátel a vy je prostě nestihnete zabít. V této hře budete muset osvobodit slečnu z doupěte, ve kterém se necítí dvakrát nejlépe, což ihned to poznáte v ukázce. Vaším úkolem tedy bude, zabít všechny tyto zlé může, protože její šéf je sprostý překupník drog. Používejte strategii a než zaútočíte, tak si to vždy raději velice důkladně promyslete. Pokud ve hře nebudete vědět, jak dál, klikněte po spuštění hry na „Walkrough“ a ukáže se vám anglický návod, který je dokonce doplněn o videa, takže pokud nevíte jak dál a neumíte anglicky, stačí si jen postupně prohlédnout vždy jenom to příslušné video.

Mystery Hunter - tajemný hledač pokladů. Mystery Hunter - tajemný hledač pokladů.
(flash / adventury / 9327  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o logickou adventuru, ve které budete hledat poklad v kobkách Hamunaptry. Najděte tedy pomocí různých nástrojů skryté tvary, abyste mohli projít dveřmi a pokračovat dál v hledání zlatého pokladu v kobkách. Skryté tvary musíte tedy různými způsoby a rozličnými nástroji dostat z hrací plochy do knihy, kde máte tyto hledané tvary znázorněny prázdnými ikonkami. Je tedy nutno předměty sbírat, obmalovávat je, zkopat krumpáčem, nebo popíchat dýkou. Pokud naleznete všechny požadované předměty a vložíte je tak do knihy, tato počne blikat, což je pro vás znamením, že můžete projít dveřmi do další kobky, kde se všechno opakuje. Na vyřešení úkolu však máte pevně stanovený časový limit, pokud to v něm nezvládnete, uhoříte. Nemusíte začínat však od začátku, ale od kobky, v níž jste uhořeli.

Retardo and the Iron Golem - Retardo a železný Golem. Retardo and the Iron Golem - Retardo a železný Golem.
(flash / adventury / 4934  zobrazen / oblbenost 64%)

Mocný kovový Golem obtěžuje obyvatele odlehlé části království. Král tomu jeho počínání potřebuje učinit přítrž, ale nemůže najít nikoho dostatečně pošetilého, nebo tak statečného, by se Golemovi postavil a tak se tohoto nelehkého úkolu chopí Retardo, se kterým se ve hře ztotožníte a povedete ho stále vpřed, přičemž budete muset odstraňovat překážky y zábrany, rafinovaně likvidovat všechny nepřátele pomocí klikání na různé aktivní předměty na hrací ploše. Za úspěšné provedení úkonů, vyřešení úkolu a zbavení se na vás číhajících nepřátel, potom získáváte body k dobru, vždy nejdříve posbírejte všechny houbičky, jejichž sběr vám navyšuje vámi získané bodové skóre, vaše odměna bude svatba s princeznou z Moronia. Jedná se skutečně o vydařenou logickou adventuru, u níž se pobavíte a procvičíte vlastní mozkové závity.

Stone Age Sam - příběh z doby kamenné. Stone Age Sam - příběh z doby kamenné.
(flash / adventury / 5317  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o první díl hry, kterou jsme vám nabídli před několika dny. Samozřejmě i zde musíte přežít v době kamenné jako pravěký člověk jménem Sam a pomozte mu uspět. Opět si procvičte vlastní mozkové závity a doveďte tohoto domorodce Sama do jeho cíle pomocí různých logických kroků a sbírání různých předmětů. Pomozte pravěkému člověku ochránit jeho rodinu před nepřízní pravěkého světa. Začátek hry se vám může jevit jako velice snadný, ale s postupem do dalších kol se obtížnost hry podstatně zvyšuje a nároky na rychlost a přesnost vašeho rozhodování se postupně zvyšují. Hra patří do kategorie adventur, kterých rozhodně v oblasti online her nenaleznete mnoho, využijte tedy této námi nabídnuté příležitosti a vyzkoušejte si tak vaše schopnosti při řešení nelehkých úkolů, které na vás čekají, Sam vám bude vděčný.

Stone Age Sam 2 - dobrodružství pravěkého Sama. Stone Age Sam 2 - dobrodružství pravěkého Sama.
(flash / adventury / 4876  zobrazen / oblbenost 63%)

Přežijte v době kamenné jako pravěký člověk jménem Sam. Klikejte na předměty, řešte problémy ve správném pořadí a pomozte Samovi uspět. Klikejte na všechno, ale buďte opatrní. Procvičte si vlastní mozkové závity a doveďte tohoto domorodce Sama do jeho cíle pomocí různých logických kroků a sbírání různých předmětů. Pomozte pravěkému člověku ochránit jeho rodinu před nepřízní pravěkého světa. Začátek hry se vám může jevit jako velice snadný, ale s postupem do dalších kol se obtížnost hry podstatně zvyšuje a nároky na rychlost a přesnost vašeho rozhodování se postupně zvyšují. Hra patří do kategorie adventur, kterých rozhodně v oblasti online her nenaleznete mnoho, využijte tedy této námi nabídnuté příležitosti a vyzkoušejte si tak vaše schopnosti při řešení nelehkých úkolů, které na vás čekají.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)