HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - adventury (94)


Monster Hunters - Phineas a Ferb v akci Monster Hunters - Phineas a Ferb v akci
(flash / adventury / 5312  zobrazen / oblbenost 64%)

Dva hlavní hrdinové skvělé adventury „Monster Hunters“ se nazývají Phineas a Ferb. Jsou to veselí a velice legrační kumpáni, kteří se většinou jen tak becélně poflakují a dělají různé vylomeniny. Jednoho dne se však nešťastnou náhodou přimotají k intergalaktické bráně, která je zavede do pohádkového světa. V něm zuří boj mezi hodnými pohádkovými bytostmi a šíleným vědcem, který se snaží přesvědčit nejrůznější pohádková monstra, aby mu pomohla ovládnout tento fantastasmagorický svět. Tomuto se snaží zabránit odvážný ptakopysk, kterému zdárně sekundují právě zmínění hrdinové Phineas a Ferb. Sbírejte předměty do vašeho inventáře a snažte se je používat v ten správný okamžik. V každém zákoutí se může skrývat něco, co lze moci použít. Jedná se o veselou a typickou click&point sdventuru, která vás rozhodně zaujme.

Totally Odd - podivný a zvláštní Totally Odd - podivný a zvláštní
(flash / adventury / 3873  zobrazen / oblbenost 64%)

V této skutečně vydařené a výborné adventuře budete pomáhat poněkud velice zvláštní, z plastelíny vytvořené postavičce dostat se do dalších levelů. Postupně tedy klikejte na různé předměty a určitě najdete to správné řešení. Zahrajte se v plastelínovém světu a doveďte vašeho hrdinu až do cíle. Dávejte si ale veliký pozor, na co mačkáte, protože je na vás připraveno mnoho pastí a nástrah. Prožijte tudíž veliké dobrodružství v plastelínovém světě. Vypadá zde všechno nevinně, ale můžete přijít o život hned na samém začátku. „Totally Odd“ je klasická point and click adventura ve stylovém grafickém kabátku, navíc úplně neobvyklá logická klikací adventura s hezkou, stylovou grafikou. Hlavním hrdinou příběhu je plastelínový panáček, který má na starosti udržovati v chodu domácnost svého velice rozsáhlého příbytku.

Justin Bieber Saw Game - Justin a Gomez Justin Bieber Saw Game - Justin a Gomez
(flash / adventury / 4340  zobrazen / oblbenost 63%)

Justin Bieber, oblíbená to hvězda mládeže na celém světě, se ocitnul ve velmi nepříjemné situaci. Byl unesen společně se svojí lepou přítelkyní Selenou Gomez krvelačným zloduchem z hororové série Saw. Podaří se vám tento hollywoodský pár ve hře „Justin Bieber“ z nesnází zachránit ze spárů zlotřilého zloducha? V tomto pokračování oblíbené série únikových adventur bude vaším úkolem sbírat různé předměty, pro které pak během vaší strastiplné pouti musíte najít uplatnění. Ve hře se vyskytuje také mnoho známých celebrit a oblíbených filmových, nebo seriálových postav. Popovídáte si s drsňákem Chuckem Norrisem, utkáte se na život a na smrt s boxerem Rocky Balboou a přelstíte namyšleného Supermana. Pokud se obrníte trpělivostí a každý krok ve hře předem promyslíte, poté vítězství bude vaše.

Transylvania - v sídle Drákuly Transylvania - v sídle Drákuly
(flash / adventury / 4211  zobrazen / oblbenost 64%)

Vydařená adventura, to je dnešní hra, která vás zavede do ponuré krajiny, v níž se nachází známý upír hrabě Drákula. Chudák pan Brambora se neprozřetelně vydal do této oblasti na cestu. Brzy se mu však porouchalo jeho auto a on zůstal sám napospas všem krvelačným bestiím, které v této krajině žijí. Pokuste se ho dostat z této krajiny živého a ve zdraví. Musíte ale využít váš důvtip a logiku myšlení, jen tak se dostanete dál. V každé lokaci se snažte najít správné předměty, na které musíte klikat myší a tak se posunout zase o lokaci vpřed. Často budete muset několika kliknutími spustit nejrůznější mechanismy, které vás přepraví do další lokace. Nejde sice o nic snadného, ale pokud budete mít dostatek trpělivosti, tak to s vámi dobře dopadne. Hra „Transylvania“ je vskutku skvělým logickým počinem, tedy hlavolamem.

Labyrint - napínavé dobrodružství Labyrint - napínavé dobrodružství
(flash / adventury / 4841  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o velice vydařenou adventuru, ve které si skutečně odpočinete, ano jedná se o hru s názvem „Labyrint“. Ztotožníte se v ní se sympatickým žlutým chlapíkem a prožijte napínavé dobrodružství ve vodě i na pevnině. Úspěšní však budete jenom tehdy, že prokážete dostatek fantazie, důvtipu a rychlé reakce. Bez těchto základních vlastností pro vás bude hra skutečně tvrdým oříškem, který jen tak nerozlousknete. Sami se totiž přesvědčíte o pravdivosti známého přírodního zákona o vývoji druhů, který říká, že na světě přežijí jen silnější, zatímco ti malí a slabí budou bez milosti pozřeni. Pokud nechcete skončit v poli poražených, budete se muset velmi snažit. „Labyrint“ představuje chytlavý druh adventury, který vás naprosto pohltí a vtáhne vás do hodně dobrodružného děje a nenechá vás, dokud celou hru nedohrajete.

The Pharaohs Tomb - ve faraonově hrobce The Pharaohs Tomb - ve faraonově hrobce
(flash / adventury / 4755  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se skutečně o vydařenou adventuru, která se odehrává ve faraonově hrobce. Zřejmě jste se dostali do této hrobky násilím, podivně na takovouto výpravu oblečeni, zcela určitě vaším motivem je obohatit se. Jak známo, tyto pradávné hrobky byla vždy jejich staviteli po uložení ostatků faraona dobře zabezpečeni proti vetřelcům, kteří by se je snažili vykrást, neboť k mrtvole faraona byly přikládány drahé poklady, jako zlato, peníze s jiné cennosti. Dokážete uniknout z tohoto strašidelného prostředí? Pokuste se tento úkol zvládnout co nejrychleji a bez újmy na zdraví. Sbírejte peníze, poklady a různé bonusy, pozor si dávejte na červené zraňující plochy, různou nebezpečnou havěť a na ostré bodce, vysouvající se z podlahy. Hra není tak zcela jednoduchá, nabízí vám tři módy obtížnosti, začněte tím nejlehčím, i tak dostanete dosti zabrat.

Otomaco - najděte bájné město Otomaco - najděte bájné město
(flash / adventury / 4907  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o napínavou adventuru, která vás pozve do tajuplného komplexu podzemních jeskyní, kde by se dle staré legendy, mělo prý skrývat bájné město Otomaco. Toto místo však je označováno za prokleté a většinu dobrodruhů, kteří se město pokusili objevit, čekala v jeskyních krutá smrt. Proto se obyvatelé údolí rozhodli uspořádat výpravu, která by měla zjistit, jak to se záhadným městem Otomaco doopravdy je. Vaši družinu tvoří skřet Gheri, který tam chce najít magické brnění, mnich Zeng by rád objevil ztracený papyrus tajného řádu, další účastník výpravy elf Elanti svůj záměr neprozradil. Podaří se vám tedy rozlousknout tajemství, nad kterým si lámalo hlavu mnoho dobrodruhů již několik staletí? Jestli se vám podaří nasbírat dost artefaktů, které poté správně použijete, dobře to dopadne. Nebojíte se? Tak potom vzhůru do jeskyň!

Sleep Walk - pomozte spícímu tučňáčkovi Sleep Walk - pomozte spícímu tučňáčkovi
(flash / adventury / 3653  zobrazen / oblbenost 64%)

O tučňáčcích, jinak velice milých a mnohdy i přítulných stvořeních, existují určitě spousty her. Většinou však z nich autoři freeware dělají „živé střely“, podobné hry totiž příliš ráda nemám, neboť zvířátka mám velice ráda, zejména mého malého pejska Aríčka, pročež mne zmíněné hry přímo popuzují. Doslovnou výjimkou je však dnešní hra „Sleep Walk, která je typickou adventurou „click and point“, v níž budete muset pomoci malému tučňáčkovi, který se ocitl bůhví proč, ve zcela neznámém a nehostinném prostředí, dostat se přes několik lokací domů a zalehnout do vlastní postýlky. Pokud tedy máte také rádi zvířátka a navíc i adventury, potrapte si tak trochu vlastní mozkové závity a pomozte tučňáčkovi dostat se domů a uložit se do jeho vytoužené postýlky, bude vám potom nadosmrti vděčný a na rozloučenou vám i radostně zamává.

Pig detective - prasátko detektivem Pig detective - prasátko detektivem
(flash / adventury / 3798  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě je vám velice dobře známo, že úhlavním nepřítelem myší, je kočka, která je s oblibou loví a spořádá. Ale slyšeli jste již někdy o tom, aby se prasátko snažilo ulovit kočku? Jestliže ne a velice bych se divila, kdyby tomu bylo právě naopak, pak si vyzkoušejte dnešní půvabnou hříčku a velice snadno zjistíte, že tomu tak skutečně může být. Prasátko se dnes totiž stalo detektivem a má za úkol opravdu chytit kočku. Co ale za tímto jeho úkolem skutečně vězí? Tento vskutku detektivní případ bude v kariéře detektiva z „Pig Detective“ ten nejpodivnější ze všech. O co se ve hře ale jedná a jak to všechno v dnešní malé adventuře dopadne, to už si zjistíte sami, pokud se do hry s vervou pustíte a dokončíte ji. Náš prasečí detektiv je skutečné „Eso“ a zdá se, že předčí svým "čmuchacím" uměním i detektiva Sherlocka Holmese.

Mini Scientist - zkušený vynálezce Mini Scientist - zkušený vynálezce
(flash / adventury / 4140  zobrazen / oblbenost 64%)

Ocitnete se v roli vědce vynálezce, který si sestavil kosmickou raketu, ve které se hodlá vydat vstříc Vesmírem, na dlouhou cestu na nejmenovanou planetu. Poté, co ji sestrojil, se vrátil domů, aby zabezpečil své obydlí a vzal si sebou to nejnutnější, co bude potřebovat a nyní se musí vrátit ke své raketě, nastoupit do ní a vydat se na cestu. Cestu k ní si však zabezpečil, aby se k ní nikdo nepovolaný nedostal, a právě v tuto chvíli se na scéně objevujete vy a je pouze na vás, zda mu pomůžete přes zabezpečovací zařízení, se k raketě vrátit. Klikejte tudíž na aktivní předměty, veďte ho stále vpřed, pomozte mu získat motor, jinak do Vesmíru samozřejmě neodletí. Pokud se vám to podaří, pak uděláte rozhodně radost nejen jemu, ale i sami sobě. Jedná se sice jen o krátkou, ale taktéž dobře a originálně vytvořenou dobrodužnou adventuru.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)