HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - adventury (94)


Small Town Detective - detektiv v akci Small Town Detective - detektiv v akci
(flash / adventury / 4271  zobrazen / oblbenost 64%)

„Small Town Detective“ je logická hříčka, která dozajista potěší všechny milovníky adventur, ve které budete muset vyřešit řadu víceméně složitých úkolů. Ujměte se tedy samozvaného soukromého detektiva jménem Pul, působícího v nejmenovaném americkém městečku. Vaším úkolem je projít všemi lokacemi, sbírat předměty a kombinovat je mezi sebou a tak nakonec nalézt unesenou redaktorku místního novinového plátku. Seznamujte se tudíž postupně se všemi okolnostmi a záhadami tohoto skutečně velice komplikovaného případu, s trpělivostí pak rozplétejte podivně zašmodrchané klubko záhad a udělejte všechno pro konečné vyřešení tohoto složitého případu. Vstupujte také do rozhovorů s obyvateli městečka, sbírejte všechny potřebné předměty, a zachraňte v této napínavé hře nadějnou, lotry unesenou novinářku.

Tony Crazy Escape - šílený úprk     Tony Crazy Escape - šílený úprk
(flash / adventury / 3228  zobrazen / oblbenost 64%)

V této vskutku vydařené adventuře, budete hrát za sympatického mladíka s tužkou za uchem, který se shodou nešťastných náhod ocitl v neznámém, a ne zrovna přátelském světě. Přijměte tedy nyní identitu tohoto jinocha jménem Tony a pokuste se z tajuplného světa uniknout zpět do našeho světa. Váš úkol ale avšak nebude vůbec jednoduchý, abyste se zvládli vrátit zpět, budete se muset vypořádat s veškerými nástrahami, které vám do cesty klade zlolajný čaroděj, disponující nadstandardními schopnostmi. Procházejte proto tímto nadpřirozeným herním světem, sbírejte užitečné předměty, vstupujte do interakcí s obyvateli neznámé krajiny a po dlouhé a strastiplné cestě doputujte až k záhadami obestřenému zámky, v němž dlí podlý čaroděj. Dokážete tudíž ve hře, typické adventuře „clik and point“, dojít až na její konec?

Zomboy - příběh chlapecké Zombie  Zomboy - příběh chlapecké Zombie
(flash / adventury / 3949  zobrazen / oblbenost 64%)

V adventuře nazvané jako „Zomboy“ dostanete jedinečnou příležitost prověřit úroveň vašeho logického myšlení a důvtipu. Ocitnete se v roli malého chlapce, který se z neznámých důvodů proměnil v Zombii s modrou kšiltovou čepičkou, s červeně planoucíma očima, který se ocitl v podivném světě, plném tajů a záhad. Procházejte s ním tudíž postupně všemi lokace, pohovořte s každou postavičkou, na kterou narazíte, tak budete získávat nové poznatky a zkušenosti. Sbírejte dostupné předměty do vašeho inventáře, kombinujte je mezi sebou a používejte je na aktivní místa na hracím poli. Poznávejte stále nové zákonitosti tohoto podivného světa a nenechejte se odradit prvními neúspěchy. Odvážně překonávejte všechny nástrahy a překážky, jen tato praxe vás může dovést k kýženému cíli, zbrklost se vám nevyplatí.

Larva Dream - velký sen housenky Marv  Larva Dream - velký sen housenky Marv
(flash / adventury / 3716  zobrazen / oblbenost 64%)

Každý z nás máme nějaký ten veliký sen, někdo menší, jiný velký, někomu se splní, většinou však tomu tak není. V dnešní adventuře bude vaším úkolem splnit velký sen malé housence jménem Marv, která má velké přání, spatřit svět z výšky, neboť doposud se jen plazila po zemi a tak toho mnoho nespatřila. Za tímto účelem, neboť má konstruktérské schopnosti, si chce vyrobit vrtulník, z kterého by si svět prohlédla z ptačího pohledu. Bude tedy jenom na vás samotných, jestli ji pomůžete tento její sen zrealizovat. Pomozte jí tedy procházet jednotlivými lokacemi, odstraňovat jí z cesty překážky, bránící ji v pokračování a připravujte ji cestu tak, aby našla potřebné části k sestavení vrtulníku. Ve spolupráci s dalšími obyvateli tohoto podivného světa by se vám to mělo podařit, plnění úkolů vám pak odškrtává mapa na hrací ploše.

The Ballads of Reemus 4 - báje o Rémovi The Ballads of Reemus 4 - báje o Rémovi
(flash / adventury / 3211  zobrazen / oblbenost 65%)

Zdařilá adventura „The Ballads of Reemus 4“ je již čtvrtým pokračováním úspěšné a známé herní série, která se mezi hráči adventur skutečně těší velké oblibě. Vžijte se tedy do role sympatického, obtloustlého hrdiny s pleší a knírkem, který se jmenuje Reemus a společně s jeho věrným přítelem Liamem překonávejte všemožné nástrahy a překážky, které vám připraví několik herních lokací. Nepřátelští obrovští slimáci obsadili poklidné království a zcela zotročili jeho ubohé obyvatelstvo, včetně panovníka, který je Reemusovým skutečným a dlouhodobým přítelem. Nemeškejte proto tedy již ani minutku a vydejte se na dobrodružnou a strastiplnou cestu, dojděte až k svrchovanému vládci všech slizkých slimáků, kde osvoboďte vašeho přítele, který již na vysvobození vámi skutečně netrpělivě čeká. Dokážete to tudíž?

The Visitor Returns - všežravec se vrací The Visitor Returns - všežravec se vrací
(flash / adventury / 3310  zobrazen / oblbenost 64%)

Vaším úkolem ve velice vydařené dnešní adventuře, ve které sice naleznete spousty brutálních prvků, bude v roli mimozemského Vetřelce postupně získávat životně důležité buňky z těl různých pozemských živočichů. V každém kole této adventury musíte vymyslet nějaký ten fígl, jak odpoutat pozornost živočicha na hrací ploše, do kterého pak vniknete, což bude stát napadené stvoření život. Váš život to naopak posílí, takže se budete moci soustředit stále na větší tvory. Vyzkoušejte vše možné, aby se vám podařilo zaujmout s vaším mimozemským červem optimální pozici a pak zprudka zaútočte. Pozdější levely budou samozřejmě obtížnější, než její úvodní kola. Chce to dostatek logiky a trpělivosti a uvidíte, že se brzy dopídíte správného vyřešení dané situace a nápaditá i chytlavá hra vás určitě pobaví, zaujme a nezklame.

Robot Mom - pomozte mu domů      Robot Mom - pomozte mu domů
(flash / adventury / 3289  zobrazen / oblbenost 63%)

Příběh této adventury se odehrává v daleké budoucnosti, kdy naši Galaxii už obývají jenom roboti. Hlavním hrdinou hry je sympatický robotek, který se snaží dostat z Měsíce domů za svou mámou zpět na Zemi. Čeká ho však strastiplná cesta plná překážek a nejrůznějších úkolů, které je nutno splnit, aby mohl postoupit o lokaci dopředu. Snažte se tudíž soustavně přemýšlet, kde a jak by se dal spustit jaký mechanismus, či který předmět lze použít. V některých lokacích na něj čekají nebezpečné pasti, do kterých ho nesmíte nechat lapit. Těžko se dá však předpokládat, že se vám podaří celou hrou projít na jeden pokus. Bude-li mít však dostatečnou trpělivost, tak se vám tuto skvělou adventuru jistě podaří dohrát do konce. Hra je opravdu nápaditá, vcelku s originálním námětem, milovníci tohoto žánru si přijdou "na své".

Hal and Pixy - Jindra a skřítek Hal and Pixy - Jindra a skřítek
(flash / adventury / 3316  zobrazen / oblbenost 64%)

Adventura s překvapujícím koncem, nazvaná „Hal and Pixy“ vás seznámí se dvěma podivnými barevnými tvory, kteří bydlí v útulném domečku pod košatým stromem. S touto dvojicí žije v jedné domácnosti navíc ještě zrzavý kocourek. Tento kočičí neposeda jednoho dne vyšplhal na tento vysoký strom, aby se zde usadil na větvi a vystavil svůj kožíšek teplým slunečním paprskům. Když jej však povalování se v koruně stromu omrzelo a rozhodl se, že chce dolů, náhle zjistil, že se bez cizí pomoci nedokáže sám na pevnou zem dostat. Naštěstí si jeho svízelné situace všiml jeho zelený páneček, který se ihned s chutí, jemu příslovečnou, pustil do záchranné kočičí mise. Ztotožněte se tedy s tímto zeleným zachráncem, zapojte svůj rozum, zkuste různými způsoby sundat kocoura ze stromu, ale na konci se však dočkáte překvapení.

Obama and Pigsaws Gift - problémy Obamy Obama and Pigsaws Gift - problémy Obamy
(flash / adventury / 3215  zobrazen / oblbenost 63%)

Dnešní adventura vás zcela přesvědčí o tom, že i prezident Spojených států amerických musí ve své domácnosti mnohdy řešit nepříjemné problémy. Jeho nesmiřitelný nepřítel, který mu už ztěžoval v předcházejících dílech této populární herní série, si totiž nedá pokoj ani o Vánocích. Vžijte se nyní proto opět do role amerického prezidenta Baracka Obamy a splňte všechny požadavky, které vám klade zlolajný protivník s červeným motýlkem. Pokud totiž nesplníte tyto jeho podmínky, pak nikdy neuzříte vaši rodinu. Vypravte se tudíž na severní pól, a pomozte Santa Clausovi získat zpět všechny dárky, které mu uzmul skřet Grinch. Pokud se vám podaří vrátit ukradené dárečky, Santa bude moci obdarovat zloducha, který posléze v této hře propustí vaši rodinu ze zajetí a všichni budou opět zas pospolu šťastní a také spokojení.

Bart Simpson Island Escape - na ostrově Bart Simpson Island Escape - na ostrově
(flash / adventury / 3936  zobrazen / oblbenost 63%)

Dnešní, skutečně vydařená adventura vás zavede na podivný ostrov, plný neznámého nebezpečí a postaví vás před obtížný úkol. Známý sympatický dareba, obývající s ostatními členy nejznámější americké seriálové rodiny dům, se totiž dostal vlastní vinou do velmi nepříjemné situace. Tento neposeda se velice nudil na palubě letadla na cestě z rodinné dovolené, takže si sebral padák a vyskočil z letadla vstříc dobrodružství, které jej po přistání na ostrově zcela jistě čeká. Vžijte se tedy nyní do role tohoto výtržníka a pokuste se udělat vše pro to, abyste se dokázali úspěšně vrátit do svého domova. Procházejte po území ostrova, vstupujte do styku s okolním prostředím a překonávejte všechny nástrahy. Pakliže prokážete dostatek důvtipu a logiky, potom zajisté dokážete mladého dobrodruha dostat zpět domů k jeho rodičům.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)